МОН затвердило новий порядок відбору підручників

Документ визначає механізм проведення конкурсного відбору підручників з предметів вивчення

МОН затвердило новий порядок відбору підручників

Міністерством освіти затверджений новий Порядок конкурсного відбору підручників для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників.

Документ визначає механізм проведення конкурсного відбору підручників з предметів вивчення (навчальних предметів).

Конкурс буде проводиться окремо для кожного класу закладів загальної середньої освіти.

Порядок відбору підручників визначає особливості підготовки та оголошення конкурсу, вимоги до оформлення підручників, механізм подання підручників на конкурс, особливості проведення першого і другого етапів конкурсу та підбиття підсумків конкурсу.

Організаційне супроводження усіх етапів конкурсу забезпечуватиме Міністерство освіти і науки.

Порядок конкурсного відбору підручників

Освіта.ua
10.09.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Енді
Як цікаво виходить, коли увімкаєш мультфільм у 1 класі по QR-коду у підручнику, а він - російськомовний. Оце так "Рекомендовано Міністерство освіти і науки України".
Ольга
Для Енді: ну если у страны своё нет мозгов создать, то кто вам виноват?
Коментувати
Вчитель-пенсіонер
Вони б краще поспішили із вже давно вибраними і замовленими, а то минулого року 5-й клас одержав історію О.Гісема на зимові канікули. Тепер вже шестикласники знову без історї все того ж О.Гісема від видавництва ’’Ранок"".
Іван
Вітаю. Підкажіть будь ласка закон за яким вчителі втратили право оголошувати оцінки на увесь клас. Дякую.
Світлана
У цьому навчальному році замовляли, але не отримали підручники української мови та літератури 6 клас (українська мова навчання), бо не надрукували. Але кожного року добросовісно, навіть під час вихідних обираємо, замовляємо, вносимо в базу, звітуємо (бо не дай Бог запізнитися на день). Майте совість, шановні. Узгодьте ваші дії. Програми поназмінювали, а підручник 2014 року.
Катерина
За майже два десятки років викладання хімії не соромно і приємно працювати тільки за Григоровичем (з того, що потрапляло в мої руки). Зроблено на совість. Добре, що зараз є вибір, бо багато підручників не вартували паперу, на якому були надруковані
Виктория
На днях заметила 2 ошибки в учебнике "Математика" 11 класс, причем это только в начале учебника.
Виктория
Отбирают, конкурсы проводят, а в итоге у нас в школу пришли учебники по физике и астрономии, не те что заказывал учитель по физике.
Руслан
Для Виктория: Перевірте протокол засідання педагогічної ради, яким затверджувався вибір підручників.
Виктория
Я мама ученика. Учитель (он завуч в школе) по физике и астрономии сказал, что школа заказывала другой учебник. Думаю он входит в состав пед. совета как завуч и в курсе какой школа выбрала учебник. В противном случае он бы сейчас не удивлялся почему пришел другой учебник.
Коментувати