Уряд регулярно підвищує зарплати вчителів, - Гройсман

Уряд заклав наступний етап підвищення зарплат з акцентом на підтримці молодих вчителів

Уряд регулярно підвищує зарплати вчителів, - Гройсман

Загальний обсяг інвестицій в Нову українську школу, формування нового освітнього простору склав понад 7 млрд грн. І ці інвестиції потрібно продовжувати. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час традиційної серпневої конференції з питань підготовки до нового навчального року «Нова українська школа – виклики та перспективи освітньої реформи».

Звертаючись до учасників конференції, глава уряду відзначив, що питання освіти – найвищий пріоритет, адже освіта – не просто сфера життя.

«Це сфера, яка визначає наше сьогодення і майбутнє. Для нашого уряду освіта – найвищий пріоритет: від дошкілля до вищої школи. У нас є багато професій, завдань і проблем. Але тема освіти і освітян має стати домінуючою. Саме в системі освіти зростають інженери, військові, лікарі», - сказав Гройсман.

У цьому контексті він наголосив на необхідності підтримки і посиленні поваги до українського вчителя.

За його словами, з боку уряду це відображається в програмах регулярного підвищення зарплат вчителів. Так, з січня 2020 року Кабінет Міністрів заклав наступний етап такого підвищення – на 20-70% – з акцентом на підтримці молодих вчителів.

«Ми проінвестували в Нову українську школу загалом близько 7 млрд грн. І зараз маємо зробити так, аби єдиний освітній простір був сформований, виходячи із завдань і пріоритетів. Не можуть діти стояти в чергах до садочків, не має бути дефіциту шкіл і їхнього матзабезпечення. Важливо не зупинятися, а продовжити те, що було зроблено», – наголосив Гройсман.

Як відомо, міністр освіти Лілія Гриневич заявила, що реалізація норм постанови Кабінету Міністрів, що була ухвалена напередодні парламентських виборів, і якою передбачено збільшення оплати праці для всіх освітян від 20 до 70% з 2020 року, коштуватиме бюджету 19,5 млрд грн. За словами міністра, питання застосування зазначеної постанови залежатиме від нового складу Кабінету Міністрів.

Освіта.ua
19.08.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олексій
Хвали мене моя губонька.
Л
"Уряд регулярно підвищує зарплати вчителів, - Гройсман" . А на ділі : РЕГУЛЯРНО ВИХВАЛЯЄТЬСЯ та РЕАЛЬНО УРІЗАЄ.
krivenkon2007
В канун выборов все знали о том, что это горе-правительство будет изгнано. На зло новому президенту и его команде было принято решение о повышении зарплаты. И если, что-то пойдет не так, то виноват будет президент и его люди. Одним словом - это политика, а не реформа. Реформы делаются постепенно на протяжении нескольких лет, а не кавалерийским наскоком или убегая с поля боя. Это всего лишь громко хлопнутая дверь на прощание.
Сергей Лимонов
Для krivenkon2007: не потрібно перекладати відповідальність на "папередніків"-наїлися цими маніпуляціями досхочу! Як голову дурити перед виборами так ЗЕ -попереду всіх ( з обіцянками 4000 доларів зарплати) а як до діла- то підняття зарплати призведе до інфляції ! Ось такі дива
Коментувати
Гость
Успехи реформирования в фантазиях чиновников. В реальной жизни украинцы улучшений не увидели. Все повышения учителям - это шума много, денег мало. Гройсману кажется, что он создал экономику, Ильенко - что он возродил украинское кино, Гриневич - образование, Супрун - медицину, Зеркаль - внешнюю политику. Все они видят что-то такое очень хорошее в своей деятельности, что видно только им. Украинцы как жили плохо, так и живут. Эффективные реформы - это когда о них не рассказывают чиновники, а чувствуют люди.
Влад
Для Гость: Абсолютно правильні слова. Послухати чиновників - всі вони працюють в поті чола, у їхніх звітах - одні досягнення. Тоді в країні все мало б бути о’кей, люди б мали жити заможно, у всіх галузях процвітання і т.д. А що насправді? Я не чув чиновника, який би звітував і робив акцент на недоліках в роботі і об’єктивно б визнав свою роботу неефективною і подав у відставку.
Л
То вы сліпі і дурні, панове. Якщо вам безкоштовно все не принесли, то не значить, що нічого не відбувається. Чи ви, панове, 90ті забули, чи вы їх в житті не бачили? Почитайте щось корисне, мізки розвивайте
Коментувати
Наталя
Може і підвищує. Вчитель вищої категорії, 19 уроків навантаження, класне керівництво, зошитів нема. Доплата за вислугу років є. 320 доларів на руки. І що мені безвіз, відпочинок хіба на городі. Гуманітарка. Я ж не одна, в мене є діти. На них теж треба кошти.