Osvita.ua Середня освіта Профспілка просить Порошенка зробити школи безпечними
Профспілка просить Порошенка зробити школи безпечними

Профспілка закликала гаранта сприяти впровадженню програми «Безпечний заклад освіти»

Профспілка просить Порошенка зробити школи безпечними

Профспілка працівників освіти і науки просить президента Петра Порошенка сприяти тому, аби українські заклади освіти стали безпечним середовищем для всіх учасників освітнього процесу. Про це йдеться у зверненні профспілки до президента України.

Зокрема, у профспілці наголошують, що подія, яка сталася 16 січня 2019 року з вчителем фізкультури столичного ліцею № 157 Ігорем Матвієнком, якому було нанесено тілесні ушкодження батьком учня, викликала глибоке занепокоєння та суспільне обурення.

«З огляду на те, що робота освітянина мирна і не передбачає прямої загрози життю та здоров’ю, вважаємо неприпустимим, що в закладах освіти столиці європейської держави людина не може почуватися у безпеці», - йдеться у зверненні.

Також у профспілці, посилаючись на норму статті 54 закону «Про освіту», в якій зазначено, що педагогічні працівники мають право на безпечні і нешкідливі умови праці, наголошують, що ця норма має перейти з диспозитивної у практичну.

Враховуючи викладене, Профспілка працівників освіти і науки закликала президента надати відповідні доручення щодо розроблення та впровадження національної програми «Безпечний заклад освіти».

 

Освіта.ua
23.01.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
А ще я вважаю моральним насильством, коли директор школи в робочий час схиляє молодих учителів щодо участі в тих чи інших релігійних угрупуваннях.
123
чергова Програма: проект - захист проекту - купа презентацій та виступів, під які виділяються кошти. "Даєш більше Програм!"
пролетарий
ПРОФСПІЛКА так же, как и козацтво все продались жыдам и вместе продолжают геноцыд зачмуренного хохла...
Ярема
Для пролетарий: хохли давно розпорошились по світу. Хто в найм, хто в гамерики, хто просто кров свою хохляцьку розбавив, розмішав з іншими націями.
Коментувати
Den
А давайте по атошнику с автоматом и гранатой в каждом классе поставим! Тогда точно будет безопасно.
Володимир
Освітня профспілка - це дармоїди! Імітують діяльність.
Редактор
Смешно смотреть на это все. Зачем этот цирк? Если есть угрозы жизни - подавайте заявление в определенные инстанции. Я считаю что к учителю будут нормально относится, если и он нормально относится к детям ( интересно подает материал и т.д ). Никто не будет этого учителя трогать, если он никого трогать не будет. Много случаев было на самом деле, когда и учителя себя не контролировали, ну и дети тоже не ангелы. Не нужно забывать что все равны между собою.
Неспособньіе учителя
Для Редактор: скорее всего они хотят, чтобьі до телесньіх не доходило. Поєтому в заявлении профспилки бьіло "охранник для учителя в каждой школе". А то, что нечего руками самим первьіми махать, то не важно, то все как надо.
Коментувати
учениця
Зарплату підвищити потрібно вчителям до рівня прокуратури - вирішення проблеми. Хто виконуватиме, захищатиме права бідного вчителя. Закони про хуліганстно чи насильство однакові за кримінальним кодексом для всіх вчителів, медиків, пожежників і батьків дітей... не потрібно придумувати велосипед і називати його велосипедом, насильство-булінгом. Популізм і профанація "заклик" вчителів, які не є спеціалістами з права. Вигнати всіх двієчників. Конфлікти є у всіх професіях.
Ed-Wault
Оказывается в стране есть профсоюз... А где он, когда нужно улучшать другие аспекты работы учителей? И при чём тут Порошенко к безопасности?
Неспособньіе учителя
Для Ed-Wault: как главнокомандующий армию ввести наверное должен.
Володимир
Для Ed-Wault: профсоюз интегрирован в систему угнетения
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!