Колектив ІМЗО проти наміру ліквідувати установу

Колектив Інституту модернізації змісту освіти висловив протест щодо намірів ліквідувати установу

Колектив ІМЗО проти наміру ліквідувати установу

Трудовий колектив Інституту модернізації змісту освіти висловив протест щодо намірів міністра освіти Лілії Гриневич ліквідувати установу та передати її функції новій структурі. Про це йдеться у зверненні зборів трудового колективу Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», що оприлюднене на сайті інституту.

Зокрема, у зверненні, з посиланням на інформацію у ЗМІ, повідомляють про наміри міністра освіти створити Український центр розвитку освіти з наступною ліквідацією Інституту модернізації змісту освіти.

«Колектив обурений прийняттям такого рішення без попереднього інформування його працівників, необґрунтованими претензіями щодо діяльності установи та перспективою звільненням усіх фахівців Інституту. У 2019 році ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» пройшла державну атестацію наукових установ, отримала відповідне свідоцтво та внесена до реєстру наукових установ», - йдеться у заяві.

У зв'язку з цим, колектив інституту вимагає надати офіційну інформацію щодо оприлюдненої заяви.

«Колектив вважає такі заяви та дії Міністра безпідставними, недемократичними, дискримінаційними щодо працівників Інституту, такими, що порушують конституційні права громадян», - наголошують в ІМЗО.

Також у Інституті модернізації змісту освіти заявляють, що зазначені дії міністра призведуть до зриву виконання низки державних освітніх програм, передусім щодо забезпечення підручниками та електронними засобами навчання, а також реформи освіти в цілому.

Як відомо, вперше Лілія Гриневич заявила про намір реорганізації інституту в серпні 2018 року. Основною причиною реорганізації мало стати порушення термінів друку підручників.

Освіта.ua
10.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Любов
Вірне рішення Гриневич. Їх всіх давно слід було розішнати і набрати новий і свіжий колектив. І жодного праціника з інституту не залишити. Це є зграя корупціонерів і нероб. А всім заправляє Левківський, Дубовик, Завалевський . Левківський зжив чимало людей з колективу поза спиною. Хай його спочатку перевірять гарненько на чесність і порядність
Жанна
Пора давно звільнити таких шахраїв як Дубовик,Левківського та всіх ін ,які довели цю установу до краху і процвітання корупції в цій структурі
Ні корупції!
"Наміри міністра освіти створити Український центр розвитку освіти з наступною ліквідацією Інституту модернізації змісту освіти." Наша пісня гарна й нова... Було: 2 = 1 + 1. Буде: 1 + 1 = 2.
Ні корупції!
ІМЗО - зграя невігласів і корупціонерів! Давно на часі розчавити смердючих клопів, які наживаються на конкурсі підручників і грифуванні. Якщо Гриневич це зробить, голосуватимe за партію, членкінею якої вона є. Остогидло свавілля й беззаконня чиновницького освітянського планктону.
Witalina
Давно пора. Понастворювали установ, а результатів - нуль!! ОДНА гарна назва - інститутут модернізації, а модернізація нікчемна. Штани протирають, а гроші капають !!!!
Педагог
Нічим. Продає державні кошти. Давно треба ліквідувати, а не перед виборами піаритися піаритися пані міністру
вован
Для Педагог: мало того, що нічим серйозним не займається, а ще лобіює програми та підручники нездар, за якими працювати не можливо і ставить палки в колеса тим, хто старається щось робити.
Коментувати
Кузьміч
Чим займається цей інститут?
Институт институтович институтский
Для Кузьміч: Трудоустраивает родственников " сильных мира сего", пропускает в работу школ учебники,которые вообще негодны к использованию детьми. Бездельники,одним словом.
Коментувати