Вивчаємо з дитиною види транспортних засобів

Завдання, що знайомлять дитину з розмаїттям світу транспорту і сприяють її комплексному розвитку

Вивчаємо з дитиною види транспортних засобів

Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам, вихователям та вчителям дванадцять розвивальних завдань та розмальовок для розвитку логічного, творчого мислення, довільної уваги, зорової пам’яті, дрібної моторики та загальної ерудиції.

Виконання запропонованих завдань сприятиме знайомству зі світом транспортних засобів, формуванню у дітей позитивного ставлення до навчання взагалі, вихованню впевненості у собі та своїх освітніх можливостях, що є важливою запорукою всебічного розвитку дитини.

Тренуємо логіку: «Дороги й транспорт». Це завдання призначене для маленьких дітей, які вчаться міркувати й робити перші обґрунтовані висновки. Воно дозволить потренувати логічне мислення, покращити навички мовлення та збагатити словниковий запас, а також сприятиме розвитку дрібної моторики.

Вивчаємо швидкість руху транспорту. Це завдання допоможе дитині отримати елементарні знання про різні види транспорту, їх назви й призначення, розвинути увагу та кмітливість. Дитині пропонується розглянути малюнки, поміркувати, з якою швидкістю рухається кожен транспортний засіб, і позначити швидкість від найменшої до найбільшої.

Розмальовка «Слова» (машина). Це завдання розкриває перед дитиною широкі можливості для виявлення творчого потенціалу, поєднання елементів навчання з виявленням творчих здібностей. Дитині пропонується заштрихувати слово «машина» за зразком, розмалювати зображення, написати літери за пунктирними лініями та прочитати слово «машина» вголос.

Розмальовка «Слова» (вітрильник). Виконання даного завдання дасть можливість дитині насолодитись творчим процесом, у цікавій та невимушеній формі долучитись до процесу письма та читання, розвитку моторики, вираження почуттів та емоцій.

Розмальовка «Слова» (літак). Це завдання розкриває перед дитиною широкі можливості для поєднання елементів навчання з виявленням творчих здібностей. Дитині пропонується заштрихувати слово «літак» за зразком і розмалювати зображення. Також дитина має написати літери за пунктирними лініями та прочитати слово «літак» вголос.

Малювання по крапках: човник. Це завдання допоможе розвинути у дитини більш чітку координацію дрібних рухів та просторове сприйняття. У завданні дитині необхідно намалювати човник, рахуючи крапки та поступово з’єднуючи їх прямими лініями, відповідно до зразка, намальованого у завданні. Потім дитині пропонується розмалювати зображення у будь-які кольори.

Знайди та розмалюй (транспорт). Це завдання допоможе дитині стати більш уважною, а також пригадати деякі назви транспортних засобів. Воно містить набір хаотично розташованих зображень, контури яких перетинаються. Дитині пропонується знайти малюнки, на яких зображено автобус, вертоліт та машину, та розмалювати їх.

Пізнавальний кросворд «Літальні апарати». Це тематичне завдання-кросворд присвячено різноманітним літальним апаратам і допоможе дитині краще запам’ятати їхні назви й, відповідно, правопис, потренувати пам’ять, увагу, мислення й логіку, а також збагатити словниковий запас.

Кросворд у картинках «Машини». Це тематичне завдання-кросворд присвячено різним видам машин. Кросворд замість запитань пропонує дитині картинки, на яких зображені різні машини. Дитині треба подивитись на картинки і, здогадавшись про те, що на них зображено, вписати відповідні слова у кросворд.

Розмальовка «Вивчаємо автомобілі та машини». Цей комплект завдань є відмінною можливістю сприяти комплексному розвитку дитини. Перевагою розмальовки є її інформаційна насиченість, адже, розмальовуючи зображення у завданнях комплекту, дитина має змогу наочно дізнатись про різноманітні види автомобілів та інших машин.

Розмальовка «Вивчаємо моделі літаків». Цей комплект - гарна можливість покращувати дрібну моторику та зорово-рухову координацію, розвивати уяву і пробуджувати мистецькі здібності, а також прищеплювати корисні поведінкові навички. Розмальовуючи зображення у завданнях комплекту, дитина має змогу наочно дізнатись про різноманітні види літальних апаратів.

Розмальовка «Вивчаємо моделі кораблів». Цей комплект завдань є відмінною можливістю сприяти комплексному розвитку дитини й пробуджувати мистецькі здібності. Розмальовуючи зображення у завданнях комплекту, дитина має змогу наочно дізнатись про різноманітні види кораблів та човнів. У кожному завданні також залишається місце для творчості, оскільки дитина може домалювати зображення за своїм бажанням.

Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів. Завантаження завдань для дітей доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації.

Освіта.ua
10.01.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів