Перший центр з інклюзивної освіти відкриють у Миколаєві

У центрі фахівці обмінюватимуться досвідом і опановуватимуть нові методики роботи

Перший центр з інклюзивної освіти відкриють у Миколаєві

До кінця року на Миколаївщині відкриють перший в Україні дослідно-практичний центр з підтримки інклюзивної освіти. Про це повідомили в Міністерстві освіти і науки.

Планується, що центр стане платформою, де відповідні фахівці обмінюватимуться досвідом, а також опановуватимуть нові методики роботи з дітьми.

До роботи дослідно-практичного центру будуть залучені практичні психологи та науковці. Разом з фахівцями інклюзивно-ресурсних центрів та вчителями, які працюватимуть у інклюзивних класах, вони складатимуть індивідуальні програми розвитку, зокрема для тих дітей, які мають комбіновані форми порушень. У центрі також надаватимуть консультації щодо роботи з дітьми, проводитимуть тренінги, семінари для профільних педагогів та майстер-класи.

Створення наукового дослідно-практичного центру фінансується коштами державного та обласного бюджету, а також спеціальних програм Європейського Союзу. Центр працюватиме на базі Чорноморського національного університету ім. Могили у межах проекту «RInnoHUB».

Освіта.ua
14.09.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів