Osvita.ua Середня освіта Престиж праці вчителя – безумовний пріоритет, - Гройсман
Престиж праці вчителя – безумовний пріоритет, - Гройсман

Як тільки уряд буде мати фінансові можливості, держава буде інвестувати в освіту

Престиж праці вчителя – безумовний пріоритет, - Гройсман

Як тільки уряд буде мати фінансові можливості, держава буде інвестувати в освіту і престиж освітянської праці. Про це, під час Всеукраїнської конференції «Нова українська школа – старт реформи», сказав прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

«Престиж освітянської праці – безумовний пріоритет. Саме тому, як тільки будемо мати можливості фінансового характеру, будемо інвестувати їх в освіту. Будемо підтримувати Нову українську школу», - відзначив прем’єр.

За його словами, реформа освіти – одна з найбільш фундаментальних. Її перші результати стануть відчутними лише за 12 років, але важливо те, що буде посіяно саме сьогодні.

«Нам можуть допомагати і підтримувати, але тільки ми можемо привести життя в порядок. І освіта має тут визначальне значення», - сказав Володимир Гройсман.

Освіта.ua
21.08.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олексій
Кількість учнів, які поступили в педагогічні ВУЗи показали престижність освіти. Досить піаритися. Середня по промисловості 9200, а вища категорія 4600. Реформи для пиляння казни...
реформы
За даними КМУ, цього року МВФ і ЄС вимагають від України здійснити три реформи: створити антикорупційний суд, впровадити ринок землі завдяки скасуванню мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення та підвищити комунальні тарифи до рівня ринкових цін. Про фінансування освіти - нічого, грошей нема.
Марина
У законі України "Про освіту" вказано, що освіта складається крім шкільної ще і з дошкільної, і позашкільної освіти. Правильно казати, що гроші будуть вкладатися в шкільну освіту, а не узагальнювати. Тільки в мене виникає питання - дошкільна освіта не потрібна? Дивлячись на заробітну плату вихователів розумієш, що ні. Викладачі колеждів, інститутів теж не освітяни, теж не потрібні. Вкладаючи кошти у шкільну освіту, напевно, наше керівництво вважає, що такої освіти достатньо, щоб з цим атестатом далі йти по житті. І ще питання: чому у нас немає "Нового українського ЗДО"? Чому немає "Нового українського вишу"? Чому реформується тільки шкільна освіта? В інших закладах працюють люди, які теж мають педагогічну освіту, теж є освітянами, виконують не менший об єм роботи, ніж вчителі, а за свою роботу отримують копійки. ЗДО випускає дітей, які мають уже необхідний набір знань до школи, не отримавши професійну освіту багато з шкільним атестатом не заробиш. Чому так розділили освіту?
serj
Для престижу не обов`язково говорити про гроші. ЗМІНІТЬ НАСТУПНЕ: 1) Учитель у всьому винен 2) Учитель має все робити, та ще й за свої гроші 3) Купа (велика) непотрібної інформації на паперових і, модно, на електронних носіях 4) ...
Вчитель математики
Вибори скоро, знову жиди починають вішати нам лапшу на вуха. З 2014 року нами править тандем Вальцман-Гройсман. Досить! Нехай провалюють к бісу!
Д
Для Вчитель математики: Та тут жиди ні до чого, свої ще гірші, чесно говорю.
Коментувати
логічнийряд
Як тільки в урядовців появиться клепка ( вони зрозуміють, як керувати державою, бо в Україні фінанси є.Це в недолугого уряду немає), то в держави появляться і фінанси. Але КЛЕПКА бродить "десь по світу". Так що, шановні, колеги, не судилося...
Лайдак
НУШ- це бутафорія для відмиву грошей львівською мафією!! Одне бла- бла - бла .... А де конкретика, де механізми.. Спрощення , примітизація, обман і помпа!! Де оцінка , критерії реформи, гарантіі...? Ким стануть наші діти?? Бездарами і безграмотними . Хто відповість? Це програми з Гвінеї - Бісау по адаптації дітей в економіку США .... жах!! Жах!!
є "всі", а є еліта
За словами Гиневич якщо порівняти всі предмети ЗНО, то найбільша кількість 200-бальників ми маємо з математики – їх 46. І найбільшу кількість учнів, які мають найгірші результати, ми маємо саме з математики. За її словами, це свідчить про те, що в Україні чудова "елітарна математична освіта", але "погана математична освіта для всіх громадян".
Вчитель
33 роки працюю вчителем. 33 роки чекаю цих можливостей. Не дочекався і не дочекаюсь. Сьогодні попередили, що з 1 вересня замість надбавки в 20% будемо отримувати 5%. Ось і вся реформа!!! Браво панове реформатори!!!
Учитель
Для Вчитель: У нас в Одесі теж знімають надбавку до 5%. А ви звідки?
Вчитель математики
Всі гроші в панамських офшорах. До речі, а ви за кого на останніх президентських і парламентських виборах голосували?
Юрій
В нас обрадовали, чтоинет возможности делить на подгруппы английский и информатику, не говоря о других предметах, которые раньше делили в профильных классах. Вот такой "светлый" путь в Европу и "інформаційне суспільство"
Коментувати
Вчитель
Та мовчіть вже взагалі про ПРЕСТИЖ. Уже понад 2 роки лише 5% з 20% . Зніміть вже все і не замилюйте очі та не підбурюйте тих, хто далекий від практики , підготовки до різних видів роботи у навчально- виховному процесі!
Л
ДЛЯ СВЕТЛАНИ: КОЛИ Я НАВЧАЛАСЯ У ШКОЛІ, НІХТО НЕ ГОТУВАВ НІ ДО ШКІЛЬНИХ , НІ ДО ВСТУПНИХ ЕЗАМЕНІВ. НА ТОЙ ЧАС І РЕПЕТИТОРСТВА НЕ БУЛО.І НІЧОГО , ДО ВУЗУ ВСТУПИЛА ЗАВДЯКИ ВЛАСНИМ ЗНАННЯМ.А ЗАРАЗ БІЛЬШІСТЬ "ЛЯЛЬ" БАВЛЯТЬСЯ РІЗНОМАНІТНИМИ ГАДЖЕТАМИ, А ПОТІМ " ГОЛОСЯТЬ", ЩО ВЧИТЕЛІ ВИННІ. ШУКАЙТЕ ПРИЧИНУ НЕУЦТВА У СОБІ, А НЕ У ВЧИТЕЛІВ. НІХТО ВАМ НІЧОГО НЕ МУСИТЬ!!! Хто хоче вчитися, слухає пояснення вчителя, а хто "штани протирав" , той і біжить до репетиторів.
Светлана
За що зарплату піднімати: майже всі старшокласники по репетиторах готуються до ЗНО у тих вчителів, які так "гарно" викладають під час уроків, що доводиться займатися додатково. Практично так само і в молодшій, і в середній школі. А ті діти, батьки яких платити за репетиторство не можуть, часто не можуть навіть "поріг" подолати. Не занадто - і зарплату отримувати, і на репетиторстві заробляти, не сплачуючи жодних податків.
Світлана
Для Светлана: Ви знайшли цю статтю, значить вмієте шукати. Не полінуйтеся, знайдіть програму (для школи) з хімії чи якогось іншого предмета. І знайдіть програму ЗНО. Порівняйте і побачите чому діти змушені йти до репетиторів. Програми не співпадають. Купа тем, які є на ЗНО, вчаться тільки у класах з поглибленим вивченням, або взагалі того в школі немає. Не віриться? Так? Я б також не повірила, якби сама не була вчителем. Якщо ти добре знаєш все по підручнику з хімії (академічний рівень), то на ЗНО це 170, не більше. Ось такі то "пироги".
Арго
Для Светлана: цікаво, і хто ж у вас виступає в ролі репетитора? Ті ж вчителі, яких інші батьки, такі ж як і ви, вважають недолугими.
Анжела
Между прочим, наполняемость классов большая,и нужно или со слабыми на месте топтаться,тогда никакую программу не выполнишь или с сильными её выполнять . Отсюда и репетиторы.но даже сильному ученику 1 раз в неделю необходимо индивидуальное обучение,а про слабого я вообще молчу...
Коментувати
Станіслав
"Як тільки уряд буде мати фінансові можливості..." - це слова очільника уряду? Сором (інше слово не зручно писати)
Віктор
та йди ти нафуй, балабол. Тобі мудло вірити себе не поважати . .
вчитель
Для Віктор: Вірити треба обов*язково. Піти на вибори і проголосувати тільки за Гройсмана, ну якщо гроші знайде))
Коментувати
Володимир
А хто повірить гройсману? Він не може відзвітувати за 2 роки роботи уряду. Йому Україна потрібна лише для особистого збагачення...

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!