Osvita.ua Середня освіта середня освіта
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оооо
Ставка воспитателя равна ставке учителя в деньгах. Что вы собрались поднимать? Министр настолько не в курсе???
Ірина
Для Оооо: оклад вихователя до вересня - 3780! У вчителів теж так?Я знаю що ні!
Антон
Як молодий вчитель можу сказати що ставка в мене така сама
Оооо
Для Ірина: с сентября сравняли уже.
Коментувати
95 квартал
Если молодым подымут заработную плату, а учителям с опытом нет, можно представить, что начнётся в трудовых коллективах, самое интересное, если молодое-зеленое с балами ЗНО 110 будет получать больше, чем доцент, вся страна посмеётся, завалили медицину, завалим образование.
шщз
Для 95 квартал: А если старых через ЗНО пропустить - какие там баллы будут?
Ганна
Нормальні будуть бали. "Старі"вступали до педагогічних з середнім балом атестату 4,8-5 по 5- бальний шкалі, а зараз приходять в школу ті, кого нікуди не взяли
Я
Доплату за выслугу лет выплачивать по нарастающей за каждый проработанный год! Подержите мою инициативу. :-)
Коментувати
Местный
У меня 9 лет стажа. Я молодой учитель?
Ліна
Для Местный: престаркуватий
Местный
Для Ліна: от досада(( А вообще интересно по каким критериям будут выбраны кандидаты на повышение))
Коментувати
Крик душі
Одні розмови про підвищенння зарплат. А як до діла, то вже на нас грошей немає. На всіх є: депутатам є, суддям. прокурорам. 58 млн. знайшли без проблем на якийсь новий орган по перевірці якості роботи вчителів. А вчителям.... Обійдетесь. і так багаті. Совісті немає. СОРОМ!
Сергей Лимонов
Для Крик душі: РНБО -28 мілліардів- з 77 мільйонів!
Я
Наверное верхи видят результаты обучения школьников...
Коментувати
Witalina
Останній абзац - бред сивої кобили! Вчителі чітко розуміють з чого складається їх зарплата і як досягти адекватного рівня зарплати. ПОТРІБНО, щоб держава, влада виконувала закон про освіту.А НЕ МОЖЕШ ??? ЙДИ !!!! Потрібно нести відповідальність за прийняті рішення1
Роман
Для Witalina: Не сперечайтесь з марсіанами! Їм з Марса видніше, що вчителі знають, а що ні. Таке враження, що кожна наступна влада прилітає все з більш віддалених планет і все менше обізнана про реальні проблеми реальної школи. І дедалі більше хоче зекономити на освіті, в яку розумні люди у всьому світі традиційно вкладають великі ресурси, розуміючи, що фінансують майбутнє країни. Ці ж живуть одним днем. Яка ганьба!
Вася
Ні Новосад, ні Совсун блідого поняття не мають про роботу школи. Вони навіть не з Мараса)) І поки такі керуватимуть - будемо мати те, що маємо... А слова пані Совсун звучать взагалі дивно - вона ж працювала в міністерстві.... бідолашна, так і не зрозуміла, де працювала і звідки береться зарплата в учителя. Навіть страшно уявити, до чого ще можна додуматися, і які закони наприймати, якщо після роботи в міністерстві людина не розуміє, за що вчитель отримує надбавки і не бачить різниці між класним керівництвом та класною кімнатою (за яку ніхто нічого не платить)
Дімка
Сучки обидві!!!
Коментувати
Михайло Стельмах
А опытные перетопчутся? Супер!/
Witalina
Для Михайло Стельмах: У досвідчених є категорії ,звання і вислуга. У молодих цього не має. Гола, принизлива мінімалка.І тільки, не поважаюча себе, людина може погодитися на неї працювати. А вони розказують,як печуться за НУШ,новий освітній простір,і вчителя.
Маразм крепчаєт
Так прапор в руки молодим!Більша зарплата =більше роботи! А досвід і стаж для надбавки на підробітках заробляти.Хтось на репетиторстві а хтось на заробітках закордоном. Країна ідіотів
Последняя сволочь
Для Witalina: ПРОПРАЦЮЄТЕ БІЛЬШЕ 20 РОКІВ І У ВАС БУДЕ КАТЕГОРІЯ, ЗВАННЯ, ВИСЛУГА. ЧИ ДУМАЄТЕ, ЩО ДОСВІДЧЕНІ НЕ БУЛИ МОЛОДИМИ ? І ЇМ ЗРАЗУ ДАЛИ КАТЕГОРІЮ, ЗВАННЯ та ВИСЛУГУ. Щоб дали, ПОТРІБНО ПРАЦЮВАТИ ТА ЧЕКАТИ. А ВАМ УЖЕ ПОТРІБНО ГРОШЕЙ ПОБІЛЬШЕ І НІЧОГО НЕ РОБИТИ.
Коментувати
Диана
А опытным учителям, что не нужно ничего? У них достойная зарплата? Как вы достали!!!! Желаю, чтоб вы жили на эту зарплату.
Вчитель
Ставка вчителя вищої категорії з 30-річним стажем і 10% престижністю - 5600. Ну якщо класне керівництво - 6600. Гідна зарплата. Бо зошити є лише в мовників та математиків а кабінети не платять. Так тримати. ))
Економіст
Для Вчитель: посадовий оклад вчителя вищої категорії (14 т.р.) за ЄТС 4649. Згідно постанови КМУ від 11.01.2018 №22 посадовий оклад підвищується на 10%, тобто новий (з підвищенням) становить 5113,9 грн. Доплата за вислугу 30% = 1534,17, 10% престижності = 511,39. Разом = 5113,9+511,39+1534,17=7159,46. класне керівництво 20-25%. Якщо 20%, то 1022,78. Тобто загальна сума 8182,24. Все це виключно на ставку.
Вчитель
Для Економіст: Мінус 21,5% податків - 18% ЄСВ, 1,5% - військовий збір, 1% - профспілка - 1759= 6422 - я так і написала. Те що на руки.
Економіст
Для Вчитель: зарплату не рахують на руки. У всіх свої відрахування. У когось податкові пільги, Хтось не є членом профспілки. Зарплата рахується "грязними"
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!