У школах проведуть Всеукраїнський тиждень права

У рамках заходів планується проведення виховних уроків для дітей різних вікових категорій

У школах проведуть Всеукраїнський тиждень права

Уряд схвалив план заходів з проведення Всеукраїнського тижня права у 2019 році.

Рішення прийняте з метою координації міністерств, центральних органів виконавчої влади, обласних та Київської міської держадміністрацій в рамках проведення «Всеукраїнського тижня права» до річниці прийняття Загальної декларації прав людини.

Передбачені розпорядженням заходи спрямовані на підвищення обізнаності громадян щодо міжнародних стандартів прав людини та механізмів їх реалізації та захисту.

Зокрема, планується організувати проведення в закладах середньої освіти виховних уроків для дітей різних вікових категорій з метою запобігання дискримінації та насильству в школі.

Освіта.ua
01.08.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Vlad
А ще, не забудьте подати вчасно звіт у відділ освіти в електронному і паперовому форматах з обов`язковим додаванням фото або відео.
Катерина
Тиждень права проводитимуть безправні вчителі. Дайте працювати!!! Хай прийдуть в школу юристи і проведуть для дітей заходи. При кожному відділі освіти є такі. А то по уроках ходять, чи бува не порушує вчитель прав дитини.
Я
А в больние говорят, что нет инструментов для лечения... Для поддержки новшества полезным будет телефон горячей линии о бесправии.
Право?????
А может заставить прокуроров,судей,юристов поднять " попы"- и в школы,пусть расскажут сказки о праве!
О чём речь???
Какой тиждень права??? Приходишь в больницу-за операцию плати анестезиологу и хирургу,приходишь к нотариусу-плати( помимо официальных платежей в банк). О судах вообще нечего говорить-одни взяточники. Какое такое" право"? Лучше провести тиждень бесправия!
76War2019
Да кожного року проводиться, в чому новизна? Банальні новини... Ціла подія року - уряд затвердив план, вже писати нема про що?
Родион
Учні не завжди розуміють, як "міжнародні стандарти прав людини та механізми їх реалізації та захисту" можуть працювати в феодальних реаліях української глибинки.
&&&&&
Уряд, схваливши план заходів з проведення у школах Всеукраїнського тижня права знову довів безправ’я вчителів. адже існує ціла низка правоохоронних органів. Чому ці заходи лягають на плечі навчадьних закладів? Думку вчителів уряд запитав?