МОН роз'яснить норми інструкції з діловодства

Нова інструкція з діловодства у закладах загальної середньої освіти набере чинності 5 жовтня

МОН роз'яснить норми інструкції з діловодства

Міністерство освіти і науки надасть роз’яснення до нової інструкції з діловодства для закладів загальної середньої освіти після її опублікування в «Офіційному віснику України», що заплановано на 5 жовтня. Про це йдеться у повідомленні відомства.

У Міносвіти наголошують, що нова інструкція буде супроводжуватися листом відомства з примірним переліком документів, що створюються в закладах освіти.

Як відомо, Міністерством освіти і науки затверджена нова Інструкція з діловодства у закладах загальної середньої освіти. Відповідний наказ підписаний міністром освіт Лілією Гриневич.

Документ встановлює загальні вимоги щодо документування управлінської інформації та організації роботи з документами для державних і комунальних шкіл.

Дотримання норм документа є обов'язковим для всіх державних і комунальних шкіл.

ТЕКСТ ІНСТРУКЦІЇ З ДІЛОВОДСТВА У ШКОЛАХ

Освіта.ua
02.10.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Illya Olefir
Нова інструкція з діловодства для шкіл НІЯК не вписується у проголошені МОН освітні реформи.
Владимир Белый
Підкоріння дебюрократизації у тім, що для початку кардинально зменшують перелік того, що відноситься до документів закладу як таких, далі аналогічно мінімізують перелік обов’язкових, а коренем дебюрократизації є впровадження держреєстрів для сегменту освіти, які ще більше скоротяться "писанину", яка здебільшого тим і лишається, бо апріорі не може бути дійсно об’єктивною як і щодо її потреби, так і достовірності.
Лисий
Рік тому мали перейти на електронний документообіг, а віз і нині там. Цей міністр ні на що не здатен.