Області отримали більшість шкільних підручників

Органи управління освітою отримали усі комплекти підручників для школярів 2-х та 5-х класів

Області отримали більшість шкільних підручників

Органи управління освітою обласних державних адміністрацій отримали усі комплекти підручників для школярів 2-х та 5-х класів. Про це йдеться у статистичних даних Інституту модернізації змісту освіти.

Разом з тим, доставка нових підручників для учнів 6 класів ще триває. До областей доставлено 70% навчальної літератури із запланованого обсягу.

Друк підручників для учнів 11-х класів також продовжується, але на місця вже доставлено понад 84% навчальної літератури.

Освіта.ua
03.09.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Аліна
Цікаво а коли ж все таки ми отримаємо підручники для 6 класу.... вже рік пройшов а їх як не було так і немає..
я
для 10 класу ще не всі підручники отримали: інформатику (стандарт та профіль), технології, мистецтво.
avatar13
Сьогодні мені ще 4 підручники дали. Запам’ятається мені на все життя одна фраза, яку мені сказала класна керівниця, коли мені давали перші 5 книжок: тобі дали тисячу гривень, біда буде, якщо щось з ними (книжками) станеться - тобто одна книжка приблизно коштує 200 гривень (але в деяких книжках такий зміст, що я би за них ані копійки не віддав!). Цю фразу я буду говорити своїм дітям, коли вони в школу підуть, головне, щоб до того моменту освіту не вбили взагалі, а як не вб’ють - то головне, щоб одна книжка не стала гіпотетично коштувати тисячу (якщо не більше) гривень, бо тоді кожна така книжка стане просто золотою, в буквальному сенсі цього слова!
unforgiven 2
Прийшла макулатура. Три роки чекали і на тобі. Слава міністерству дерибана!
микола кучевський
Велика кількість підручників з одного предмета- це корупційна схема розбазарювання грошей платників податків. За державні кошти повинен видаватися єдиний підручник з кожного предмета відповідно програм, які , до речі , для всіх всіх шкіл однакові. До того ж підручник пишеться для учня, який вибрати його не може , а значить вибирає вчитель. Але одного року, по обраному на 5 років підручнику,навчає один вчитель, а в інші роки інші вчителі, які можливо віддали б перевагу підручникам інших авторів. При єдиному підручнику не було б проблем обміну між школами району чи навіть області. Альтернативні підручники з предметів повинні видаватися на комерційній основі і поступати у вільний продаж.
avatar13
Для микола кучевський: солідарний з вашою думкою, але, бачимо, що це навряд чи колись здійсниться. Можливо, десь таке є в паралельній реальності. Хотілось би таке бачити, але коли?...
Коментувати
Олена
Місто Кропивницький: медичний коледж ім. Є.Й. Мухіна. Минулий рік - жодного підручника для 10 класу (новий навчальний рік - 0 підручників для 10 класу), цього року - 0 підручників для 11 класу. Наші студенти теж здають ДПА у вигляді ЗНО, вони прийшли з дев’ятих класів, з різних шкіл. На них МОН підручники не друкує?
Наказать!
В школах ОТГ не хватает в разных классах учебников! Библиотекари друг у друга интересуются,нет ли в другой школе лишних. Даже если и есть- не возможно ничего сделать- практически в каждой школе по одному и тому же предмету разные авторы! Требую наказать виновных за такую " реформу"! Можно и посадить!!!
avatar13
Для Наказать!: если у нас была бы смертная казнь, то лучше их можно было расстрелять. Но увы, пока только разве что посадить. А за "интересуются, нет ли в другой школе лишних" - это чистейшая правда, в нашей школе такой инцидент случился. Школа, в которой я учусь - первая в Винницкой области по ВНО. В принципе, нам должны были бы дать какие-то привилегии, но: на первый день моего пребывания в 11 классе - дали из новых только 5. А потом, спрашивая у своих учителей, где остальные, они мне говорят: библиотекарь уехала в Винницу, если их там не будет - придётся брать старые и даже одалживать их из другой школы (это вообще нонсенс!). У меня просто нет культурных слов, чтобы описать эту ужаснейшую коллизию, которая случилась вследствие "реформ" в Украине. Наверно, в Африке - и то лучшие реформы, чем у нас.
Коментувати
Світлана
Полтавська область підручники для 10 класу в минулому році отримали перед Новым роком. В цьому році 11 клас підручники вже в школі діти потихеньку отримують.. Мій син сьогодні повинен отримати. Подивимося чи всі????
avatar13
Каже учень 11-го класу: нам не всі книжки дали! Мені на перший день навчання тільки 5 книжок нових дали, а решту бібліотекарям прийшлося. позичати старі (!) книжки з іншої школи (!) нашого міста! Ви це представляєте собі, шановні люди?! А це питання я хочу переадресувати до нової "міністерші освіти": ЩО ВИ РОБИТЕ?! І ЩО ви маєте робити далі з цією і без тих "реформ" бідної і нещасної освіти?! Але гіпотетичну відповідь і без цих моїх питань можна самому взнати - вони добивають цю освіту нахрєн (вибачте за слово, але це чистійшої води правда), гроші на цьому крадуть, а страждаємо лише ми з вами!
Виктория
Для avatar13: Киев. 11 класс выдали 6 учебников. По предметам, по которым не выдали учебники сказали читать в интернете. А в этом году ЗНО. Противно что врут.
avatar13
Для Виктория: вы правы, абсолютно правы. Простите за выражение, но они (мне так кажется), что они только одним местом думают, а не головой, и им до этого же места, как мы, 11-классники, будем сдавать экзамены. Они только добить хотят эту систему образования. Но я сначала думал, что в крупных городах все книги дали, но как вы мне написали... это просто... нет слов культурных. Так что уже говорить о тех деревнях маленьких, которые, наверно, 10 лет могут не иметь новых учебников.
Виктория
11 класс выдали: математику, физику, химию, астрономию, немецкий язык, географию.
Коментувати
Тетяна
Запорізька область ЖОДНОГО підручника для 2,6,11, а 4 та 7 взагалі проблема 6 років!
Роман
Кіровоградська область. ЖОДНОГО підручника для 5, 6, 11 класів не доставлено. Досить брехати, тут всі вчителі, які знають стан справ в школах.
Сергей Очеретный
Для Роман: 6 клас - нагальна проблема
Ганна
Це таки брехня! НА сьогодні 8 клас докупив книги, і в 7 класі вони докуповували. У 5 класі не вистачає на всіх нових підручників -- вчимося за старими
Коментувати