Профспілка просить Порошенка зробити школи безпечними

Профспілка закликала гаранта сприяти впровадженню програми «Безпечний заклад освіти»

Профспілка просить Порошенка зробити школи безпечними

Профспілка працівників освіти і науки просить президента Петра Порошенка сприяти тому, аби українські заклади освіти стали безпечним середовищем для всіх учасників освітнього процесу. Про це йдеться у зверненні профспілки до президента України.

Зокрема, у профспілці наголошують, що подія, яка сталася 16 січня 2019 року з вчителем фізкультури столичного ліцею № 157 Ігорем Матвієнком, якому було нанесено тілесні ушкодження батьком учня, викликала глибоке занепокоєння та суспільне обурення.

«З огляду на те, що робота освітянина мирна і не передбачає прямої загрози життю та здоров’ю, вважаємо неприпустимим, що в закладах освіти столиці європейської держави людина не може почуватися у безпеці», - йдеться у зверненні.

Також у профспілці, посилаючись на норму статті 54 закону «Про освіту», в якій зазначено, що педагогічні працівники мають право на безпечні і нешкідливі умови праці, наголошують, що ця норма має перейти з диспозитивної у практичну.

Враховуючи викладене, Профспілка працівників освіти і науки закликала президента надати відповідні доручення щодо розроблення та впровадження національної програми «Безпечний заклад освіти».

 

Освіта.ua
23.01.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
А ще я вважаю моральним насильством, коли директор школи в робочий час схиляє молодих учителів щодо участі в тих чи інших релігійних угрупуваннях.
123
чергова Програма: проект - захист проекту - купа презентацій та виступів, під які виділяються кошти. "Даєш більше Програм!"
пролетарий
ПРОФСПІЛКА так же, как и козацтво все продались жыдам и вместе продолжают геноцыд зачмуренного хохла...
Ярема
Для пролетарий: хохли давно розпорошились по світу. Хто в найм, хто в гамерики, хто просто кров свою хохляцьку розбавив, розмішав з іншими націями.
Коментувати
Den
А давайте по атошнику с автоматом и гранатой в каждом классе поставим! Тогда точно будет безопасно.
Володимир
Освітня профспілка - це дармоїди! Імітують діяльність.
Редактор
Смешно смотреть на это все. Зачем этот цирк? Если есть угрозы жизни - подавайте заявление в определенные инстанции. Я считаю что к учителю будут нормально относится, если и он нормально относится к детям ( интересно подает материал и т.д ). Никто не будет этого учителя трогать, если он никого трогать не будет. Много случаев было на самом деле, когда и учителя себя не контролировали, ну и дети тоже не ангелы. Не нужно забывать что все равны между собою.
Неспособньіе учителя
Для Редактор: скорее всего они хотят, чтобьі до телесньіх не доходило. Поєтому в заявлении профспилки бьіло "охранник для учителя в каждой школе". А то, что нечего руками самим первьіми махать, то не важно, то все как надо.
Коментувати
учениця
Зарплату підвищити потрібно вчителям до рівня прокуратури - вирішення проблеми. Хто виконуватиме, захищатиме права бідного вчителя. Закони про хуліганстно чи насильство однакові за кримінальним кодексом для всіх вчителів, медиків, пожежників і батьків дітей... не потрібно придумувати велосипед і називати його велосипедом, насильство-булінгом. Популізм і профанація "заклик" вчителів, які не є спеціалістами з права. Вигнати всіх двієчників. Конфлікти є у всіх професіях.
Ed-Wault
Оказывается в стране есть профсоюз... А где он, когда нужно улучшать другие аспекты работы учителей? И при чём тут Порошенко к безопасности?
Неспособньіе учителя
Для Ed-Wault: как главнокомандующий армию ввести наверное должен.
Володимир
Для Ed-Wault: профсоюз интегрирован в систему угнетения
Коментувати