Вага шкільного підручника не може перевищувати 600 грамів

Міністерством освіти визначено максимальну вагу шкільних підручників для учнів 6 та 11 класів

Вага шкільного підручника не може перевищувати 600 грамів

Міністерством освіти визначено максимальну вагу шкільних підручників для учнів 6 та 11 класів, які видаватимуться за кошти державного бюджету у 2019 році. Відповідні технічні вимоги надіслані потенційним учасникам конкурсних відборів проектів підручників.

Зокрема, у відомстві наголошують, що з метою забезпечення єдиного стандарту оформлення підручників видавцям необхідно взяти до уваги, що вага окремого примірника підручника для 6 класу, в залежності від кількості годин на тиждень для вивчення конкретного предмета, не має перевищувати 450 грамів.

Гранична вага підручника для учнів 11 класу має складати 600 грамів. Разом з тим, вагу підручника можна збільшувати на 20 % для підручників 11 класу профільного рівня.

Окремо у Міністерстві освіти звернули увагу видавців на те, що шкільні підручники не повинні містити рекламу.

Освіта.ua
21.11.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Павлуша
а он воно шо, то діти не мають досі підручників, бо ви напевне переживаєте шоб портфель не був важкий, ага, ми ж то не знали.
Володимир
Розмір має вирішальне значення. А зміст - то таке... .
Мама
Дети переходят на планшеты и всё-равно портфели тяжёлые из-за кучи тетрадей. В 8 классе 6 кг весит портфель. Это мыслимо?
школярики
У 11 класі розклад уроків передбачає 7 предметів. 7*600 = 3,6 кг. У 6 класі 6 уроків. 6*450 = 2,7 кг. Навіть не знаю, мало цього чи багато.
Наталья Паслён
Для школярики: А школярикам - вчити таблицю множення!!!!
Коментувати
Ну ну
Та вже хоч якісь надрукуйте. А то 10 клас до сих пір має всього 3 підручники. Та і для 5 класу ні історія, ні зарубіжна, не кажучи вже про музику-малювання-труди ще не прийшли.