Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тата
А 40 дітей в групі -нормально?на вихователя і няню. Добре, що діти живі виходять із садочка, а ще проводять ранки та заняття. А в класі? Це - євпопейські стандарти?Взагалі, де молоді вчителі? Приходять на практику і кажуть, що в школі працювати не збираються, бо вже мають більш оплачувану роботу. Ідеї нуш мають втілювати в життя педагоги, вік яких перевищує 50 а то й 60 років. Статистика вступу на природничі спеціальності до педвузів така, що інтернатурою вже й лякати, мабуть, нікого. Поки нічого креативного міністерство не придумало ( на жаль).
ммм
Для Тата: і правильно кажуть і роблять. бо на ваше місце рабів тільки раби і підходять. хоч би які виховательки-вчителі стали б в позу і сказали "є закон, беру дітей у кількості визначеним законом" так ні. тільки тут скулить і можете.
Тетяна
Для ммм: А що можете Ви?
Коментувати
IRUNA
Правильно багато розуму не треба, необхідно просто підняти 1 тарифний розряд до рівня мінімалки не 1921грн а 4173 грн і все гарно вирівняється
Ложь
Люди,Вы что,верите ей? Что она делала все годы своей каденции? Вы ощутили предыдущие повышения зарплат? Болтать популистские речи она научилась на 12 баллов! Так складка кормушка в верховной раде( умышленно пишу с маленьких букв)!
Любов
А коли згадають про шкільні бібліотеки??? Які працюють так само як учитель а зарплата як у технічного персоналу.
ммм
Для Любов: зберіться разом і завіть про себе. сидять ждуть мани небесної.
Коментувати
Оксана
Це не зовсім вірне твердження. Скільки вже говорилося, що перший розряд ЄТС повинен бути на рівні мінімальної заробітної плати, бо навіть у техперсоналу зарплата більша, бо їм доплачують до мінімальної, а якщо вчитель чи вихователь працює не на повне навантаження, то мають велику ..
Анна
Коли згадають про вчителів позашкільної освіти?Теж неналежна оплата праці...Теж відповідальність за дітей,їх знання та вміння