«Ранок» підготував 30 підручників для 11 класу
PR

Видавництво «Ранок» у цьому році підготувало 30 нових підручників з різних предметів для 11 класу

«Ранок» підготував 30 підручників для 11 класу

З 12 по 24 березня українське вчительство буде обирати підручники, за якими наступного року і потім ще 5 років наші діти навчатимуться в закладах загальної середньої освіти.

Видавництво «Ранок» у цьому році підготувало 30 нових підручників з різних предметів для 11 класу (рівня стандарту і профільного), усі вони мають методичну підтримку, яка буде у відкритому доступі.

Розглянемо найпопулярніші підручники, що продовжують лінійку їхніх багатотиражних попередників для 7–10 класів. Мова піде про чудові й важливі науки: фізику і астрономію, хімію та біологію.

То ж що пропонує «Ранок»? Огляд відкриває підручник з фізики для 11 класу. Підручник створено відомим в Україні авторським колективом у складі В. Г. Бар'яхтара, С. О. Довгого, Ф. Я. Божинової, О. О. Кірюхіної. За підручником цих авторів для 10 класу навчається чверть мільйона школярів. У новому підручнику матеріал подається тематично та систематизовано, що полегшує сприйняття різних розділів фізики. Алгоритми розв'язання фізичних задач, експериментальні завдання й лабораторні роботи, інтернет-підтримка, яка містить відеоролики демонстраційних і фронтальних експериментів, створених на базі Малої академії наук, — це лише частина того, чим цікавий цей підручник, який веде школяра світом дивовижної науки — фізики. Чудову пару підручнику фізики складає «Астрономія» від «зіркового» автора — М. П. Пришляка за редакцією автора програми Я. С. Яцківа. Далекі космічні світила стануть ближче, а побудова Всесвіту зрозумілою.

Відомий український хімік та педагог О. В. Григорович представляє підручник хімії для 11 класу (рівень стандарту). Чим завжди приваблює цей автор? Експерти констатують: сучасне подання матеріалу, грамотне унаочнення текстів і дуже дієва система завдань. До речі, одна з експерток, учителька Новогродівського ЗЗСО І–III ступенів №7 Ю. Авер’янова зауважила, що завдання спрямовані на «авансування успіху». А що може бути більш важливим, ніж спрямувати наших дітей до того, що гарне навчання – це вже успіх. Можливо, дещо відтермінований. Але він уже є!

Видавництво «Ранок» пропонує до розгляду два підручники біології для 11 класу знаного вітчизняного біолога К. М. Задорожного (рівень стандарту) та у співавторстві з молодими професорами О. М. Утєвською та Д. В. Леонтьєвим (профільний рівень). Якщо говорити про мову підручника, це доступний текст, відчувається, як автори потихеньку ведуть школяра часом непростими, проте вкрай цікавими біологічними траєкторіями. Багато унікальних фотографій, доступних схем і таблиць, щоб легко зрозуміти складне, — ось логіка авторів, які захоплюють, а не підвантажують, як сказали б діти. Це важливо – відчувати школяра, який прагне все того ж «авансування успіху». І біологам це чудово вдається!

Переглянути перші 60 сторінок нових підручників можна на сайті видавництва «Ранок».

Встигніть зробити свій вибір, ваші учні гідні кращої освіти!

ОЗНАЙОМИТИСЬ З ПІДРУЧНИКАМИ

Освіта.ua
13.03.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів