Osvita.ua Середня освіта середня освіта
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мар'яна
А про вихователів як завжди забули. Працювати повинні як вчитель, а зарплату получати як прибиральниця.
Вадим Третяк
Для Мар’яна: так, моя дружина має стаж 10 років, працює вихователем гпд і отримує 4 тис.
Коментувати
Вікторія
У МОН проблема: молодь не йде на малу зарплату. То для них збільшимо... А ,,старі" мовчать і терплять? То хай мовчать , їм нікуди дітися. Це і є заохочення, що з роками зарплата зростає. Учитель 10 років заробляє надбавку 20 відсотків , через 20 років буде надбавка 30 процентів від окладу... Добавте молодим хоч по 10 тисяч для заохочення, але відповідно й досвідчені вчителі повинні заробляти більше, ніж недосвідчена молодь! Або для всіх міняйте оплату, бо касири і охоронці супермаркетів більше заробляють , ніж учитель із 20- річним стажем. А пенсія 1600 грн у вчителя. Як це може бути? Дайте гідну пенсію і поверніть пільгову пенсію за 25 років - і самі досвідчені звільнять місця для молодих. Жодне міністерство до такого не додумається, як найрозумніші люди країни - у МОН: молодь заохочувати, а вірним досвідченим працівникам - пенсію 1600 ? Соромно і сумно. 21 тисяча гривень - стільки за класне керівництво отримує вчитель за 30 місяців, без податків, чистими (700 грн на місяць)
Люба
Це нічого, що ті вчителі, які пропрацювали більше, як 10р. вони теж працювали за малу зарплату і далі продовжують.Їм тоді було дуже добре (бо треба було залазити в кредити, щоб вижити, бо така зарплата була )і зараз нічого не світить!?
Зоя
Той факт, що ,,молодий учитель отримує менше на 3 тисячі за досвідчених педагогів" є нелогічним, на думку МОН? Досвід нічого не вартий? А може, молодим дати обіцяні 4 тисячі євро? Їм же і пенсію треба заробити. Враження, що досвід не потрібен. Так-так, вони , молоді, навчать... Ті, хто не складають успішно ЗНО, ідуть до педвузів, бо там конкурсу немає і беруть усіх. Ось вони нададуть якісні освітні послуги... Це сон?! Чи жарт? 3-місячну зарплату досвідченого вчителя дати просто так для заохочення?! Шановні, це абсурд.
Ганна
Зато лікарів тільки скорочують, у мене стаж 15 років і отримую 4800 грн, не хочеться зовсім ходити на роботу, нащо я 7 років в трупах колупалась
Катерина
Я хоть к освите отношения не имею...но нелюблю, когда бездари на шару что-то получают...те мои любимые и нелюбимые учителя пахавшие годами за копейки сейчас получают несчастных 8 тыс грн...а кому-то деньги просто на шару...ладно б ещё увеличение зпл с каждым годом, ладно ипотеки и ссуды беспроцентные для молодежи...и не только молодежи в освите...но просто так 21 штука???
Юлія
А,,що до медичної сстри,яка працюе в школі зі стажом 13років та мае вищу категорію несе відповідальність за стан здоров’я дітей,учителів,✘арчування і т.д і т.п.,а отримуе 3.642.Чому коли до дня ВЧИТЕЛЯ вчителям дають по 100% преміі то медсестрі,вибачте, вігвам,що отримуе? Не потрібно про бідни✘ МОЛОДИ✘ вчителів,У ни✘ 60-66 днів відпустки + 20000 відпускни✘.Як що правильно пора✘увати нормально вони отримують/години+класоводство+перевірка зошитів +класний кабінет і т.д і т.п./Медсеста в ж.
Роман
Для Юлія: 5000 маю з кабінетом чистими мініс дорога 800гр
Тетяна
Для Юлії: Звідки ви взяли, що вчитеям дають 100% премії до дня вчителя? А відпустка в них 56 календарних днів. Якщо не знаєте, не пишіть чуш.
Юлія
Чуш пишите Ви, а я там працюю, і знаю у нас до дня вчителя вчителі отримали 7000 зарплати +7000 премії пригали від щастя і святкували в ресторані 850гр з чоловіка, І відпустка з 3.06-3.08 чуш це ваша
Коментувати
Наталья
То досвідчений вчитель робив 30 років, заробив десь на 3000 грн більше і це дуже багато? 30 років робити, хоч би колись отримати справжні гроші. Ні досвід, ні працю, нічого не враховують(((. Ні шани, ні поваги. Ми працювали і без зарплати, і сиділи у безкоштовних відпустках. За свої кошти купуємо усе необхідне для навчання дітей. Хочете показати престижність праці? То вшануйте тих, хто всі ці роки працював за копійки. А не плачете, що в школах працюють одні пенсіонери. В мене особисто 22 роки стажу. 22 години навантаження. Я отримую 6900 грн. Ви говорите, що у молодих 5410 грн. Чим мені краще за них?
Вікторія
Для Наталья: Згодна з кожним словом!!!
Коментувати
Юлія
Доброго дня! Підкажіть будь ласка. Чи може отримати майже 21 тисячу виплати, молодий вчитель в декреті?
Людмила
А дошкільників як завжди забули, ми ж не люди, що вони роблять - нічого, тільки щоб дітей було по більше, і роботи за комп’ютером у свій вільний час, їм не треба ні яких доплат.
Софія
Молоді не хочуть йти не тільки через зарплату, але і через колективи, в яких НЕ хочуть приймати молодого викладача, і тільки вчать
Da
Для Софія: не правда, це молодь не париться. У них немає такої відповідальності, як у старших. Більшість на тяп- ляп все і не паряться, а ще попробуй повчи. Про методики та інновації, здається, вони нічого і не чули. На педраді підняли це питання , і почули, що нас чомусь учили, а зараз ніхто нікого не вчить. Усе здається за гроші. Ось і треба спочатку вивчити спеціаліста, а потім і підтримувати. А найстрашніше, що і бажання щось знати немає у більшості молодих спеціалістів. Добре була сертифікація. Половина зразу б відсіялася. Маю на думці , що більше молодих, бо досвід таки спрацював би. Але ж за що перериватися- за 4-5 тисяч, за недооцінений досвід, закинутих спеціалістів вищої категорії та тих, що заслужили звання. Тому у нас довічно буде така освіта, одні роблять вигляд, що роблять реформи, а інші, що намагаються працювати Зробіть добре діло.... Якщо людина обрала собі спеціальність, навчалася ,за своїм вибором, то хай і працює по спеціальності, а не там де заманеться. Тоді ж такі специ і виходять...що з них вимагати, якщо курси їм за 2 неділі нічого не дадуть, якщо 5 років універу нічого не дало.. ви б бачили тих вихователів, які прийшли без дошкільної освіти. Ну як історик чи фізик може виховувати малят???? Тоді беріті і в школи викладати вихователів чи бухгалтерів, менеджерів.. сміх і гріх....
Сергій
Хоть хтось подумає про молодих вчителів,хлопці молодці!
Наталя
Для Ганни. Зарплати яка є в лікарів ветеринарної медицини з вищою освітою і з стажем 30 років і працюють в державних установах нема ні у вчителів ні в лікарів і становить вона 3600грн. Без відрахувань. І тому молодь не працює а відїзджає на роботу за кордон.
Коментувати
Марина
Просто до влади привели людей некомпетентних, то пожинайте плоди своєї праці на виборах! "Ламають дрова" швидкими темпами! Здається, багато наламають! Так жорстоко познущатись і плюнути в обличчя тим людям, які роки віддали на виховання та навчання дітей! Абсурд! Молоді - це люди, а ті, хто по 20 - 30 років пропрацював, це не люди! Їх потрібно принизити, забрати доплати , нас ....ти на голову і розмазати! А ще не забудьте " пустити по етапу"! При владі весь український " інтелект", з IQ в 3 відсотки! !!
Зуб Світлана
Доброго дня? Чи отримають 21000 молоді викладачі, асистенти? Дякую , тобто ті ,щт викладають в університетах .Дякую.
Влад Ром
Тобто вчитель людина, а всі інші хто? Тільки і чути які вчителі не щасливі. Це що робота? Вони що когось виховують? Вони ж тільки перевіряють рівень знань, про дисципліну і говорити нічого, дно одним словом. Та і зі школи щось я такого незнаю щоб прям так і звільнялися, хіба що в адміністрацію.
Мама
Для Влад Ром: Шановний,перш ніж звинувачувати вчителів,що вони не виховують, в тому числі дисципліну, пам’ятайте,що основа дисципліни закладається вдома, в сім’ї!!!
Галина0
Для Вікторія: А коли звернуть увагу на дошкільну ланку освіти, де відповідальність за дітей така ж сама як у школі, а з/п сміхота???
Коментувати
Оля
Найсмішніше те, що вчитель - то така ж благородна і потрібна професія, а зарплата така вже "велика", що і на відпочинок не вистачає! У мене сестра робить манікюр і в місяць має чистими 10000 грн, без нервів і не парячись! А ти кожного дня приходи додому без сил і знервований. Ще років 10 і в школах реально залишаться тільки сарі вчителі.
Роман
Я працюю 11-ий рік а мені премію Я теж хочу я що не заслужив? Получаю 5000 на руки за доїзд не платять
Інна
Прочитавщи цю новину складається враження, що людина далека від роботи вчителя і взагалі від сучасної освіти. Ввели нуш,здається не погано, але одному вчителю і дітям все, а іншим.... Доходить до того , що вчителя початківці рахують все що ім дали в клас як особисте і користуються лічені вчителі.Те ж з оплатою одним і доплати бо ЗНО і за стаж ітд....Скажіть, а де система освіти ,щоб можна було зрозуміти кінцеву суть її? Держава дає вчителю вимоги і закони, але в той же час перевіряється якість освіти через інформаю з сайту, анкетуються батьки, колеги, дітей.Ціеаво, а навіщо критерії оцінювання, коли стаєш маріонеткою підлаштовуючись під усіх.Директор бере кого хоче на роботу, районо, кого хоче, ну і реально втриматись на роботі важко. Відповідальності навішали, а реально навіть за дорогу не вертають, пільги теж обмежені, бо в прожитковий мінімум вписуємсь. Виникає питання, а де закон, чи в нас що хто хоче, те й робить? Казали ,що менше бумажної волокіти,а іі ще більше, тому що і бумажна імелектронна інформація потрібна в більшому обємі.
Андрюха
Пфф, вищу освіту забули... молоді викладачі курять в сторонці.
Альона
Як завжди про дошкільників забули! Вихователі теж люди і заслуговують гідної заробітної плати!
Марія
5 тисяч гривень в середньому? Серйозно? У мене стаж 2 роки, да тільки я 5 тисяч у місяць ні разу не бачила. Працюю соціальним педагогом. Звідки ж такі дані...?
481
Для Марія: Ви певні, що можете працювати вчителем? Здається у вас для цього не вистачає мізків. Посадовий оклад вчителя-спеціаліста без категорії з 10% підвищенням становить 4162,4. При 30% надбавці за престижність ЗП - 5411,12 грн. Звісно в когось надбавка менша, в когось є надбавки за перевірку зошитів, за класне керівництво, можливо заохочувальні виплати. Тому і пишуть "приблизно". PS: все це на ставку, якщо в когось більше або менше ставки, то і виплати пропорційно інші, але розрахунки завжди йдуть на ставку.
Іра
Про медиків також як завжди забувають,скільки вже можна тим вчителям добавляти?
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!