МОН оголосило конкурс шкільних підручників

Метою конкурсу є забезпечення учнів 6-х та 11-х класів новим поколінням підручників

МОН оголосило конкурс шкільних підручників

Міністерством освіти оголошений конкурсний відбір проектів підручників для 6 та 11 класів закладів загальної середньої освіти. Відповідний наказ підписаний міністром Лілією Гриневич.

Також документом затверджені переліки навчальних предметів та назв підручників, з яких проводитиметься конкурс.

У відомстві підкреслюють, що метою конкурсу є забезпечення здобувачів загальної середньої освіти новим поколінням підручників.

Планується, що ознайомлення педагогічних працівників з електронними версіями фрагментів оригінал-макетів підручників відбудеться з 12 по 24 березня 2019 року.

Після цього результати вибору проектів підручників будуть узагальнені та передані до Інституту модернізації змісту освіти.

Учасникам конкурсу, підручники яких будуть запропоновані до включення у перелік підручників, що можуть друкуватись за кошти державного бюджету буде необхідно, передати Інституту модернізації змісту освіти доопрацьовані варіанти оригінал-макетів підручників.

Наказом Міністерства освіти також визначені конкретні дати проведення кожного з етапів конкурсу та обов'язки кожної зі сторін конкурсу.

Дізнатись більше

Освіта.ua
05.11.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
Мудаки, зараз без підручників учні 5 і 10 класів, хоча обіцяли до кінця жовтня впоратись. Ви хоча б дайте доступні електронні копії. бо ж по чомусь потрібно вчитись. Своїм жлобством і зажерливістю видавців ви підірвали довіру і до реформ, і до самої освіти. В районі у цьому році вперше не прийшов до шкіл жоден випускник педвузу. Зарплати обрізали під всяким приводами до рівня нижчого ніж до "покращення". Йдіть в дупу!
Тамара
Даааа, социальный эксперимент продолжается... А кто будет отвечать за то, что учебники не отвечают программе, напечатаны только для того, чтобы кто-то денежек заработал? Кто ответит за то, что учебник не учит, а запутывает детей и учителей, где их апробация?
Валерія
Обирати, друкувати, перевидавати... Який в цьому сенс? Нашим дітям ще не видали підручники для 5 і 10 класів.
Мала Вільшанка
Головне - процес пішов. І він уже в дорозі.... А чим же ще займатися чиновникам з МОНу різних рангів? Очевидно-ймовірно, що пані міністерка отримує гарних, жирних линків, карасиків, коропців та щучок з цієї каламутної водойми....
serj
05.11.18 у 10 класі аж 2 підручники (історія, фізика). Навчайтеся, діточки.
св Павлентій
Боже мій, знову все по колу. Пекло. Ще попередніх підручників не довезли, а вони вже нові збираються друкувати. Ну як друкувати? Довозити. )