Гончарук: підвищення зарплат буде, але далеко не таке

Підвищення зарплат освітянам відбудеться, але не у тих розмірах, які вони заслуговують

Гончарук: підвищення зарплат буде, але далеко не таке

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук повідомив, що підвищення заробітних плат освітянам відбудеться, але не у тих розмірах, які заслуговують освітяни. Про це він сказав в ефірі програми «Свобода слова» на каналі ICTV.

«Якщо ми говоримо про сферу освіти, то ми звичайно намагались знайти максимальні кошти для підвищення зарплат учителям. Підвищення зарплат звичайно будуть, але далеко не такі, які нам хотілось би», - сказав прем'єр.

За його словами, для значного підвищення зарплат, країні необхідне більше економічне зростання.

«Для того, щоб забезпечити достатнє підвищення, тобто настільки високі зарплати, наскільки заслуговують наші вчителі, нам потрібне більше економічне зростання. Нам потрібно, щоб економіка продукувала більше ресурсів, більше податків і тоді у нас буде більше можливостей», - наголосив Олексій Гончарук.

Освіта.ua
05.11.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
олекса
Вчителів , що навчали гончаруків, новосадів звільнити негайно, з виплатою компенсації за нанесену державі шкоду.
Учитель
Для Романа Так не водіть дітей до школи, оформіть домашнє навчання і покарайте вчителів. Вони вам лише подякують.
Местный
Интересно, а кто-то ещё на это ведётся? Если они и примут какое-то повышение, то это ляжет традиционно на местные бюджеты, которые покажут большую дулю. По крайней мере так сейчас с преподавателями спец.предметов в ПТО и технарях.
Сергей Лимонов
Для Местный: Гладко на папері- а обіцяні 30% доплат "за престижність " знову кинуть на місцеві жебрацькі бюджети ?
Коментувати
Вчитель
Чергові вибори до місцевих рад мають відбутися 25 жовтня 2020 року і цей день повинен стати початком кінця олігархічних пректів "Голос Пінчука" та "Слуга Коломойського". Ми вже зараз повинні агітувати всіх своїх друзів та рідних голосувати проти цих партій-одноденок. Учительська спільнота повинна продемонструвати, що не потерпить знущання над собою і не пробачить брехливих обіцянок перед виборами: "зарплата вчителів по 4 тисячі доларів", а після виборів "я вам нічєво нє абєщал".
роман
Для Вчитель: Да что вам хуже всех других живется? Дай и все! Идите экономику поднимать, в поле пахать, у мартена стоять - дети все равно платно с репетиторами учатся.
Ольга
Уже й не знаємо, за кого голосувати! Дуже багато людей, повірило "Голосу". А він ось як дбає про освітян!!????
Linda
Для роман: А Ви вже поле виорали і біля мартена своє вистояли?
Коментувати