Прикарпатським школам пропонують починати з молитви

Депутати Івано-Франківської облради ухвалили рішення про спільні молитви у школах

Прикарпатським школам пропонують починати з молитви

Івано-Франківська обласна рада рекомендує керівникам закладів освіти щотижня перед початком занять розпочинати день з виконання Гімну та хвилини мовчання на вшановування пам’яті загиблих за незалежність та цілісність України. Про це повідомляє місцеве видання Бліц-Інфо.

За словами депутата-свободівця Василя Сенатовича схоже рішення вже приймали в інших областях.

Водночас, інший представник обласної ради Василь Попович запропонував доповнити проект рішення пунктом про обов'язковий урок «Хритстиянської етики в школах».

«МОН на чолі з Гриневич пропонує відмінити Християнську етику в школах. Мовляв, рівняємось на Європу. Але ми бачимо, що зараз відбувається в Європі. Вони втрачають національну ідентичнітсть через такі реформи», - наголосив Попович.

Голова Івано-Франківської обласнї ради Олександр Сич зазначив, що зауваження швидше стосується освіти, тож ліпше винести таку пропозицію окремим проектом рішення на сесію. Попович з такою пропозицією погодився, втім запропонував додати до цього рішення пункт про спільне виконання молитви перед початком занять.

«У підсумку депутати підтримали і пропозицію Тебешевської, і Поповича щодо спільної молитви», - повідомили у Бліц-Інфо.

Освіта.ua
24.09.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
тра-ля-ля
А як же Конституція ? І Церква відділена від Держави і школа відділена від церкви. Вже ж починали з Державного Гімна ???
Сенатор
"виконання молитви перед початком занять." Все правильно. На наших державних мужів надії вже немає. Залишилася надія лише на Бога.