Директори шкіл можуть отримувати додаткову відпустку

Керівники шкіл мають право на додаткові відпускні дні за ненормований робочий день

Директори шкіл можуть отримувати додаткову відпустку

Директори шкіл мають право на додаткові відпускні дні за ненормований робочий день. Про це йдеться у повідомленні Профспілки працівників освіти і науки.

У профспілці зазначають, що частиною другою статті 8 закону «Про відпустки» встановлено, що щорічна додаткова відпустка за особливий характер праці надається працівникам з ненормованим робочим днем згідно із списками посад, робіт та професій, визначених колективним договором або угодою.

Конкретна тривалість щорічної додаткової відпустки за особливий характер праці встановлюється колективним чи трудовим договором залежно від часу зайнятості працівника в цих умовах.

У Додатку 1 до Галузевої Угоди між Міністерством освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на 2016-2020 роки затверджено Орієнтовний перелік посад працівників з ненормованим робочим днем системи Міністерства освіти і науки, яким може надаватись додаткова відпустка. До цього переліку включено посаду керівника установи.

Відповідно до статті 10 закону «Про відпустки» загальна тривалість щорічних основної та додаткових відпусток не може перевищувати 59 календарних днів.

«Тривалість щорічної основної відпустки директорів середніх навчальних закладів становить 56 календарних днів. Тому, додаткова відпустка директора закладу загальної середньої освіти за ненормований робочий день може надаватися тривалістю не більше 3 календарних днів», - повідомили у Профспілці працівників освіти і науки.

Освіта.ua
30.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ольга
Смішно читати - додаткова відпустка для директора. Тут питання в іншому: чи відбуває взагалі її директор, тому що стільки справ на нього навалилося, що навряд чи може він собі дозволити хоч на 10 днів десь поїхати. Скажете, що не вміє організувати роботу. Вміє і знає як, проте багато справ потребує його присутності.
Вилен
Так, можуть і заступники мати додаткову оплачувану відпустку, якщо це передбачено у колдоговооі.
Анастасія
А заступники директорів можуть мати додаткову відпустку за ненормований робочий день?