В уряді заявили, що за два роки в освіту вклали 7 млрд

За словами прем’єр-міністра, гроші були спрямовані на реформу Нової української школи

В уряді заявили, що за два роки в освіту вклали 7 млрд

За два роки в українську освіту вкладено майже 7 млрд грн. Про це, презентуючи основні результати роботи Кабінету Міністрів за три роки, повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

За його словами, гроші були спрямовані на дидактичні матеріали, сучасні меблі, комп'ютерне обладнання для Нової української школи, підвищення кваліфікації вчителів НУШ, на шкільні автобуси, на природничо-математичні кабінети, україномовні дидактичні матеріали для шкіл з мовою навчання національних меншин, автомобілі для інклюзивних центрів, на закупівлю комп'ютерів, на обладнання спорткомплексів при середніх школах, на підключення Інтернету в середніх школах та інклюзивну освіту.

«Коли ми бачимо новий стандарт освіти, ми бачимо вчителя, дітей, які з інтересом навчаються. Це означає, що ми інвестуємо кошти туди, куди потрібно», - додав Гройсман.

Освіта.ua
17.04.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Рівень підготовки в школі дуже низький.Це стосується не то що сільських шкіл, а й значної кількості .Більшість батьків не в змозі наймати репетиторів для своїх дітей через брак коштів.Вчителям та працівникам освіти не кваліфікацію варто підвищувати, (це вони мають робити за свої кошти),а потрібно проводити кваліфікаційні іспити у формі ЗНО так як проводять ЗНО для випускників.Навіщо давати філософські теми власних висловлювань коли такий предмет як філософія в школі не вивчається?Я впевнена,що 90% вчителів не розкриють теми власних висловлювань відповідно до вимог. А від того чи буде це назва НУШ чи СУШ знань в наших дітей не збільшиться. Тільки після реформування педагогічних колективів,після того як в школах будуть працювати досвічені вчителі,які вмітимуть зрозуміло доносити інформацію хоча б до половини учнів класу, тільки тоді ми зможемо бути задоволені реформами нашої освіти.
Witalina
Для Ольга: "Рівень підготовки в школі дуже низький." - А ЧОМУ ???? (ключове слово? А ТОМУ, що учні на уроці лише присутні: НЕ працюють, вчителя НЕ чують.не можуть сконцентрувати увагу на темі уроку, а найголовніше - не хочуть вчитися!!!! Я не говорю вже про пропуски уроків. А іспити, ми здамо,не хвилю йтеся.АЛЕ якість знань учнів - НЕ зміниться, Собака зарита НЕ ТАМ! Шукайте в іншому місці.
Коментувати