Уряд ініціює програму захисту дітей на дорогах

Мінінфраструктури опрацює програму забезпечення дітей світловідбиваючими наборами

Уряд ініціює програму захисту дітей на дорогах

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман доручив Міністерству інфраструктури опрацювати програму забезпечення дітей дошкільного та шкільного віку спеціальними світловідбиваючими наборами, що дозволять бачити малюків на дорозі. Про це глава уряду сказав під час засідання Кабінету Міністрів.

За його словами, питання захисту життя і здоров’я учасників дорожнього руху цього року стало пріоритетним в політиці розвитку дорожньої галузі.

Зокрема, посилюється відповідальність водіїв за порушення швидкісного режиму, реалізується програма «500-500-1000» - будівництва острівців безпеки, безпечних переходів, безпечних розв’язок. Але напрямок безпеки потрібно посилювати – особливо, якщо йдеться про дітей.

«Хотів би вийти з ініціативою і доручити Мінінфраструктури продумати, яким чином можна забезпечити дітей спецзасобами, аби їх було помітно ввечері. Це буде серйозний захід, і це так само буде впливати на рівень безпеки», - сказав Гройсман.

Освіта.ua
21.11.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
школярики
Звичайно такі заходи дуже потрібні. Більше за все на світі. Але хто буде впроваджувати заходи захисту педагогів від дітей та їх батьків.
Witalina
Хотілося б щоб у програмі захисту дітей на дорогах , БУЛО передбачено РЕМОНТ ДОРІГ.якими дітей підвозять до школи у сільській місцевості. Держінсекція НЕ підписує паспорти маршрутів шкільних автобусів,і на ризик директора і водія здійснюється підвіз учнів до школи!