Гройсман хоче бачити учителя серед середнього класу

За словами премєра, у 2021 році середня зарплата в Україні може скласти 620 доларів

Гройсман хоче бачити учителя серед середнього класу

Уряд має чіткий орієнтир щодо того, якою має бути середня зарплата в Україні на 2021 рік – у доларовому еквіваленті це 620 доларів. Про це сказав прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час підписання нової тристоронньої Генеральної угоди із профспілками та роботодавцями.

«Одне з найважливіших завдань уряду – зростання національної економіки. Ріст економіки дозволить дати нову якість життя людей через збільшення їхніх доходів. Наш Уряд вже створив механізми, які дали можливість збільшити мінімальну зарплату в 3 рази за останні 3 роки, середню – у 2 рази.

Уряд має чіткий орієнтир щодо середньої зарплати в Україні на 2021 рік. У доларовому еквіваленті це 620 дол. – абсолютно реальний показник, який допоможе збільшити мотивацію українців працювати на власну економіку», – зауважив глава уряду.

Окремо Володимир Гройсман наголосив на розвитку середнього класу в Україні.

«Для мене принципово, щоб в Україні був розвинений середній клас, до якого має належати український вчитель, лікар, робітник. У наступних роках будемо робити все, щоб виконати це завдання», – сказав прем’єр.

Як відомо, напередодні у Міністерстві освіти повідомили про відсутність джерел покриття витрат на виконання статті 61 закону «Про освіту», якою передбачено, що посадовий оклад педагогічного працівника найнижчої кваліфікаційної категорії встановлюються в розмірі трьох мінімальних зарплат.

Освіта.ua
14.05.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
анна
Чого тільки не набрешеш перед потопом ,а потім гі ... но спливе !!!Гидко слухати й дивитися на блюзнірство хройсмана !Стелеться перед всіма,лиш би від корита не відстебнули ! Тьху !!!
unforgiven 2
Гройсман - брехун і злодій. "З 15.04.16 р. було збільшено депутатську зарплатню. Вона зросте з 6400 до 17650 грн. Така сама сума виділятиметься на депутатську діяльність. Збільшується також фонд оплати праці помічників депутата: був 12500 грн, став - 25000 грн. Всі суми наведені без врахування сплати податків, тобто, на руки буде видаватися менше. Отримувати зарплатню можуть не більше п’ятьох помічників. Раніше було 4" https://www.youtube.com/watch?v=sbd_QUSRQrE
Местный
Премьер-министр Украины Владимир Гройсман объявил, что 22 мая, после очередного заседания правительства, намерен подать в отставку. Об этом он сообщил в понедельник, 20 мая, на брифинге в столице Украины.
УЧИТЕЛЬ
Сьогодні в закладах освіти сотні вакансій. А через 2 роки не буде кому вчити дітей. Можливо, прийде молодь при 620 дл. А хто буде вчити цю молодь? Випускник вузу зовсім не готовий до роботи у школі. П.Гройсмане, хочете зберегти учительську еліту, досвідчених учителів, тих, які працюють на результат, то дійте вже! Коболєву, суддям і т.д. є мільйонні закрплати, а вчителю нема? Це совісті немає в чиновників за таке ставлення до вчителя. А 7 тис. зарплати, про які пишуть, ні на що не вистачає. Що ж ви там рахуєте7
Вчитель
Для УЧИТЕЛЬ: Ще напишіть, що це аморально і антидемократично, Вовік прочитає, просльозиться і рішуче візьметься за вирішення фінансового забезпечення вчителів. Таке враження що пишуть діти першого класу, в яких критичне мислення відсутнє як клас
mmm
Для УЧИТЕЛЬ: а чого вуз не готовить як треба?
Коментувати
Сельский учитель
"У наступних роках будемо робити все, щоб виконати це завдання», – сказав прем’єр." А чего тянуть? Что мешает начать прямо сейчас?
Местный
По під сраку, Грося, по під сраку тебя и всех твоих грантоедов.
Вихователь
А про вихователів(і весь особовий склад) знову забули☹️???? найменша державна зарплата, а працюємо не менше ????
Вчитель
А два роки як жити?...існувати?...чи як?....ви кожного дня не задумуєтесь над тим, коли я можу купити нову блузку( рік назад купувала)...та треба почекати ще зарплату наступну...а хворіти не можна...ніяк...і ходити на роботу будучи хворим потрібно ...бо ж лікарняних, то менше буде...
RABIV DO RAJU NE PUSKAJUT
Для Вчитель: Вчергове треба подякувати керовнікам за те що турбуються за нас, створюють всі умови щоб ми не потрапили в лікарню, тому що хабар дати ні з чого. відповідно не підтримуємо корупцію. Слава, слава і ще раз слава. Стрибати не буду, нема сил
Гросе зарплату учителя
Для Вчитель: всё правильно написали,особенно про блузку) Тут недавно обсуждали дрес-код учителя. Какой дрес-код при нищей зарплате!!!!
Коментувати
Владимир Белый
Довіру можливо сформувати не виступами про середню зарплату перед виборами, а оперативним підняттям окладу вчителя-початківця до рівня реального заробітку водія"маршрутки".
Sabrina
Как тонко сказано... И, главное, наверное, действительно хочет. Хорошее слово "хочет". И я хочу. Ну так и шо?