Беріть участь у благодійній акції «Монетки діткам»

Фонд «Таблеточки» запрошує школи, вчителів та батьків долучитись до благодійної акції «Монетки діткам»

Беріть участь у благодійній акції «Монетки діткам»

Благодійний фонд «Таблеточки» запрошує школи, вчителів та батьків долучитись до акції «Монетки діткам», що присвячена Всесвітньому дню онкохворої дитини 15 лютого. Ця акція не тільки нагадає про проблему дитячої онкології, але і покаже школярам, що допомагати іншим – це просто і весело.

Коли діти допомагають дітям – це безцінно. Коли дорослі вчать дітей бути відповідальними, піклуватись про тих, хто поруч, – це безцінно. За 2 роки проведення акції онкохворі діти вже отримали допомогу на суму понад 80 000 грн. І це все завдяки школярам з 70 навчальних закладів із 13 областей України.

Сьогодні ви можете підтримати акцію та допомогти дітям одужати! Суть акції полягає у зборі копійок та дрібних купюр у навчальному закладі. Наприклад, взяти участь у акції «Монетки діткам» можна у форматі змагання між класами. За бажанням, діти приносять копійки чи дрібні купюри зі скарбничок, і класи змагаються у зборі.

Ви можете додавати розважальні елементи, наприклад, можна викласти ланцюжок з монеток уздовж коридорів школи і змагатися за найдовший ланцюг. Клас, що збере найбільшу суму, виграє, а всі зібрані кошти будуть направлені до фонду «Таблеточки» на допомогу онкохворим дітям.

Учасниками руху можуть стати також і родини школярів. Батьки разом з дітьми можуть змагатися, хто з них збере більше копійок та ін.

Як взяти участь у акції

1. Кожен клас (або ваша родина) збирає копійки та дрібні купюри у власноруч створені красиві коробки (процес декору коробок може бути дуже захоплюючим).

2. Клас (або ваша родина) сортує копійки за номіналом, ми просимо передати гроші у відділення «Ощадбанку» для обміну на паперові гроші (будьте готові, що копійки важкі; вам, можливо, знадобиться машина для того, щоб привезти гроші у банк).

3. Представник класу (або представник родини) перераховує зібрані кошти на рахунок фонду «Таблеточки» в «Ощадбанку» з позначкою у призначенні платежу «Монетки діткам 2019».

Реквізити:
Благодійний фонд «Таблеточки»
ЄДРПОУ 38805429
АТ «Ощадбанк»
МФО 300465
р/р 260023011576.

4. Напишіть до Благодійного фонду «Таблеточки» про суму, яку ви перерахували, та поділіться фотографіями заходу з хештегом #монеткидіткам у соцмережах. Фонд обов’язково надасть звіт з використання коштів.

Завантажити постер для анонсування акції.

Фонд також може надіслати вам подяку в електронному вигляді. Із запитаннями зв’яжіться, будь ласка, із Аллою Мирною електронною поштою a.mirnaya@tabletochki.org або телефоном +38 (098) 442-12-71.

Освіта.ua
30.01.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів