Уряд: школа і учитель матимуть автономію і фінансування

В уряді мають намір стимулювати вчителів та створити умови для підвищення соціального статусу

Уряд: школа і учитель матимуть автономію і фінансування

Українські школи та педагоги матимуть реальну автономію та справедливе фінансування. Відповідний пункт міститься у Програмі діяльності Кабінету Міністрів України, яку український уряд має намір реалізувати у найближчі роки.

В уряді наголошують, що це стимулюватиме вчителів до підвищення власної кваліфікації.

«Для цього ми будемо надавати їм підтримку. Також ми стимулюватимемо найкращих вчителів – агентів змін, зокрема розширенням сертифікації. Створимо умови для підвищення соціального статусу педагога», - йдеться у документі.

Як відомо, Кабінетом Міністрів подана на розгляд Верховної Ради Програма діяльності уряду, якою встановлені пріоритети уряду на найближчі 5 років.

Програма уряду: стратегічні цілі в освіті і науці

Освіта.ua
30.09.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Екатерина
Не верьте! Я в 2016 году сдала все экзамены ТКТ + YL, хотя я учитель математики, но так как работаю в сельской школе, то были часы английского. Я подготовила 2 учеников к успешной сдаче кембриджского экзамена, причем на уроках! За это мне районо устроило АД. При поддержке начальника областного управления. Сейчас идет очередной виток прессинга. По распоряжению РАЙВО, чтобы у меня не было победителей районной олимпиады, девочка, которая в прошлом году заняла 2 место на районной олимпиаде и была лучшей среди 6 классников от нашего района, принявших участие в областном соревновании Еврика, не будет принимать участие в олимпиаде. Можно так высмеять ребенка, что она просто стала бояться оставаться готовиться к олимпиаде. Да и часы урезали, нагрузка на год в 7 классе:1,5 часа в неделю по алгебре, геометрии и английского и добавили эти половинки на уроки рисование и музыки. В соревнованиях по устному счету участие не допустить!!!Когда эти Макаренки получат свою награду?
Володимир
Але ж не знищуються управлінські органи, які душать освіту.
Tanya
"Справедливе фінансування" - смішно!!! Дякуючи таким, як Гриневич зі своєю реформою, скоро жодного нормального вчителя не буде в школі. Особливо після нововведень, таких як інституційний аудит, акредитація і т.д. адже це, все для вчителя, все для полегшення та покращення роботи. Ганьба!
Анна
Що значить "справедливе фінансування"? В чому ця справедливість вимірюється? Де прив’язка цього справедливого фінансування хоч до чогось? Про ВНЗ бачу, садочки бачу, уже майже заздрю їх зарплатні. А учитель в школі? Наприклад, моє справедливе фінансування- це ставка в 12-14 годин викладацької роботи (БЕЗ класного керівництва, бо це окрема посада має бути) зі ставкою не менше 15000 грн. Оце для мене справедливо. А вже потім академічні свободи, можливості творчого розвитку і т.д, які чомусь МОН вважає найбільшим щастям педагога. Вибачте, але це правда. Як би не хотілося комусь прикрасити дійсність. Дякую.
Вчитель
Ну що тут сказати... Спочатку відмінили підвищення зроблене попереднім урядом, а тепер показуємо свою турботу. Але вже "у найближчі роки"
Тетяна
Для Вчитель: Я ці "найближчі роки"все життя прочекала. А віз і нині там...
Коментувати