Вивчаємо з малюком світ тварин

Практичні завдання, що допоможуть малюку познайомитись зі світом тварин та його значенням для людини

Вивчаємо з малюком світ тварин

Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам, вихователям та вчителям одинадцять практичних завдань для розвитку навичок аналітичного, логічного, творчого мислення, довільної уваги, зорової пам’яті, дрібної моторики, лексичного запасу тощо.

Виконання запропонованих завдань сприятиме зацікавленню тваринним світом, формуванню у дітей позитивного ставлення до навчання, вихованню впевненості у собі та своїх освітніх можливостях, що є важливою запорукою всебічного розвитку дитини.

Світ тварин: хто яку користь приносить. Це завдання допоможе дитині усвідомити різноманітність тваринного світу, формувати екологічну культуру. Дитині пропонується розглянути малюнок і поміркувати, хто з тварин яку користь приносить природі. Виконуючи завдання, дитина вчитиметься виявляти взаємозв’язки в природному середовищі, розуміти важливість збереження природи для сталого розвитку.

Вивчаємо світ тварин. Чим ласують тварини? Цей комплект завдань допоможе дитині усвідомити різноманітність тваринного світу, формувати екологічну культуру, активізувати пізнавальну активність, збагатити словниковий запас. Комплект складається з 8-ми завдань, що містять інформацію про улюблені ласощі різних тварин.

Віднови малюнки: наклей зображення диких тварин. Це завдання допоможе дитині розвинути просторове мислення, пригадати назви й зовнішній вигляд деяких диких тварин. У завданні є 12 розташованих хаотично половинок зображень диких тварин. Дитині потрібно вирізати фрагменти, скласти з них цілісні зображення й приклеїти у місця на аркуші, що підписані відповідними назвами.

Віднови малюнки: наклей зображення свійських тварин. Це завдання допоможе дитині пригадати назви й зовнішній вигляд деяких свійських тварин. Виконуючи завдання, дитина тренуватиме навички читання, розвиватиме дрібну моторику й уважність.

Знайди та розмалюй. Це завдання допоможе дитині стати більш уважною, а також пригадати деякі назви тварин. Воно містить набір хаотично розташованих зображень, контури яких перетинаються. Дитині пропонується знайти малюнки, на яких зображено тварин, та розмалювати їх.

Про що йдеться: тварини. Це завдання допоможе дитині розвинути навички читання та навчитися краще розуміти текст. Воно містить 4 речення на тему «Тварини». З малюнків під кожним реченням дитині необхідно вибрати та розмалювати лише ті, назви яких згадуються в цьому реченні. Виконання завдання сприятиме розвитку зорової пам’яті та уваги.

Кросворд у картинках «Тварини». Цей ілюстрований кросворд пропонує дитині зображення дванадцяти різних тварин, назви яких вона повинна пригадати та вписати у відповідні клітинки. Виконуючи завдання, дитина збагатить словниковий запас і кругозір, зможе повторити правопис слів, а також потренувати пам’ять, увагу та дрібну моторику.

Анаграма «Дитинчата тварин». Це завдання познайомить дитину з літературним прийомом анаграма та навчить її розшифровувати, пропонуючи в якості підказки відповідний малюнок. Дитині треба розшифрувати кожну анаграму та записати відповідь. Потім написати слова внизу сторінки, користуючись цифрами-підказками.

Анаграма «Тварини». У завданні дитині пропонується розшифрувати анаграми тварин за допомогою представлених зображень і самостійно записати правильні відповіді в спеціально відведеному місці. Виконуючи завдання ваша дитина буде вдосконалювати навички логічного мислення і дізнається нові слова. Крім того, це завдання також цікавий і захоплюючий спосіб практикувати написання слів.

Опиши малюнки та порівняй тварин. Це завдання допоможе дитині навчитися описувати тварин та порівнювати їх, викладати свої думки та висновки в письмовій формі. Дитині пропонується розглянути 3 зображення тварин та скласти письмовий опис кожної з них. Потім потрібно порівняти тварин та записати внизу сторінки висновок про те, що в них спільного та відмінного. Завдання допоможе збагатити словниковий запас, розвинути навички письма та порівняння, дрібну моторику, навчитись послідовно викладати думки.

Випадкове малювання: зайчик. Це завдання містить покрокову інструкцію малювання, в якій є 6 варіантів зображення кожного елемента малюнка (відповідно до значень на гранях кубика). Дитині пропонується підкинути кубик 4 рази, щоразу визначаючи, як виглядатимуть тіло, голова, очі й рот зайчика. Непередбачуваність результату інтригує: зрештою дитина зможе намалювати багато несхожих одне на одного малюнків. Завдання розвиває уяву, спостережливість, увагу, посидючість і зорове сприйняття.

Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів. Завантаження завдань для дітей доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації.

Освіта.ua
14.08.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів