Престиж праці вчителя – безумовний пріоритет, - Гройсман

Як тільки уряд буде мати фінансові можливості, держава буде інвестувати в освіту

Престиж праці вчителя – безумовний пріоритет, - Гройсман

Як тільки уряд буде мати фінансові можливості, держава буде інвестувати в освіту і престиж освітянської праці. Про це, під час Всеукраїнської конференції «Нова українська школа – старт реформи», сказав прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

«Престиж освітянської праці – безумовний пріоритет. Саме тому, як тільки будемо мати можливості фінансового характеру, будемо інвестувати їх в освіту. Будемо підтримувати Нову українську школу», - відзначив прем’єр.

За його словами, реформа освіти – одна з найбільш фундаментальних. Її перші результати стануть відчутними лише за 12 років, але важливо те, що буде посіяно саме сьогодні.

«Нам можуть допомагати і підтримувати, але тільки ми можемо привести життя в порядок. І освіта має тут визначальне значення», - сказав Володимир Гройсман.

Освіта.ua
21.08.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олексій
Кількість учнів, які поступили в педагогічні ВУЗи показали престижність освіти. Досить піаритися. Середня по промисловості 9200, а вища категорія 4600. Реформи для пиляння казни...
реформы
За даними КМУ, цього року МВФ і ЄС вимагають від України здійснити три реформи: створити антикорупційний суд, впровадити ринок землі завдяки скасуванню мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення та підвищити комунальні тарифи до рівня ринкових цін. Про фінансування освіти - нічого, грошей нема.
Марина
У законі України "Про освіту" вказано, що освіта складається крім шкільної ще і з дошкільної, і позашкільної освіти. Правильно казати, що гроші будуть вкладатися в шкільну освіту, а не узагальнювати. Тільки в мене виникає питання - дошкільна освіта не потрібна? Дивлячись на заробітну плату вихователів розумієш, що ні. Викладачі колеждів, інститутів теж не освітяни, теж не потрібні. Вкладаючи кошти у шкільну освіту, напевно, наше керівництво вважає, що такої освіти достатньо, щоб з цим атестатом далі йти по житті. І ще питання: чому у нас немає "Нового українського ЗДО"? Чому немає "Нового українського вишу"? Чому реформується тільки шкільна освіта? В інших закладах працюють люди, які теж мають педагогічну освіту, теж є освітянами, виконують не менший об єм роботи, ніж вчителі, а за свою роботу отримують копійки. ЗДО випускає дітей, які мають уже необхідний набір знань до школи, не отримавши професійну освіту багато з шкільним атестатом не заробиш. Чому так розділили освіту?
serj
Для престижу не обов`язково говорити про гроші. ЗМІНІТЬ НАСТУПНЕ: 1) Учитель у всьому винен 2) Учитель має все робити, та ще й за свої гроші 3) Купа (велика) непотрібної інформації на паперових і, модно, на електронних носіях 4) ...
Вчитель математики
Вибори скоро, знову жиди починають вішати нам лапшу на вуха. З 2014 року нами править тандем Вальцман-Гройсман. Досить! Нехай провалюють к бісу!
Д
Для Вчитель математики: Та тут жиди ні до чого, свої ще гірші, чесно говорю.
Коментувати
логічнийряд
Як тільки в урядовців появиться клепка ( вони зрозуміють, як керувати державою, бо в Україні фінанси є.Це в недолугого уряду немає), то в держави появляться і фінанси. Але КЛЕПКА бродить "десь по світу". Так що, шановні, колеги, не судилося...
Лайдак
НУШ- це бутафорія для відмиву грошей львівською мафією!! Одне бла- бла - бла .... А де конкретика, де механізми.. Спрощення , примітизація, обман і помпа!! Де оцінка , критерії реформи, гарантіі...? Ким стануть наші діти?? Бездарами і безграмотними . Хто відповість? Це програми з Гвінеї - Бісау по адаптації дітей в економіку США .... жах!! Жах!!
є "всі", а є еліта
За словами Гиневич якщо порівняти всі предмети ЗНО, то найбільша кількість 200-бальників ми маємо з математики – їх 46. І найбільшу кількість учнів, які мають найгірші результати, ми маємо саме з математики. За її словами, це свідчить про те, що в Україні чудова "елітарна математична освіта", але "погана математична освіта для всіх громадян".
Вчитель
33 роки працюю вчителем. 33 роки чекаю цих можливостей. Не дочекався і не дочекаюсь. Сьогодні попередили, що з 1 вересня замість надбавки в 20% будемо отримувати 5%. Ось і вся реформа!!! Браво панове реформатори!!!
Учитель
Для Вчитель: У нас в Одесі теж знімають надбавку до 5%. А ви звідки?
Вчитель математики
Всі гроші в панамських офшорах. До речі, а ви за кого на останніх президентських і парламентських виборах голосували?
Юрій
В нас обрадовали, чтоинет возможности делить на подгруппы английский и информатику, не говоря о других предметах, которые раньше делили в профильных классах. Вот такой "светлый" путь в Европу и "інформаційне суспільство"
Коментувати
Вчитель
Та мовчіть вже взагалі про ПРЕСТИЖ. Уже понад 2 роки лише 5% з 20% . Зніміть вже все і не замилюйте очі та не підбурюйте тих, хто далекий від практики , підготовки до різних видів роботи у навчально- виховному процесі!
Л
ДЛЯ СВЕТЛАНИ: КОЛИ Я НАВЧАЛАСЯ У ШКОЛІ, НІХТО НЕ ГОТУВАВ НІ ДО ШКІЛЬНИХ , НІ ДО ВСТУПНИХ ЕЗАМЕНІВ. НА ТОЙ ЧАС І РЕПЕТИТОРСТВА НЕ БУЛО.І НІЧОГО , ДО ВУЗУ ВСТУПИЛА ЗАВДЯКИ ВЛАСНИМ ЗНАННЯМ.А ЗАРАЗ БІЛЬШІСТЬ "ЛЯЛЬ" БАВЛЯТЬСЯ РІЗНОМАНІТНИМИ ГАДЖЕТАМИ, А ПОТІМ " ГОЛОСЯТЬ", ЩО ВЧИТЕЛІ ВИННІ. ШУКАЙТЕ ПРИЧИНУ НЕУЦТВА У СОБІ, А НЕ У ВЧИТЕЛІВ. НІХТО ВАМ НІЧОГО НЕ МУСИТЬ!!! Хто хоче вчитися, слухає пояснення вчителя, а хто "штани протирав" , той і біжить до репетиторів.
Светлана
За що зарплату піднімати: майже всі старшокласники по репетиторах готуються до ЗНО у тих вчителів, які так "гарно" викладають під час уроків, що доводиться займатися додатково. Практично так само і в молодшій, і в середній школі. А ті діти, батьки яких платити за репетиторство не можуть, часто не можуть навіть "поріг" подолати. Не занадто - і зарплату отримувати, і на репетиторстві заробляти, не сплачуючи жодних податків.
Світлана
Для Светлана: Ви знайшли цю статтю, значить вмієте шукати. Не полінуйтеся, знайдіть програму (для школи) з хімії чи якогось іншого предмета. І знайдіть програму ЗНО. Порівняйте і побачите чому діти змушені йти до репетиторів. Програми не співпадають. Купа тем, які є на ЗНО, вчаться тільки у класах з поглибленим вивченням, або взагалі того в школі немає. Не віриться? Так? Я б також не повірила, якби сама не була вчителем. Якщо ти добре знаєш все по підручнику з хімії (академічний рівень), то на ЗНО це 170, не більше. Ось такі то "пироги".
Арго
Для Светлана: цікаво, і хто ж у вас виступає в ролі репетитора? Ті ж вчителі, яких інші батьки, такі ж як і ви, вважають недолугими.
Анжела
Между прочим, наполняемость классов большая,и нужно или со слабыми на месте топтаться,тогда никакую программу не выполнишь или с сильными её выполнять . Отсюда и репетиторы.но даже сильному ученику 1 раз в неделю необходимо индивидуальное обучение,а про слабого я вообще молчу...
Коментувати
Станіслав
"Як тільки уряд буде мати фінансові можливості..." - це слова очільника уряду? Сором (інше слово не зручно писати)
Віктор
та йди ти нафуй, балабол. Тобі мудло вірити себе не поважати . .
вчитель
Для Віктор: Вірити треба обов*язково. Піти на вибори і проголосувати тільки за Гройсмана, ну якщо гроші знайде))
Коментувати
Володимир
А хто повірить гройсману? Він не може відзвітувати за 2 роки роботи уряду. Йому Україна потрібна лише для особистого збагачення...