Кількість нещеплених дітей у Києві зменшилась, - КМДА

Проте небезпека спалаху інфекційних хвороб у дитячих колективах зберігається на високому рівні

Кількість нещеплених дітей у Києві зменшилась, - КМДА

Кількість нещеплених дітей у столичних закладах освіти за рік зменшилась майже вдвічі. Про це з посиланням на дані довідок, виданих медичними установами батькам дітей, повідомили у Київській міській державній адміністрації.

Наразі кількість нещеплених дітей у школах Києва складає 6,7%, а у садочках – 9,6%.

Проте медики стверджують, що незважаючи на таку позитивну тенденцію, 16% нещеплених дітей, які кожного дня відвідують школи, дитячі садочки, різноманітні гуртки та секції, – досить великий показник. Тож небезпека спалаху вакцинокерованих інфекційних хвороб у дитячих колективах зберігається на високому рівні.

«Департамент охорони здоров’я та Департамент освіти і науки рекомендують усім батькам, діти яких ще не отримали планові щеплення, потурбуватися про здоров’я своїх дітей та здійснити процедуру вакцинації, попередньо отримавши консультацію у сімейного лікаря. Це суттєво вплине на створення колективного імунітету в цілому та убезпечить здоров’я дитини», - йдеться у повідомленні КМДА.

Освіта.ua
23.09.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Супрун -на підсосі в Сороса
Кількість нещеплених дітей зменшилася, а прибутки фармацевтичних корпорацій збільшилися. Значить я отримаю більше відкатів. І це перемога! Миздобули!
mmm
Для Супрун -на підсосі в Сороса: а точно усі довідки не липові? а чоґо тільки фармацевти, хіба лікар не може на липовій справці заробити?
Коментувати