Учителя притягнули до відповідальності за політичну агітацію

Вчитель під час уроку висловлювався щодо проведення другого туру виборів президента

Учителя притягнули до відповідальності за політичну агітацію

На Київщині за порушення виборчого права та цькування учнів вчителя однієї зі шкіл притягнуто до адміністративної відповідальності. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Національної поліції в Київській області.

Зокрема, у поліції повідомили, що на одному з телеканалів України у програмі «Політичний булінг» був продемонстрований відеоролик, де вчитель в одному з навчальних закладів міста Боярка проводив політичну агітацію серед учнів.

За зазначеним фактом працівники Києво-Святошинського відділу поліції зареєстрували та провели відповідну перевірку.

Встановлено, що 57-річний вчитель під час уроку порушив чинне законодавство, що виразилось в його висловлюваннях щодо політичної ситуації в країні та проведення другого туру виборів президента України.

Відносно викладача працівники поліції склали два адміністративних протоколи за ст. 173-4. (Булінг (цькування) учасника освітнього процесу) та за ст. 212-10. (Порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації, агітація в день проведення референдуму) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За інформацією Головного управління Національної поліції в Київській області, матеріали будуть направлені до суду для прийняття відповідного рішення.

Освіта.ua
18.04.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Валентина Судома
Учительці не варто було займатися агітацією у школі--це неприпустимо. Але, упевнена, якщо б вона вела агітацію за Зе, цього б сюжету на екрані 1+1 не було б.
Вікторія
Для Валентина Судома: так, нажаль Ви праві.
Коментувати
Василь
Сьогодні знову зі всієї України повезуть автобусами працівників освіти на підтримку Порошенка. Не за власні кошти вони туди поїдуть на дебати.
Местный
Для Василь: Уже повезли. Сегодня с утра с Николаева 3 автобуса 1,5 этажных отправились на Киев. Не так много как на томос, но факт есть фактом.
Коментувати
Мама та учениця в минулому
Не вважаю це правильно. Я закінчувала школу на початку 90-х. Багато вчителів були радянсько налаштовані. Ми хотіли нового. підтримували Чорновола, агітували за нього (хоча самим було лише по 15 років). Ми постійно проводили суперечки з вчителькою історії (не математики, не біології, а саме історії) щодо нових та старих політиків, щодо ролі Леніна та Сталіна (яких ми вважали злочинцями, а вчителька ні). Іноді вчительку ми могли своїли суперечками доводити до істерики (тоді не було смартфонів на які можна було знімати "вибішену" вчительку). Я вважаю, що подібні суперечки на уроках новітньої історії є в межах навчання!
Val
А при Кобе и разбираться особо не стали бы. Формальное заседание тройки, доза свинца в затылок и поездка на безлюдный карьер. Цените нынешнее свободное время.
Родион
А чи притягнуть до відповідальності працівників шкіл, які працювали в сітці П.П.? І директорів, що керували цими "волонтерами" в робочий час в своїх кабінетах. Оприлюднення цих "героїв" необхідне хоча б для того, щоб надалі кожен сто раз подумав перш ніж творити беззаконня.
MMM
Для Родион: оприлюднюйте факти а то нізашо наказувать.
Местный
Для MMM: факты можно узнать у ваших коллег по под.коллективу или в видео у Шария смотрите.
Коментувати
Марія
Категоричність - це одна з рис професійної деформації викладачів, як і намагання упевнити у хибності міркувань усіх тих, кто має відмінну точку зору. Ще можна було би поблажливо до цього ставитися, якби це стосувалося навчального предмету, у якому викладач, можливо, але на жаль, не завжди, є цілком компетентний. Та прикрість полягає в тому, що саме відсутність глибоких знань і розуміння психології та педагогіки, поваги до вибору людини будь-якого віку та роду занять, робить з вчителя монстра.
MMM
Для Марія: у даному випадку йоґо "здєлало" незнання законодавства. це незнання багатьох "дєлає", з ним і без знань психології можна обійтися.
Коментувати
Оксана
Тобто будь-що можна підвести під тему "булінгу учнів" та притягнути вчителя до відповідальності. Привіт, репресії! Думаю, якби вчителька агітувала за Зе, то все би "було в порядку". А з учнів вже готують сексотів.
Марія
Для Оксана: Було б у порядку, аби вчителька займалася своєю роботою - викладала свій предмет. А агітувала (за будь-кого)) колег або родичів на кухні вдома.
Оксана
Для Марія: Мова про подвійні стандарти каналу "1+1". Якби говорила про Зе-кандидата, в ефір би то не потрапило.
MMM
Потрапило б. бо порушено Закон. у нас народ став чутливим до цього. вороття нема. У Сумах викладач вузу теж отримав по макітрі. лише самі вчителі ше не догнали і не змінюються. а все захисту від свієї неосвіченості від інших вимагають.
Коментувати