Osvita.ua Середня освіта середня освіта
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тіна
А вихователі???? Яка зарплата у вихователя???? Чому не ціниться наша робота???? Коли міністр і президент подумають про дошкільних працівників????
Алка
Я так розумію, доплата за стаж має позиціонуватись як компенсація за втрачене здоров’я і нерви.
Андрій
Так, смішно... було б, якби не було так сумно. Я згоден, що молодих потрібно підтримати, але тоді ми, хто пропрацював більше 10 років (20-30), нікому не потрібні. "Доживайте, як -небудь самі"...
Станислав
Смешно. Для того, чтобы привлечь молодых учителей, надо повышать зарплату на регулярной основе, а не давать тем, кто есть, одноразово, 21000. Вот я закончил бакалавриат исторического факультета, поступил в магистратуру, и где я должен увидеть престижность? В том, что молодые специалисты будут и дальше 4-5 тысяч получать, а те кому повезло, сейчас получат 21-ну. Я должен увидеть престижность в том, что некоторые мои однокурсники, которые не знают, кто такой Грушевский, но их с дипломом бакалавра взяли в школы от нехватки мест, получат эти деньги. Действительно престижно.
Тетяна
Та скільки ж ще терпіти ці приниження? Маю в своі 47років 27 років стажу з них 18 педагогічного, розпочинала з мізерною зарплати, нарешті маю вистраждані 7 тисяч і виявляється що всі старання були марні??? Треба було сидіти дома , глядіти сина, жити на Державні кошти(ніколи не оформляла навіть субсидій, викручувалася сама) і тепер би була в шоколаді, здоров‘я в нормі і грошенята малаб....дякую Державі за турботу, працювати бажання бідрубуєте сокирою несправедливості, втратите таких як ми на молодих далеко не заідете
Сергей
А чому тільки молоді вчителі, а молоді лікарі, молоді працівники соціального захисту, молоді держслужбовці?
Наталія
А хто бере молодих спеціалістів якщо стариків по школах багато. Хай йдуть на пенсію. А молоде покоління хай вчить.
Дідок-Ховрашок
Для Наталія: бажаю тобі, ясочко, тієї пензії.
Коментувати
Наталія
Нераціонально, без поваги до педагогів зі стажем більше 10-и. Молодих в школу потрапити важко, навіть, з хорошии дипломом. Якщо заохочувати - то піднімати всім оклад і суттєво, а не годувати одноразовими подачками, за які педагоги і так перегризуться.
Світлана
Для Наталія: якщо важко, приїзджайте до нас, школи переповнені учнями, вакансій вистачає :) А з приводу подачок, так, погоджуюсь. Дуже образливо, особливо коли стаж 10,5 років) Та й нерозумно в цілому.
Коментувати
Діана
В мене зараз 7 років стажу, на наступний рік буде 8. Але із наступного року планую іти у декретну відпустку. А виплати плануються під кінець року. Цікаво я підпадаю під категорію яка отримає ці виплати, чи вже ні. Через декрет нічого, мабуть таких як я багато..хтось уже по догляду за дитиною, а хтось тільки планує. То як бути нам??? Дякую.
Едуарт
Для Діана: роди спокійно, дівчинко!
Коментувати
Oksana Loitarenko
Хто такий розумний додумався до цього? Припустимо, Валентині Андріївні 10 років стажу виповнюється 25 грудня 2019року, а Людмилі Сергіївні на 1 січня 2020 буде ЛИШЕ 9 років 11 місяців і 20 днів, бо в школу вони прийшли з різницею у 2 тижні - можете уявити, що вони залишаться гарними подругами, коли дізнаються, що одна із них молодша аж на 21 тисячу грн, а якщо в них ще й день і рік народження співпадає? а тепер додамо контрольного - Наталя Володимирівна після закінчення педагогічного вишу взагалі не поспішала виходити на роботу аж цілих 18 років, допоки старша донька не вступила на контракт, от вона й згадала про диплом і тепер має у свої 45 аж 3 роки стажу і з легкістю отримає 21 тисячу на заздрість всім 33-х річним:-))) вітаю мон з блискучою ідею згуртування всіх освітян:-) чого-чого, а єдності нам якраз і не вистачає:-)
Інжектор
Для Oksana Loitarenko: а що тобі 45 поперек горла стали? Не скули! І тобі буде спокій.
Oksana Loitarenko
Для Інжектор: мені особисто 46 і з них - 26 років стажу і я не претендую на разові подачки, але я не хочу, щоб у мене в колективі 32 пересварились із 45 (і не тільки) через ситуативну міністерську дурню((( Тому Вам мій спокій точно поперек горла не стане - тим більш, що проблеми у Вас не з віком, а з культурою мовлення:-)
Коментувати
Лола
Навіщо сваритись ??? Обіцянки цяцянки. Чи багато педагогів виживе до наступного року ? Скоріш план по скороченню педагогів на 50% виконають , ніж виплатять допомогу молодим вчителям. Тим паче де місць набрати , якщо школи в перспективі готують до обеднання і скорочення ?
Анатолій
Десь я вже чув про 4000тис. доларів... Обіцяного 100 років ждуть. Просто піар і все від нової влади.
Анатолій
ну тоді є пропозиція всім, хто пропрацював більше 10, всім звільнитись і або на пенсію або в пп і хай розгрібають
Вчитель-КА
Для Анатолій: Узнаю коллег в лицо - одни истерики и всеобиженность. Учиться надо защищать свои права а не нести околесицу про уволиться.
Капец
Для Вчитель-КА: ну и много ты уже своих прав назащищала, ну похвастайся, в каком месте тебе обломилось больше чем нам?! а мы , неудачники, позавидуем)))
Вчитель-КА
Для Капец: Кроме положенного ничего - но не ущемляют. Опыт защиты прав имею - мало кто из педагогов подает на апелляцию на атестационную комиссию высшего уровня в связ с несогласием с решением комиссии учебного заведения.
Коментувати
Ігор
Блін вчителі зі стажем 30 років ідіть на пенсію,і хто вам сказав таку брехню,що ви більше знаете за молодих спеціалістів?Може ви на зно сходіть і подивіться на ваші знання,половина з вас комп’ютера включати не вміє
Вчитель-КА
Для Ігор: Бестолочь - диагноз, не зависящий от возраста). Компьютер тоже фигня - он не развивает логику. Тесты наше фсё. Фсё знаю как правильно пишется - тыкать не надо. Работаю 26 лет.
Леся Яременко
Правильно «всё», а я думала ,що правильно «все»?
Вчитель-КА
Для Леся Яременко: Фсё наше всё))
Коментувати
Капец
А почему это так? Разве учителя с 15-летним стажем уже не надо стимулировать? Можно увольняться?
Товарищ по несчастью
Для Капец: "Я стою у ресторана: замуж - поздно, сдохнуть - рано". 100% ситуация у многих. С уважением, Ваша коллега
Вихователь
Знову принижують дошкільну освіту!Хоча рідко які батьки обходяться без неї.А ви в курсі,що на їхню ставку3700 добре тільки сумно подивитися на ті цифри і,проклинаючи в душі все:президента,державу,долю,прекрасних теперішніх діток та їхніх чудових батьків,умови праці,"чудове ставлення"свого начальства мовчки зціпити зуби і йти на роботу,де тобі ще й дорікнуть:радійте,що це маєте.І вже не має значення скільки ти пропахав 35років чи 10!Світла в кінці тієї труби,що зветься життям не видно !Якщо не вірите,то прийдіть у любий садок і попрацюйте !А вони вигадали якісь тисячі,щоб перегризти між собою освітян!Ганьба!
Коментувати
Ірина
Досвічений вчитель ,зі стажем 30 років, отримує за 18 годин5500грн.Я непроти доплати молодим колегам,але не треба спотворювати інформацію і писати завищені зарплати,бо не в усіх вчителів з тридцятирічним стажем є класне керівництво і оплата за перевірку зошитів. Ви думаєте ,що врятуєте школу одноразовою подачкою молодим ?Держава перетворила школу на справжню панщину!
Світлана
Для Ірина: 100% правда,я вже написала про це вище
Коментувати
Тетяна
Вчитель який за плечима має 30 років стажу отримує 8182 тис. грн. Що можна купити на цю смішну зарплату? Одне пластикове вікно бо на два не вистачає грошей, одне двухспальне ліжко із самим дешевим матрасом, посередні вхідні двері на будинок..., і цих прикладів можна безліч навести. Скажіть, а як жити? Коли ми за ці зарплати не можемо своїм дітям оплатити навчання, впорядкувати своє життя... Хотілося б і по людськи жити, а не як небудь. А ви говорите 8182 грн. зарплата ...
Лола
Для Тетяна: я працювала на пів ставки, бо пів ставки директор віддав зам по виховній. Зі стажем 4 роки я отримувала на початку цього року аж 2100гр, з них 300 грн на канц товари , 100-150-200 грн здавали на якійсь привітання та підготовки до свят, та 200 грн тратила на поїздки до учнів перевіряючи умови, та поїздки до різних інстанцій. Плюс вішали роботу того самого зам по виховній. До мене більш ніж 8 дівчат звільнилось . Чому ? Ясно чому. Після ще нахабства хватило керівнику сказати що якщо хочеш працювати , то потрібно за вакансію заплатити .. то про який мінімум ідеться ? Якщо навіть коли готуешся до занять , або їздиш на курси , та навчання за свій рахунок. При тому , я навчалась. І директор дозволив мені їздити на навчання, якщо я відроблю . А так як я на пів ставки робила . То після навчання я кожну годинку відробляла . І на жаль це не тільки в мене такі випадки. В нашому місці неможливо молодому педагогу мати хоча б ставку . Е певна такса яку повинна заплатити директору.
Оксана Ка
а 8182 грн цебез вичету податків?
Коментувати
Ірина
А нічого, що старші вчителі навчають молодих, діляться безкоштовно своїм досвідом, складають план наставника, а чому їм додадуть, а мені ні. дДо мене і вимог більше. Щоб отримати категорію треба пройти всі круги ада.щоб отримати вислугу треба відмазати, і ніхто задарма нічого не дає.
Лола
Для Ірина: коли це хто з молодими ділиться досвідом ??? Їх здихуються. Можливо у вас прийнято ділитись досвідом. Але в нашому місці ні. Я працювала в училищі. До мене здихались більш ніж 8 дівчат . Остання не проробила і місяця .
Коментувати
Лена
Я молодий вчитель, і моя думка:"платіть за реальну роботу!". Як і молодим так і з досвідом вчителям. Як визначити "реальну роботу" ?Створіть незалежну комісію яка б перевірала рівень досягнень вчителя. От і в все. Чесно і прозоро. Коли є реальні досягнення дайте звання і категорію. Бо буває так , молодий вчитель може бути більш прогресивним і комунікабельним, але немає стажу мусить чекати визнання роками. В той час коли вчителі зі стажем формально підтвердують свої категорії...це реальний досвід.
Вчитель-КА
Для Лена: Упаси нас Бог от еще одних комиссий и таких учителей. Рівень досягнень це що таке? Як ви його будете визначати для викладачів різних предметів і на різному вихідному матеріалові (учнях)? Усредненные человеко-валенки.
Коментувати
Оксана
Я-вчитель вищої категорії, звання"Методист",стаж 32 роки отримую зарплату 7.000 грн. А де останні?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!