Вакарчук пообіцяв переглянути пропозиції «Голосу», - профспілка

Громада освітян проголосувала за подальші дії, якщо депутати проігнорують їх вимоги

Вакарчук пообіцяв переглянути пропозиції «Голосу», - профспілка

У Київській міській профспілці працівників освіти і науки, яка провела акцію протесту освітян під стінами парламенту, повідомили, що лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук публічно пообіцяв переглянути пропозиції до законопроекту «Про повну загальну середню освіту».

За інформацією столичної профспілки, під час проведення мітингу до освітян вийшли народні депутати-представники всіх фракцій (окрім фракції «Опозиційна платформа — «За життя»).

«Важливо, що Святослав Вакарчук публічно пообіцяв переглянути пропозиції «Голосу» до з/п «Про повну загальну середню освіту». Голова профільного комітету Сергій Бабак завірив, що комітет докладе всіх зусиль щодо передбачення підвищення оплати праці педагогічним, науково-педагогічним і непедагогічним працівникам в державному бюджеті - 2020», - наголошують у столичній профспілці освітян.

Також народні депутати Вадим Івченко і Ірина Геращенко і голова постійної комісії з питань освіти Київради Ганна Старостенко висловились за підтримку вимог протестуючих.

«Багатотисячна громада освітян і студентів одностайно схвалила резолюцію і проголосувала за подальші активні дії, якщо депутати і чиновники проігнорують справедливі вимоги людей освітянської праці», - повідомили у профспілці.

Окрім цього, голова Київської міської профспілки працівників освіти і науки Олександр Яцунь висловив подяку учасникам акції.

«Особисто-захоплююсь профспілковою принциповою позицією освітян Києва, колег з ФПУ, Міськпрофради, обласних і міських організацій освітянської профспілки та інших представників громадянського суспільства. Попереду довга «дорога в дюнах» і ми впевнені в своїх силах, в солідарних діях, а значить - подолаємо несправедливість», - зазначив голова столичної профспілки освітян.

Освітяни вийшли на акцію протесту. Основні вимоги

Освіта.ua
30.10.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Микола
Именно позиция Вакарчука и его фракции относительно педагогов и стала следствием того, что мы имеем сегодня. А он теперь обещает пересмотреть свою позицию? Лучше пусть исправно платит налоги. Бюджетники отдают почти четверть своего заработка на уплату налогов.
Микола Толстік
Нинішнє Міністерство нічим не відрізняється від цих пройдисвітів, тотальна економія на освіті, здається вони не повязують своє майбутнє з Україною.
Історик
Вибачте, що трохи не по темі, але є один дуже цікавий факт, про який мало хто знає. Пошукайте в Гуглі або на Вікіпедії таке собі Герцогство Брауншвейг-Люнебург. Ви зі здивуванням помітите, що нинішній прапор України точнісінько такий же, як і в цього герцогства. Тут явно криється якась таємниця. Іще трохи цікавих та несподіваних фактів про прапори. Багато хто вважає, в тому числі і серед записних націоналістів, що ОУН-УПА використовувало червоно-чорний прапор. Але це помилка. Насправді ОУН-УПА використовула прапор синього кольору із жовтим тризубом по центру. А червоно-чорний прапор - це прапор Анголи. Не вірите? Просто загугліть "прапор Анголи".
Політех
Ми з студентами зробили вже висновок, після акції протесту у Києві розповсюджувати по соц.мережам та доносити іншим, щоб на виборах 25 жовтня 2020 року не голосувати за пройдисвітів "Голос Пінчука" та "Слуга Коломойського", які замість підвищення стипендій та зарплат викладачам, вишукують різні схеми як надурити людей та позбавити молодь освіти. Ми будемо працювати над тим, щоб об’єдналися студенти інших вузів та вчителі і виступили одним фронтом проти цих двох олігархічних партій.
Вчитель
Для Політех: дуже правильне і мудре рішення. Треба щоб політичні сили навчилися нести політичну відповідальність за свої слова і вчинки.
Л
Проснулся! А вам це ще весною донести намагалися. Але ні, тепер намагаєтеся. А вже не так все просто
Коментувати
Вася
Кількість тих, хто не сміється з "Кварталу" невпинно зростає. Після таких пропозицій партії, лідером якої є Вакарчук, від "ОЕ" також починає відвертати. Святославе, краще б ти співав.
Вчитель
Для Вася: Ліпше б люди, замість того щоб дивитися такі дебільні передачі, грали в шахи і вчилися думати головою.
Коментувати
Людмила
Як можна було взагалі вносити якісь правки до Закону (це ж Закон,він має виконуватись),будучи абсолютно некомпетентним у роботі галузі освіти,не дослідивши роботу школи,умови праці рядового вчителя? Виходить,нас,учителів,узагалі за дурнів тримають,якщо будь-хто може висловлювати своє суб’єктивне бачення роботи школи.Як кажуть :"учить и лечить могут все". Совсун,Вакарчук хоч одну школу відвідали?Можливо,спілкувались з учителями? Може,зі свого власного досвіду знають стан сучасної української освіти? НІ І ЩЕ РАЗ НІ. Таке враження,що перед засіданням вигулькнула думка: а давайте оце будемо міняти,бо так нам у голову забрело. І байдуже,добре це чи ні,треба ж і свої п’ять пальців упхати,щоб було 10. Як у народі кажуть: коня кують,а жаба і собі лапу підставляє. Чому ж тоді пан Вакарчук покинув фізику? Він же фізик за освітою? Важко? Нецікаво? Неприбутково? Зате з пісеньками прибутково,у депутатах рахувати вчительські копійки прибутково.
охреневший от реформ
Ситуация дошла до абсурда, у преподавтелей снимают доплаты за стаж, научную степень, звание, но при этом для госслужащих и депутатов, эти же надбавки оставляют, включая степень, те, кто преподает лишается заслуженных доплат, те, кто наукой не занимаются, будут получать доплаты за научные степени. Страна дураков, и это инициатива партии Вокарчука.
Вчитель
Для охреневший от реформ: на розкрутку нової партії тому ж Пінчуку або Коломойському потрібні час і величезні кошти. Причому далеко не завжди розкрутка буває успішною. Згадайте один з попередніх політичних проектів Пінчука "Озімоє поколєніє" на чолі з Богословською. Десятки мільйонів доларів виявилися викинутими просто на смітник.
Вчитель
Для охреневший от реформ: тому зараз наше завдання потопити "Голос Пінчука" на найближчих місцевих виборах. І нехай це послужить уроком для мразоти в майбутньому.
Коментувати
мнение
Не будет "Голоса" - будет другая партия. Не радуйтесь, все равно обдурят. Как ни как капитализм на дворе. Они доведут начатое до конца. Сейчас просто время дается чтобы все свыклись.
Вчитель
Для мнение: Для охреневший от реформ: на розкрутку нової партії тому ж Пінчуку або Коломойському потрібні час і величезні кошти. Причому далеко не завжди розкрутка буває успішною. Згадайте один з попередніх політичних проектів Пінчука "Озімоє поколєніє" на чолі з Богословською. Десятки мільйонів доларів виявилися викинутими просто на смітник.
Татьяна
Кто сказал, что в мусор? Это "Дети кукурузы" (смотри Стивена Кинга) и они все на своих местах, вложились в себя-любимых и все у них в порядке кого не возьми: Хорошковский, Богословская и т.д.
Коментувати
Імя
Влучно пан Лікарчук описав нинішніх освітян словами класика: "Німі на панщину ідуть".
приговор
"Тот, кто становится пресмыкающимся червем, может ли затем жаловаться, что его раздавили?". - Кант. Вакарчука иудейские хозяева превратили в данного червя, от которого уже пошла вонь, свою карьеру и авторитет он загубил. Видимо, наступило время учителям его раздавить.
Імя
Для приговор: Славко завжди був з гівнецем.
Коментувати
Вчитель
Ой, це ж треба, вакарчук пообіцяв... Ги-ги. Обійянка-цяцянка, а дурневі радість. Пригадую перед президентськими виборами ще один клоун обіцяв вчителям зарплати по 4 тисячі доларів. Не треба більше обіцянок. Потрібні конкретні дії. Якщо Совсун дискредитувала фракцію "Голосу Пінчука", значить її необхідно негайно виключити з фракції і відхреститися від її дій. Немає цього? Значить "шістка" олігарха Пінчука - вакарчук просто має нас за дурнів. Окей, в такому разі "Голос Пінчука" має понести політичну відповідальність. Чергові місцеві вибори мають відбутися 25 жовтня 2020 року і цей день повинен стати початком кінця олігархічних пректів "Голос Пінчука" та "Слуга Коломойського". Ми вже зараз повинні агітувати всіх своїх друзів та рідних проти цих партій-одноденок. Учительська спільнота повинна продемонструвати, що не потерпить знущання над собою і не пробачить брехливих обіцянок перед виборами: "зарплата вчителів по 4 тисячі доларів", а після виборів "я вам нічєво нє абєщал".
Вчитель
Спочатку скаламутили всю викладацьку спільноту, а потім вже назад. Ні, дорогенькі, ви вже показали свій оскал, люди побачили, на що ви здатні, тільки но дорвавшись до влади. У вашої партії майбутнього нема, Пінчук промахнувся, вклавши у вас гроші, проводячи антиукраїнську політику, захищаючи свої олігархічні, іудейські інтереси. Тепер всі вчителі, викладачі та студенти будуть голосувати проти вас та боротися з вами, бо ви - вороги українського народу та запроданці.
Сергей Лимонов
Для Вчитель: Шо Совсунша , всралася? Пізно ! Жодного вчительського і студентського голоса " Голосу"!
111
Для Сергей Лимонов: "Шо Совсунша , всралася? " - судя по фото она в процессе
Богдан заступник
Богдан заступник Навчання починається з вчителя, знищення вчителя починається з козлів, якщо б барани не вибрали козлів то свині не були б при кориті.
Коментувати