Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олекса Позняк
Нам, молодим, розказували : так зарплата у вас маленька але ж стаж іде і вона буде рости. Ми постаріли -зарплату треба молодим а ви ПНХ
Віктор
Коли вже тебе, Ліля, поженуть до чортової матері з посади міністра?
Роман
Для Віктор: давно пора з конфіскацією майна і забороною працювати в освіті
Арго
Для Роман: та ні, чого ж. Хай піде простим вчителем, і покаже результати на підгрунті того, що вони в міністерстві понапридумували та реалізували в школи. ЗНо цьогорічне вже показує. А далі буде ще гірше.
Ірина
Неможливо слухати одні обіцянки. Як вибори, одразу про підвищення зарплатні. Молоді спеціалісти (вихователі, музичні керівники, інструктори з фізкультури) в заклади дошкільної освіти вже протягом трьох років не приходять. Досвідчені педагоги звільняться, тому що після багатьох років праці, маючи вищу категорію та звання вихователя-методиста, також отримають копійки. А далі буде ще гірше. Досить експериментів та говорильні – робіть щось!!!
Коментувати
Хватит популизма!
Очередной предвыборный популизм от пани Гриневич! Раньше пани Лиля об этом не задумывалась? А если б и задумывалась," грошей" всё равно бы педработникам не хватило!( как все 28 лет " незалежности".)Дальше слов ничего не будет! Пани Лиля,хватит!!!! Все равно в ВР вас не пустим!
голос
Для Хватит популизма!:А Совсун через "Голос"Вакарчука собралась сменить Гриневич
1
Как же они присосались к кормушке!
Коментувати
Раїса
А науково-педагогічні працівники? Вони не варті нормальних зарплат? Керівники інклюзивно-ресурсних центрів не залежно від кількості дітей та роботи (або не роботи) отримують однакову зарплату по 15 розряду. Як це розуміти
Ірина
Справа в тому, що людина з вищою освітою взагалі повинна отримувати зарплатню більшу за мінімальну. Не можна нівелювати досвід і роки праці. Але ж мінімальну зарплатню треба залишити для спеціальностей, які не потребують вищої освіти.
Людмила
Чому методист ЗВО ІV рівня акредитації має тарифний розряд на дві позиції нижчий, ніж методист ПТУ чи технікуму, коледжу. Наприклад, методист вищої категорії національної академії має 12 тарифний розряд, а методист вищої категорії ПТУ - 14 розряд
Лариса Володимирівна
Нехай молоді спочатку зїдять пуд солі, як ми зїли за весь час роботи в школі, а потім і отримають достойну зарплатню. А то не встигли прийти, як вже подавай на блюдечке с каеемочкой
ПАВЕЛ
Для Лариса Володимирівна: ви праві на всі 100%
Маргарита Маргаритовна
Маючи більше 30 років педстажу, смію стверджувати, що саме ви починали не з такої кричущої різниці у зарплаті з вашими досвідченими колегами. Людина не музейний експонат, щоб заробітну плату заслуговувати роками! Більшість молодих і талановитих педагогів виконують роботу не гірше від "старих", частина яких, в свою чергу, живе з минулих досягнень.
Арго
Для Маргарита Маргаритовна: то ж в чому проблема? Сертифікація, атестація, учитель року, керівник МО, дає семінар на рівні області, має власні наробки, які опубліковані і пройшли апробацію, т.д. І ось молодий вчитель вже методист і отимує зарплатню як і вчитель, який має великий досвід, але без оплати за стаж. А так прирівнювати, то вже вибачте.
Коментувати
учитель
А що, молодий учитель і вчитель з вищою категорією повинен отримувати однакові гроші? Маячня. Давайте тоді всім однаково зробимо. Хворі на всю голову! Потрібно зробити нормальну мінімалку, щоб на неї жити можна було, а все інше від неї танцювати. А не тягти нижчу до вищої.
Настя
Для учитель: Есть молодые учителя, которые работают на равне с имеющими опыт. Я сама имею опыт работы 30 лет и считаю что не надо отбивать охоту у молодого поколения.
ПАВЕЛ
Для учитель: так правда, що маячня
Тамара
Змінюємо умови атестацій і даємо дорогу молодим. Якщо це дійсно талановитий молодий спеціаліст хай хоч кожен рік атестується і відповідно отримує зарплату А зрівняти всіх не вихід!
Коментувати