Osvita.ua Середня освіта середня освіта
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Владислав
Цілком згоден. Молодий розум досить гнучкий до трансформації, адаптації до викликів сьогодення та майбутнього. Саме молоді вчителі здатні не лише навчити дітей бути успішними в своєму житті, здатними досягати своєї мети та здійснювати свої мрії, а й бути таким прикладом. Яка користь з того, що діти будуть просто носіями знань та інформації, не здатних нею користуватись. Яка користь з того, що дитина переможець олімпіад? Зараз любу інформацію можна знайти дуже швидко, а як дитина може стати успішною, хто їй допоможе як не молодий вчитель, який іде в ногу з прогресом!
Марина
Для Владислав: О, так! Я бачу, як молоді вчителі "йдуть в ногу з прогресом"! Писанина, з десятьма помилками в 1 реченні, цілий урок - нога-за-ногу, перед московським попом поклони б’є, інтелекту нуль, мова калічена! Ні політичної грамотності, ні громадянської позиції, ні знань з історії, ні широкого світогляду! А ще - майже всі колишні трійочники в школі тепер "учителі"! Це вже не смішно, а грішно! Це вже точно - " прогресивні вчителі"!
Вікторія
Марино, так у педагогічні університети ,, недобори". Хто не склав ЗНО, нікуди не пройшов - будь ласка, ...там усіх беруть. Ще й легкими грошима заохочують.
Коментувати
Оксана
Чому мова завжди лише про вчителів,а про вихователів дитячих садків ніби забули? Адже все починається із садочка.
Igor
А що буде з майстрами виробничого навчання, які тільки прийшли працювати в ВПУ???
Оля
Люди добрі! Що вам такого зробили ці молоді вчителі?! Я працюю уже 8-й рік! Як дурна викладалась на всі 100%! Займала призові місця на конкурсах! Але коли приходив час для преміювання, то мені тільки те і казали, що молоді хай почекають, треба старим дорогу! А вони ж навіть елементарними ІКТ не володіють! В результаті у мене відбивши все бажання щоб щось робити! І, маючи ІІ категорію, я отримую всього 4700 грн. А вчителі, які ніфігушечки не роблять отримують ще і премії!
Віка
Для Оля: як що були призові місця могли атестуватись позачергово, Я з спеціаліста зразу шла на першу, бо було не одне призове місце, були перемоги не тільки в учнів, а і особисті. Але все це треба було відстоювати, краще казати вигризати. Але маючи вищу категорію, ставку і класне керівнтцтво, моя зарплата не набагато більше за вашу.
Коментувати
Лілія
Цікаво, а вчитель, який перебуває на даний момент в декретній відпустці по догляду за дитиною, із стажем роботи до 10 років, також має право на грошову допомогу?
Анна
Для Лілія: 860 грн живи і нівчому не відмовляй.Про виплати такі можна тільки мріяти
Олеся
Вибачте, а як зі студентами,які поступили на державну форму,але не отримують стипендію,бо "працює" рейтингова система. Чому не заохочують дітей? Чому не виплачувати їм стипендію?
Коментувати
Віктор
Це все дуже добре, але як пояснити ситуацію вчителю зі стажем 10 років, чому його колега зі стажем 9 років одержав премію, а він ні? Більш дебільне рішення мабуть вже і важко придумати. Кому тоді потрібні атестації, категорії і вся інша лобуда, якщо ми зараз фактично урівняєм молодих із досвідченими тільки за те, що в них малий стаж роботи. А як з тими, хто має малий педстаж і доволі поважний вік. Адже умовою є не вік, а педагогічний стаж. Такі теж є. Вони одержать премії тільки за те, що в свій час покинули школу заради вищих доходів, заробили якісь кошти, а тепер можуть і відпочити, адже незалежно від кількості і якості праці вони одержать компенсацію за свій низький професійний рівень. Не можна одних зацікавлювати за рахунок інших, тим паче, що інші - це 90% вчителів.
Ксенія
Безсовісні! Справді, чудове рішення! То той, хто проробив стільки років матиме жебрацьку зарплату, а той, хто ще нічого не зробив отримає декілька прожиткових мінімумів. Молоці!!! Та нехай отримують, але урівнювати з учителями, що мають категорію і звання --- це злочин проти своїх громадян.
вчитель
Для Ксенія: Ті хто мають великий стаж навчались безкоштовно , отримували так звані "підйомні". І коли прийшли в свій час працювати в школі, різниці в оплаті праці не було . у всіх ставка була однакова ( за однакову кількість годин).Ті , хто раніше виходили на пенсію не отримували 10 окладів, а зараз отримують . То ж не будемо заздрити один одному.Хай отримують, поки є така можливість .В нашій країні закони міняються так часто, що цю доплату МОЖЕ! отримають лише в один рік. Згадайте пенсію за вислугою - 25 років , 25,6 до 1 січня.у 55 років при стажі 30 бла бла бла....?
Віка
Коли "підйомні" перестали платити, нагадайте рік? Або скажіть, чим гірші вчителі, які мають пед.стаж 12-15 років?
Вчитель
Для вчитель: Навчався на фізматі за свої кошти, прийшов на роботу - ніяких підйомних... 13 років стажу... Та чи захоче молодь іти в школу за таку одноразову виплату?
Коментувати
Наталія
А дошкільна освіта? Що непотрібно піднімати зарплату? Сама працюю вихователем от Тримую мінімальну. Ганьба
Віка
Якась дискримінація за віком. Тепер в директорів шкіл будуть проблеми. Бо переважно молодь не дуже хоче брати участь у конкурсах, МАНі. Переможці конкурсів і олімпіад, теж переважно у вчителів зі стажем. Молодь то не хоче, то не може, бо діти нема часу і бажання і т.д. А тепер старші вчителі просто не захочуть брати участь в усіх цих непотрібних їм змаганнях. Кому виплата, тому і дорога на конкурси. Я мала ідти на вчитель року, тепер не піду. Виходить, вчителі в яких стажу більше ніж 10 років, ні на що не заслуговують.
Мирослава
Хто автор даної новини? Будь ласка, прокоментуйте. У коментарі потрібно писати більші повідомлення, тому я пишу третє речення, яке ви можете не читати. Хто прочитав - браво!
Святослав
Зарплату вчителю потрібно платити за знання які вони дають. А то вони на уроках не вчать , а репетитерством займаються. Півчаса за одну дитину 100-150 грн але цих півгодини ще троє дітей. То скільки вона в день може займатися?
Вчитель-КА
Для Святослав: Учение не есть насилие. Невозможно изнасилованием научить если ребенок: а) не имеет задатков к учебе; б) не мотивирован к обучению; в) сам не напрягается для того чтобы что-то усвоить. Угомонитесь - всех приглашаю - сходите в профтех - их учили разные учителя - и за поклыканням и не очень - но результат один - низкий. Не родятся от осинки апельсинки. Але це не означає, що дитина себе не зможе реалізувати в житті й гідно жити. Є безліч робітничих професій, які дають можливість на безбідне життя. Так шо не вішайте всіх собак на вчителів. Ми всі різні - хтось має здібності до математики, хтось до роботи руками.
Анонім
Якщо вчитель незацікавить дітей своїм придметом то звичайно ж що діти небудуть вчити . Не дивлячись які в них здібності
Макс
Как-то однобоко у Вас получается, "виноваты" дети...только вот после "похода" к репетитору, эти же дети, вдруг, получают знания! Безусловно, потенциал у детей разный, однако есть разница в подходах, когда учитель работает на результат или производит "начитку" материала. Так почему бы не поощрять качественное образование?! Надо искать модель оплаты учителю, чтобы был компромисс между результатом и потраченным временем. И обращаться к людям: "угомонитесь" как то выбивает Вас из того, что ждёшь от учителей профессионалов.
Коментувати
Степан
Який сенс плати їм більше. Враховуючи той факт, що єдиний обов’язок у них це перевірити чому саме навчили дитину батьки
Олександр
Для Степан: переводьте дітей в іншу школу, туди де їх навчать Гол
Коментувати
Зоряна
А дошкільна освіта вже не пріоритетна??? Вихователі, музичні керівники, фізичні керівники - то не освітяни??? Просто немає слів.
Вчитель-КА
Для Зоряна: Теж виплатять - вихователям читала точно.
Коментувати
Наталья
А в какой стране педагог со стажем имеет зарплату 8тысяч?В Украине таких зарплат нет.
Вчитель
Для Наталья: Це точно. В мене стаж 16 років, вища категорія, керівництво, повірте, 8 тисяч ніколи не отримувала. Крім того, з цієї зарплати треба виділити на канцелярію, дидактичні матеріали,які нам ніхто не дає! Що тоді лишається!!
Олена
Чи отримає нагороду асистент вчителя в інклюзивномукласі який не має 10років стажу
Коментувати
Руслан
Не всі, але більша частина педагогів, працюють на своїх посадах тому що одні не вміють інші не хочуть більше нічим займатись. Упевнений що якщо би залишити лише педагогів за покликанням, а пристосуванців замінити на молодь, яка буде тягнутися за старшими, то шанс підняти рівень освіти учнів може піднятися. Тим,хто вважає описану в статті ініціативу не справедливою, хочу порекомендувати почитати Біблію та книги Амонашвілі. Мій педагогічний стаж 12 років.
Михайло
Для Руслан: А де взяти талановиту молодь. У виші на педспеціальності йдуть ті хто нікуди інде вступити не може. І це, нажаль, факт
Вчитель-КА
Для Руслан: А чому педагог покликання а інші професії просто спосіб заробити гроші? Ви зможете навчити моїх учнів з профтеху фізиці? Шось маю великі сумніви. Вони з різних шкіл - різні вчителі - рівень знань - практично нуль.
Коментувати
Людмила
Молоді люди, не ведіться на подачки. Бо час, наче птах - пролетить швидко. І у вас буде стаж більше 10 , 20, 30 років. Виростуть нові молоді вчителі. А ви будете теж відсталі в чомусь- людство щось ще винайде. А так вас заманять в школу на мізерні позорні зарплати і все - пропало ваше життя. В бідності, в приниженні, в зошитах, в хамстві. Розуму вам, мудра молодь.
Мама
Я сама педагога, але в коледжі. Цього року віддала дитину до 1 класу. Скажу, як є. Нічого не вчить їх вчителька, не тільки мою дитину- всіх дітей. Все, що він знає - навчила я, бо приходжу з роботи і займаюсь з ним по всіх предметах. І інші батьки - теж. Дехто пішов до репетитора. Нам вчителька так і сказала "самі дома з ними займайтесь" . Моя думка- не вартують теперішні вчителі , а особливо молоді, великих зарплат, бо за них вчаться учнів батьки дома.
правдиво
раз ви така педагогиня, то переведіть свою дитину на домашнє навчання, хто заважає? По помилках які допустили в тексті, можна уявити чого ви навчите свою дитину, буде така ж "грамотна" як і ви.
Мама
Я писала з телефону, і не для того, показати свій рівень знань, а для того, щоб розповісти про ситуацію, що є не поодинока. Якщо всі переведуть дітей на домашнє навчання, то вам, шановні педагоги, яким правда очі коле, доведеться іти на біржу. Я тільки за! В школі мають працювати ті, хто хоче є, а не ті, кого більше ніде не беруть
учитель
Рівень знань не показують: він або є, або ні.
Коментувати
Олеся
Моя дочка,працює вчителем,21 рік,вчора отримала зарплату 4 500 грн ,при цьому знімає квартиру і платить за навчання.І як їй має вистачити цих грошей.Хто захоче з такою зарплатою працювати в школі?Але по виписці,яку потім дають,зарплата 7400.Тобто з неї знімають 2000( !)тисячі.Як можна знімати таку суму ,на кого йдуть ці гроші?Скоро дійсно не буде кому вчити дітей.Але,як вона каже,з такими дітьми вчителям ще при житті треба ставити пам’ятники....Такі в нас реалії вчительського життя....
Економіст
Для Олеся: якщо "по виписці" вона отримує 7400, то податок на доходи - 1332 грн., військовий податок - 111 грн., якщо вона член профспілки з 1% збору, то на профспілку - 74 грн. Відповідно на руки має отримувати 5883 а не 4500. А ось якщо вона "вчора отримала 4500", то це була ІІ частина зарплати, а за 15 днів до того аванс. Навчатись вона може безкоштовно (це її власний вибір вчитись на контракті, тому не треба сюди це приплітати, тим більше, що контрактники мають право на податкову пільгу).
Едуард
Хай мама шукає доці багатого чоловіка, а собі зятя.
Коментувати
Вчителька
Ага, а половина таких вчителів сидить у декреті. І на цьому зекономлять)) а ще цікаво, де і хто бачить зарплату молодого вчителя більше 5 тисяч?це хіба що нараховано. А на руки?
Світлана
Та якби серед цих людей були практики,які працювали по школах рядовими вчителями,то вони може б знали ,що не такі вже низькі зарплати мають молоді вчителі. Багато з них,маючи більше годин, надбавки за перевірку зошитів і класні керівництва обходять вчителя з більшим стажем,а дошкільники,логопеди,психологи і т.д,зіі стажем і без цих доплат отримують зарплату 6,100,,,то яка справедливість? Поїдьте по школах,,подивіться нарахування,а потім приймайте такі серйозні рішення. То може ідея Вакарчука більше правильна,,,хто має вищу категорію, того оцінити, Бо та людина працювала для чого,щоб її зрівняти з молодим спеціалістом?
Наталія
Для Світлана: Я 8 років працювала психологом зарплата 4200. Звільнилась
Світлана
Я напевно зроблю те саме,але шкодую, чого раніше не зробила.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!