Я не прихильник виведення людей на вулицю, - голова профспілки

Використання освітян та виведення їх на вулицю не є шляхом вирішення проблем

Я не прихильник виведення людей на вулицю, - голова профспілки

Використання освітян та виведення їх на вулицю не є шляхом вирішення проблем. Про це, в інтерв’ю Главкому, сказав голова Профспілки працівників освіти і науки України Георгій Труханов.

Зокрема, коментуючи акцію протесту освітян, що була організована столичною профспілкою 29 жовтня у Києві, він зазначив, що Київська міська організація профспілки працівників освіти і науки ухвалила рішення вийти на протест, не чекаючи результатів опрацьованого остаточного варіанту закону про загальну середню освіту.

«Зараз працює робоча група у Верховній Раді при профільному комітеті за участю наших представників. Це якраз той майданчик, де ми озвучуємо свої аргументи, а вони – свої. Якраз під час засідання такої робочої групи розв’язалося питання, яке вніс «Голос» стосовно 40-годинного робочого тижня, щодо надбавок тощо. Так от, ми також проконсультувалися з «Голосом» і досягли домовленості, що не можна так різко, не аналізуючи, просто взяти і ввести такі норми як от ці 40 годин і зняти надбавки», - сказав Труханов.

Він також зазначив, що після будь-якої акції треба сідати за стіл переговорів і наводити аргументи.

«Акція ж не може тривати вічно. 29 жовтня вона була півдня, а потім наші представники пішли в комітети і працювали в робочій групі. І далі працюватимуть. Це перманентні процеси. Я, наприклад, не прихильник того, щоби використовувати людей і збурювати їх, виводити на вулицю. Це не шлях вирішення проблем. Треба навпаки, згуртовуватися і дивитися, як зробити краще для освітян, дітей і батьків», - наголосив голова Профспілки працівників освіти і науки України.

Також, відповідаючи на запитання щодо збереження надбавок освітянам він зауважив, що остаточний варіант пропозицій ще не напрацьований.

«Парламентський комітет остаточний варіант пропозиції ще не напрацював. Тому ми, як центральний орган, говорили колегам, що ви передчасно виходите на велику акцію протесту. Просто тому, що немає остаточного варіанту документа (законопроєкту). Але колеги вирішили упередити. У нас же демократія, люди захотіли і вийшли. Всі хвилюються за свою подальшу заробітну плату», - сказав Георгій Труханов.

Освітяни вийшли на акцію протесту. Основні вимоги

Освіта.ua
04.11.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Правдоруб
Проблема в тому, що українські вчителі не люблять своїх дітей. Навіть скажу більше - вони ненавидять своїх дітей. Інші батьки піклуються про своїх дітей, хочуть щоб в них були найкраща їжа, найкращий одяг, щоб влітку вони відпочивали на морі на найкращих курортах. Українські вчителі нічого цього для своїх дітей не хочуть. Тому вони й погоджуються працювати за цю мізерну зарплату. Якби це було не так, жоден вчитель уже давно б нічого не робив. Навіть без загальнонаціонального страйку (який продажні керівники профспілки усе одно ніколи не організують) є маса можливостей для саботажу на своєму робочому місці. Але як ні, то й ні. Хочуть українські вчителі ставитися до своїх власних дітей, як до лайна - це їхнє законне право.
Местный
Для Правдоруб: абсолютно верно, поэтому я не выдержал дальше продолжать работать в этой рабской массе и этот год - последний в сфере образования. Мне 28 лет и свои 6 лет работы в учебном заведении я буду ещё долго вспоминать...
Коментувати
Вчитель
Українці, закликаю вас не дивитися тельавівдєніє! Бо від цього всі проблеми для країни. Надивилися ідіоти "5 канал" і вибрали президентом Липецького Шоколадного Баригу. Потім подивилися "1+1" і вибрали Бєніного Клоуна. Краще грайте в шахи і вчіться думати своєю власною головою. Бо розумним людям уже терпець уривається розплачуватися за любов ідіотів до тельавівдєнія. Скоро комусь прийде в голову, що вибори нічого не змінять і він почне ідіотам кров пускать.
Вчитель
Чергові вибори до місцевих рад мають відбутися 25 жовтня 2020 року і цей день повинен стати початком кінця олігархічних пректів "Голос Пінчука" та "Слуга Коломойського". Ми вже зараз повинні агітувати всіх своїх друзів та рідних голосувати проти цих партій-одноденок. Учительська спільнота повинна продемонструвати, що не потерпить знущання над собою і не пробачить брехливих обіцянок перед виборами: "зарплата вчителів по 4 тисячі доларів", а після виборів "я вам нічєво нє абєщал".
Вчитель
Труханов - це така продажна повія. Завжди був на підтанцьовці у влади, а на інтереси вчитепів плював. Безглуздо платити профспілкові внески доти, доки це чмо труханов керує профспілкою.
Аліна
Для Вчитель: Вони " проконсультувалися" з " Голосом", що не можна так різко вводити 40 год. робочий тиждень... Тьху на ці профспілки!
Коментувати
Вчитель
Вищі органи профспілок прикормлені владою,тільки загальнонаціональний страйк з припиненням навчання заставить іх чесатись.
Вчитель
Для Вчитель: а поки не має загальнонаціонального страйку - саботаж! Прийшли в клас, сказали дітям: "Читайте від сих до цих", а самі сидите і займаєтеся своїми справами. Летела лопата - упала в болото, какая оплата - такая работа!
Спостережливий
Для Вчитель: Ваша забота - кирка да лопата! Какая работа - такая зарплата! Діти невинні!
Правдоруб
Правильно! Діти вчителів не винні! А тому поки їхнім батькам не почнуть платити нормальної запралати - тотальний саботаж на робочому місці. Читайте вчителі газети, розв’язуйте кросворди, грайте в шахи онлайн. Ваші діти не винні! Вони теж хочуть їсти! Дбайте про своїх дітей - добивайтеся достойної оплати праці всіма засобами!
Коментувати
Олексій
Невже хтось дивиться ще оту Мазур? Здається,що я ,майже не дивлячись її знаю про неї і її сина більше ніж про свого племінника.Нащо воно мені? То якась мамаша з команди ТСН світить своїми прєлєстями перед камерою годуючи дитину, то голий вагітний живіт іншої повинна споглядати вся Україна у новинах. Алло створіть свій сайт і обговорюйте свої жіночі проблеми і кожен пук вашої дитини на ньому, а не в новинах України.
Вчитель
Для Олексій: я вже тисячу разів казав, що замість того, щоб дивитися тельавівдєніє, краще б люди грали в шахи і вчилися думати своєю головою.
Коментувати
сергій
Справа в тому що канал каламойши дивляться мільйони пересічних українців і вірять що вчителі у нас з рогами й копитами !Мало того : перед виборами на цьому говноканалі на повному серйозі розповідали про те що Порошенко вбив рідного брата !!!! І вірили ! Й обрали собі брехунця ЗЕ з командою професіоналів ( про 4000 доларів) -а виявляється тепер що і на 400 гривень зарплати не підвщать та знімуть всі можливі доплати ! Отак дурні " слуги" обхитрили вкотре своїх "мудрих" господарів!
Віра
"ви передчасно виходите на велику акцію протесту" - потім буде пізно. Скажуть, що ви знали про те, що плануються такі "нововведення" і були не проти...
Імя
В Чехии учителям поднимали зарплату несколько раз за последние 2 года. На днях в очередной раз подняли на 8 процентов вместо обещанных 10. Из-за недостающих 2 процентов чешские учителя вышли на забастовку. Кто хочет иметь достойную жизнь, выйдет сам без продажных профсоюзов. Наши же учителя не на забастовку, а "німі на панщину ідуть".
Любов
Наші профспілки-це окрема розмова.Коли треба замулити очі освітянам від проблем, то вони тут як тут,а коли сказати своє рішуче слово від імені вчительства та захистити гідність освітян-їх вдень з вогнем не видно...Ручні вони в нас якість,усе роблять під диктовку зверху..
Дундик
Для Любов: вчительська кров, вчительський дух, вчительська покора, рабство, ницість перед можновладцями, перевіряючими, адміністрацією власної школи - це все вчитель, безсловесна істота... Така ж і профспілка
Коментувати
Читач
Труханов, ви маєте захистити честь учителя після вчорашніх новин Мазур. Скільки можна дозволяти цій пані гнобити учителів. Де її професійнна етика? Веде себе так,ніби це -її власний канал! Чи не забагато для одного випуску: вчителі вийшли на мітинг, бо не хочуть складати ЗНО, стара замусолена інформація про те,що учителі не написали диктант, в цьому ж випуску -мус ульманську дівчинку убили учителі.Чи не занадто вже все це? І це завжди так,особливо перед святами освітян. Мазур, ви вже не контролюєте себе. Чому ви, така розумна всезнаюча,не виявили бажання скласти ЗНО разом з учителями? Свої новини ви перетворили на розпалювання ворожнечі одних проти інших. Батьки сос прописались на вашому каналі. Ви не журналіст,ви -злочинець. Труханов, або працюй,або йди.
Прав
Для Читач: а вы меньше 1+1 смотрите, глядишь и майданутость пройдёт.
Читач
Та й не дивлюся ті "плюси". Колись випадково побачиш,-і без обсирання учителів ця пані не може ніяк.То на день учителя Іванушку-дурачка у ролі учителя покаже,то якийсь торт. Нема чого сказати - то з інтернету десь щось видере. Взагалі-жук -гнійовик,одним словом.
Імя
Фейконьюс канал Коломойши зачем смотреть?
Коментувати
Шевченко
Труханов от слова «трухать» - бояться!! Его предшественник Леонид Семенович был боец и лидер, а это труха( пыль). Профсоюзы должны оновиться!!!
Захисник
Боїшся вивести, залишай посаду знайдуться люди, свято місце порожнім не буває.не захистиш вчителів, пострадає профспілка...
Павлович
А Труханов знає такий методичний прийом "волшебный пендель"? От інколи без такого"пенделя"-виходу на страйк і вулицю,нічого і не зрушить з місця. А то: -"ми тут у комісіях","догов?... ?рнячок"...... Боїтесь,що на черговому мітингу методичний прийом застосують до профспілкової верхівки?
Світлана
Коли буде остаточний варіант, буде пізно. Не треба людей дурити. І цей протест лише попередження...
Сергей Лимонов
Профспілка вивішує білий прапор капітуляції- ось і все ! Страйкувати не -мааємо права- а отримувати зарплату техперсоналу - будь ласка "Слуги народу" виявилися такими ж нахабними брехунами та ще й невігласами ! Вітаю!
Вчитель-КА
Вчителі - ви ще до цих пір відчисляєте йому кошти? Продовжуйте далі. З нього ніякого толку. Дожились що учительська ставка нижче мінімальної зарплати.
45215
Цінний голова. В уряду на харчуванні.