Ukrschools – нова педагогічна панацея
PR

Ukrschools втілив в життя креативну ідею для педагогічної спільноти – проект «Електронний журнал»

Ukrschools – нова педагогічна панацея

Нещодавно молодий освітній веб-ресурс Ukrschools втілив в життя ще одну креативну ідею для педагогічної спільноти – проект «Електронний журнал». Це – унікальна віртуальна система триєдиного зв’язку: учні – батьки – вчителі, яка покликана замінити таку набридливу для всіх шкільну бюрократію. В основі даної ідеї лежить концепція невпинного розвитку дитини, яка в сучасних умовах та реаліях життя набуває величезної ваги та значимості. 

«Електронний журнал» - це віртуальний продукт, який ґрунтується на самостійній обробці всієї шкільної інформації всередині школи та її надання для учнів та їхніх батьків. Він має величезні можливості і може замінити велику кількість різноманітної паперової шкільної документації – класні журнали, виховні плани, характеристики, розклади уроків та гуртків, нормативну інформацію, останні новини школи і ще багато-багато іншого. Педагогічні спільноти багатьох київських навчальних закладів вже гідно оцінили цей веб-сервіс.

Які ж переваги «Електронний журнал» надає для учасників освітнього процесу? 

По-перше, в онлайн режимі і батьки, і вчителі можуть активно спілкуватися щодо питань навчання і виховання дітей через особисті кабінети та систему смс.

По-друге, сервіс надає педагогам можливість давати учням будь-які додаткові навчальні матеріали – посібники, підручники, картки, фото- та відеоматеріали, які учні можуть опрацьовувати вдома.

По-третє, батьки легко можуть контролювати успішність дитини, її оцінки з усіх предметів, окремі думки вчителів щодо успішності, підготовку до іспитів та ЗНО.

По-четверте, «Електронний журнал» дуже зручний в період канікул, карантину у школі чи хвороби учня – вчителі нададуть завдання для домашнього опрацювання, корисні посилання і відразу ж перевірять та оцінять роботу учня.

По-п’яте, легкість та доступність системи для педагогічного колективу – всі аналітичні викладки, можливості формування розкладу уроків чи графіку індивідуальних консультацій з окремих предметів, збірки уроків, виховних занять та додаткових матеріалів, обмін освітніми новинками та цікавою інформацією онлайн, ведення особистих кабінетів вчителями-предметниками та класними керівниками і ще багато інших корисних можливостей.

По-шосте, відтепер не потрібно опрацьовувати величезну кількість різноманітної освітньої інформації для аналізу успішного розвитку дитини – і навчальні бали, і результати контрольних робіт та творів, і виховні моменти, і загальношкільне життя – все це зібрано в одному місці в особистому кабінеті дитини.

По-сьоме, легкість виведення рейтингу діяльності учня і всього класу для вчителя, можливість спілкування педагогів у освітньому чаті, легкість контакту з батьками учнів.

І, по-восьме, веб-сервіс «Електронний журнал» не потребує додаткових умов чи технічних вимог для його встановлення та є сумісним з будь-яким браузером комп’ютера, планшета чи іншого гаджета. 

Ще одним важливим позитивним моментом «Електронного журналу» є його вартість, яка не завдасть шкоди батьківським гаманцям. Ukrschools залишається вірним своїй соціальній місії і робить проект максимально доступним для всіх. Не маючи конкурентів на ринку подібних послуг, колектив веб-сервісу Ukrschools дбає про освітній потенціал наших дітей і пропонує всім приєднатися до своєї новітньої електронної системи.

Тож відчуйте і ви плюси та переваги «Електронного журналу», зареєструвавшись на нашому сервісі та долучившись до інноваційних ідей навчання, виховання та розвитку дитини!

Освіта.ua
22.08.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина
Ел.журнал це чудова річь. Просто кожна річ повинна бути на свлєму місці. Розумію чому цей експеримент був провальним- вводили і в місті... і в селі, навіть не районному центрі.... Комі він там потрібен якщо у батьків не є інтернету? Він потрібен там де є доступ до мережі. Я в місті. Зараз кінець року, отримали табель-шок! В щоденник за пі року по не одна оцінка 11. В таборі 7. По біо таж ситуація , 12 а в табелі 7. Як? За цей період 2 рази виписували оцінки(вклеювали ) але там взагалі по цим предметам жодних оцінок.А був би ел.журн. таких би проблем не було. Що до того що вчителям це додаткове навантаження: уроки, зошити, класне керівництво, кабінет....це все навантаження, так чому вчителі від нього не відмовляються? Тому що на все це є тарифи. Електронний журнал необхідний в містах, він повинен бути і побути офіциально і вчитель повинен мати за нього доплату... Я дуже хочу щоб він був в школі де вчаться мої діти. Але по там немає. Я б хотіла це змінити але не знаю як((
Олексій
І дев’яте електронний журнал не безкоштовний, хтось на ньому бажає заробити. Років 4 тому як експеримент схожий журнал вели вчителі Дніпропетровської області (безкоштовно і паперовий також), експеримент провалився так як батьки в нього не заглядали і учні також...
Юлія
Сервіс дуже простий в користуванні. Моя дитина постійно звертається, щоб переглянути домашнє завдання, адже записати не завжди встигає.
Ксенія
http://klasnaocinka.com.ua І дешевше в 9 разів - в перерахунку на місяць і в 2 рази - в перерахунку на рік :-) І можливостей набагато більше :-)
Валентин
Для Ксенія: а які у щоденника вартість та можливості ? В 9 разів це 3 грн. на місяць ?
Ксенія
Переплутала 5ку і 9ку :) Але погодьтеся, що 99 і 499 грн/місяць є дуже суттєвою різницею. І в першому випадку ми маємо ще й сайти, й систему дистанційної освіти. Сенс створювати урізану версію?
Валентин
Звертались на техпідтримку. 499 грн. на місяць це ціна за один місяць, а річний абонемент в перерахунку на місяць коштує 220 грн. І розклад у них можна сформувати з груп і потоків, а потім ще й роздрукувати, щоб олівцем вручну не марати все. Мені сподобалось.
Коментувати
Vlad
Електронний щоденник уже був. Діти успішно забували пароль для входу на свою сторінку. А більшості батькам це, як кажуть, "по фігу". А найголовніше це відсутність комп’ютерів у кожного вчителя на робочому місці в кабінеті. Це означає, що учитель буде сидіти після уроків для заповнення сторінки електронного журналу.
лана
Для Vlad: ми два рази губили пароль. один раз телефон у сина полетів, інший раз я компютер почистила. але нам їх смс-ками відновили після дзвінка на техпідтримку.
Коментувати
serj
Більшості батьків діти і на не потрібні. Чи це буде паперовий, чи електронний журнал чи щоденник. А тим, хто займається дітьми - живе спілкування з учителем.
Павло
Для serj: очевидно цей сервіс сподобається тим хто займається дітьми.
Ірина
Живе спілкування з вчителем?? Чудова ідея. Особливо коли ваша дитина в 1-4 класі. А в 5? Коли вчителів з 10? Бігати за кожним і допитуватись чому 7 а не 8? А якщо я на роботі з 8 до 17 і не маю можливості ходити в школу кожен тиждень.... Чому Ви вважаєте що більшості батьків не потрібні діти. Кожен повинен говорити за себе, Вам не потрібні діти? Я хочу мати можливість бачити оцінки моєї дитини за сьогодні, а не коли вже їх випишуть в щоденник в кінці чверті коли вже дитина не може згадати за що та двійка((
Коментувати
Лариса
В нашій школі цей сервіс вже 4 роки. Дуже зручний в користуванні, є можливість переглядати як з комп’ютера, так і з телефона.
Коментатор
Вже давно в світі існує система K12, яка супроводжує дитину протягом всього терміну навчання в школі. І є багато сервісів, які інтегрується з нею.
Коментатор
Для Коментатор: Вказана система розроблена та вдосконалюється спираючись саме на відгуки та рекомендації української педагогічної спільноти і на універсальність не претендує, натомість найкраще з усіх охоплює реалії українського освітнього процесу.
Роман
Для Коментатор2: Правильно, будемо ліпити ні з чим і ні з ким несумісне "подєліє", зате власне і "спираючись саме на відгуки та рекомендації української педагогічної спільноти", а потім ні інтеграції з іншими системами, ні можливості перейти на щось інше, бо вже зібрані дані перенести неможливо. Знову робимо "чемодан без ручки". Я розумію, що розробникам так вигідніше - ті школи, які вже почали використовувати систему, тепер намертво цвяхами прибиті до неї і вже нікуди не дінуться, нестимуть гроші їм. І конкуренції ніякої, бо система нестандартна (в смислі, не відповідає ДСТУ) та ні з чим і ні з ким не сумісна...
Коментувати
Роман
Як завжди, за дужками лишили кілька важливих моментів: 1) захист персональних даних (чи має система відповідні сертифікати? якщо ні, то використовувати не вийде); 2) Чи погоджено з МОН використання цієї системи ЗАМІСТЬ затверджених МОН паперових журналів, звітів тощо? Якщо ні, то це для вчителів подвійна робота, адже доведеться вести і паперовий, і електронний журнал. І хто буде слідкувати за відсутністю розбіжностей у двох журналах?
Admin1
Для Роман: у них дотримані усі законодавчі вимоги законодавства України про захист персональних даних. А щодо паперових носіїв, то їх ще в жодній школі не відмінили.
Коментувати