Стіл-парта: у чому переваги для школярів?
PR

Досягти зручного положення малечі за «дорослим» столом неможливо, тому обирайте столи-парти, які «ростуть»

Стіл-парта: у чому переваги для школярів?

Незабаром перше вересня, і багато батьків переймаються питанням, який письмовий стіл підібрати своїй дитині?

Дехто за звичкою планує придбати «дорослий» письмовий стіл, котрий буде використовуватись до закінчення школи. Здавалося б, дуже помірковане рішення – саме так і повинні вчинити батьки, які привчають свою дитину до економії та зваженого ставлення до життя. Але і економія, і зважений підхід у даному випадку більш ніж хибні. Чому?

У цьому віці лише формується кістково-м’язова система дитини, і довготривале перебування в незручному положенні обов’язково негативно відіб’ється на її поставі. А досягти комфортного і зручного положення малечі за «дорослим» столом неможливо. То як же бути?

Дбаємо про правильну поставу свого малюка

На допомогу приходять столи-парти, які «ростуть» разом із дитиною. Завітайте на сайт інтернет-магазину «MebShop», щоб ознайомитись із розмаїттям моделей, які пропонує сучасна меблева індустрія майбутнім та нинішнім школярам. Найбільш цікаві серед них – столи-трансформери. Наприклад, ергономічний стіл-парта для школяра. Його розміри, зокрема висота, «ростуть» разом із дитиною і захищають від незручного сидіння, що неодмінно призводить до сколіозу. Сучасні батьки знають, що така проблема, як сколіоз у дитинстві, у дорослому віці призводить до серйозних наслідків не лише у вигляді постійного болю у спині, але й неправильного функціонування внутрішніх органів.

Характерні особливості столу-парти

Стіл-парта розроблена з урахуванням анатомічних особливостей дитини, що допоможе у формуванні її правильної постави. Найбільш прийнятними є моделі з висотою та кутом нахилу стільниці, що регулюються. Це дозволить протягом багатьох років не міняти парту, адже вона буде «рости» разом із дитиною.

Парта не повинна хитатись, вона має бути стійкою. Конструкція обраної моделі повинна бути безпечною для дитини:

  • з міцним каркасом;
  • без виступаючих травмонебезпечних частин;
  • з бездоганно обробленими місцями сполучення всіх деталей;
  • з надійною фурнітурою;
  • з бездоганно працюючими механізмами.

Дуже зручні моделі, що оснащені додатковими аксесуарами:

  • пересувною лінійкою;
  • ящиком або книжковою полицею;
  • гачком для підвішування ранцю;
  • жолобом для письмового приладдя.

Подібні дрібниці зроблять парту дуже зручною, вони сприятимуть тому, що будь-які механічні роботи за столом стануть непомітними, не викликатимуть у дитини негативу. Тобто сам процес занять буде комфортним, що в свою чергу позитивно відіб’ється на результатах навчання.

Освіта.ua
21.08.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів