5 причин, чому дітям корисно вивчати IT-науки

Сучасний світ важко уявити без IT-технологій, вже в дитинстві корисно почати здобувати IT-освіту

5 причин, чому дітям корисно вивчати IT-науки

Ідеальний час для вивчення IT-технологій - дитинство. Сучасні діти щодня проводять за комп'ютерами, планшетами та телефонами по кілька годин, чому ж не додати до цього трохи користі? Поки у дитини є вільний час, її мозок схоплює великий обсяг інформації «на льоту», нові знання засвоюються ефективно.

Занурення в IT-науку можна розпочинати вже в дошкільному віці - саме так вважають і в Академії професій майбутнього. Тут курси для дітей стартують з 4 років. В академії теорію пізнають через практику, вчаться на конкретних прикладах, використовують ігрові методики і намагаються максимально розкривати таланти кожної дитини. Чому варто вже зараз зайнятися IT-освітою свого малюка?

Розвиток логічного мислення

Програмування, як і інші IT-науки, вчить дитину мислити і міркувати логічно, бути дисциплінованою і використовувати комплексний підхід для вирішення завдань. При роботі над конкретним завданням учні аналізують, шукають помилки, вчаться порядку та уважності.

IT-школа пропонує курси зі створення сайтів і додатків: працюючи над новим продуктом, школяр уявляє в деталях, що і яким чином буде функціонувати. Програмування вчить дітей мислити структуровано, організовувати завдання і планувати, розуміти взаємозв'язок між предметом і діями. Програмування можна назвати стрункою логікою, яка відіграє важливу роль у всіх сферах життя.

Розкриття творчих здібностей

Діти відчувають потребу в самореалізації - IT-освіта надає їм масу можливостей для цього. Після цілого дня, проведеного в школі чи дитячому садку, немає нічого кращого, ніж зайнятися тим, що подобається дитині. Маленьким геніям життєво необхідно творити: комп'ютерні курси для дітей навчать їх створювати свої світи в іграх, цікаві веб-сайти і корисні мобільні додатки.

Розкрити творчі здібності вийде не тільки через програмування. Зробити це можна і за допомогою курсів відеоблогінгу, яким цікавляться зараз багато школярів, враховуючи популярність блогів.

Розширення можливостей працевлаштування

Програмісти, розробники сайтів, відеоблогери, аніматори, інженери 3D-друку і системні адміністратори досить затребувані на ринку праці. Навіть якщо в майбутньому дитина вирішить будувати кар'єру в іншій спеціальності, базові навички, отримані в IT-освіті, їй обов'язково знадобляться у житті.

У найближчі роки тенденція розвивати свій бізнес через інтернет навряд чи зміниться. У кожної компанії є свій сайт, багато з них розробляють власні програми, тому попит на працівників IT-сфери залишається високим.

У цифрову епоху володіння іноземною мовою і знання основ програмування свідчать про освіченість потенційного співробітника. Розвинуте логічне мислення - солідний плюс у резюме.

Підвищення мотивації до навчання

У багатьох дітей низька мотивація до навчання в загальноосвітній школі і немає бажання вивчати точні науки. Тоді як заняття в середовищі однодумців підвищують інтерес і підсилюють мотивацію до отримання нових знань і навичок.

Навчання в it-школі дозволяє поліпшити успішність з геометрії, фізики, англійської мови. Знання з цих предметів знадобляться на уроках програмування і не тільки. У підсумку виграє сама дитина - оцінки в основній школі стають кращими, а матеріал на комп'ютерних курсах сприймається легше.

Придбання комунікативних навичок

Візуальне програмування, дизайн та розробка комп'ютерних ігор, 2D анімація, робототехніка для дітей - всі ці курси в Академії професій майбутнього передбачають і самостійну, і постійну командну роботу. В ході навчання дитина розуміє, як важливо слухати і чути інших, вміти знаходити компроміс і домовлятися, відстоювати свою точку зору.

Працюючи в команді, діти вчаться один в одного, переймають досвід, розуміють, що злагоджені дії дозволяють швидше домогтися результатів. Вони стають більш комунікабельними, що допомагає їм адаптуватися в соціумі і в майбутньому знайти хорошу роботу.

Це лише п'ять причин корисності і важливості вивчення IT наук для дітей, але насправді їх значно більше. В Академії професій майбутнього дитина отримує поглиблені знання в сфері програмування, робототехніки та конструкторського моделювання. Учні знайомляться з реальним світом IT-технологій і виконують завдання в приємній компанії однолітків. IT-школа допомагає кожній дитині реалізувати себе і в майбутньому знайти престижну і високооплачувану роботу.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
22.11.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
спец
Все це добре, але ці ІТ-технології дуже швидко змінюються, коли діти виростуть половину засвоєного викинуть як застарілий непотріб.
serj
Для спец: технології - фігня. Головне - навчитися мислити, алгоритмам. А мову програмування перевчити - пара місяців
Коментувати