МОН шукає фахівців для експертизи шкільних підручників

Для здійснення експертизи необхідно зареєструватись у репозитарії навчальних матеріалів

МОН шукає фахівців для експертизи шкільних підручників

Міністерство освіти звернулось до зацікавлених закладів освіти щодо можливості участі їх фахівців в експертизі електронних версій проектів шкільних підручників для учнів 2, 6 та 11 класів. Відповідний лист підписаний заступником міністра Павлом Хобзеєм.

Планується, що експертиза підручників для 2 класу відбуватиметься з 21 січня до 10 лютого.

Проведення експертизи підручників для 6 та 11 класів заплановане на період з 24 січня до 24 лютого 2019 року.

Для здійснення експертизи всі бажаючі можуть зареєструватись у репозитарії навчальних матеріалів на сайті Інституту модернізації змісту освіти. Реєстрація триватиме до 31 грудня.

Зареєструватись

Освіта.ua
12.12.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Владимир
Несколько раз был в "экспертной группе". Работал как вол! За очень короткое время надо было прочитать, дать экспертную оценку по совершенно глупым и не относящимся непосредственно к учебнику критериям. Привезли на дом курьером 6 учебников разных авторов. Думал, что не выдержу. Ну, а относительно оплаты - действительно - плевок в лицо за такую работу! Мало того, пришлось ещё очень долго добиваться получения оплаты. Так что не видитесь! Всё равно - результат зависит не от продуктивности работы экспертов, а от того, какое издательство даст больше взятку! Знаю от самих работников издательств.
Евгений
Для Владимир: Цікаво, що самі вони за ТАКІ ГРОШІ не працюють! Тільки і узнаєш про наших ДержСлужбовців: судді (ті самі, корумповані) -- 100 000 гр/міс, НАБУ, НАЗК, прокурори -- ще більше... Ну а ти, Плєбс -- для тебе є Державні Норми!
Коментувати
ВАЗ
Мне за экспертизу заплатили 300 грн. Это не то что бы мало. Это. плевок в лицо. Позор гриневич и компании.
ЕКС
Нема дурних експертувати задурно, так вирішили через заклади освіти натиснути на вчителів та викладачів? Насилля над учителями, ґвалтування викладачів - МОНівська дермократія в дії!