В уряді хочуть розвивати дитячий громадський рух

Уряд затвердив план з реалізації Концепції підтримки дитячого громадського руху в Україні

В уряді хочуть розвивати дитячий громадський рух

Уряд затвердив план заходів на 2019—2022 роки з реалізації Концепції підтримки та сприяння розвитку дитячого громадського руху в Україні. Відповідне розпорядження підписане прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом.

В Кабінеті Міністрів зазначають, що урядове рішення сприятиме розвитку дитячих громадських організацій, дитячого громадського руху в Україні та розвитку громадянського суспільства.

Зокрема, документом передбачено cтворення нормативно-правової бази для розвитку дитячого громадського руху та забезпечення розвитку системи науково-методичного супроводу діяльності дитячих громадських організацій.

Також планується удосконалити систему підготовки фахівців для забезпечення діяльності дитячих громадських організацій, сприяти ефективному функціонуванню дитячих громадських організацій, посилити виховний потенціал дитячих громадських організацій шляхом залучення дітей до участі у реалізації соціально значущих програм і проектів.

Окрім цього в уряді планують підвищити рівень співпраці дитячих громадських організацій з органами державної влади та органами місцевого самоврядування.

Освіта.ua
25.03.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Андрій
Черкаський центр вивчення мов "proMova" запрошуе усіх бажаючик на курси: 1. Підготовки до ДПА та ЗНО з укранської мови та літератури; 2. Підготовки до ДПА та ЗНО з англійської мови; 3. Вивчення англійської та польської мов. Навчання проходить як у групах так і індивідуально. Наші контактні данні Адреса: м. Черкаси, вул. Гоголя 224, оф. 407 Тел. +38 (096) 98 007 98 Тел. +38 (073) 408 69 39 Сайт: https://promova.ck.ua Электронна адреса: promova.ck.ua@ukr.net Будемо раді усім бажаючим.