Українські школярі отримали медалі на міжнародних олімпіадах

У змаганнях Україну представляли 9 учасників і всі вони отримали нагороди

Українські школярі отримали медалі на міжнародних олімпіадах

Українські школярі, які брали участь у міжнародних олімпіадах з хімії та фізики, отримали медалі.

Зокрема, у змаганнях Україну представляли 9 учасників і всі вони отримали нагороди: 1 золоту, 6 срібних та 2 бронзові медалі.

Міжнародна олімпіада з хімії проходила 19-29 липня 2018 року в Чехії та Словаччині. До змагань долучились понад 300 знавців хімії з 76 країн.

Українські одинадцятикласники здобули 4 медалі: Кирило Данилейко (Кременчуцький НВК№ 4) - «золото», Ольга Ващенко (Харківська гімназія № 47), Дмитро Царенко (Харківський фізико-математичний ліцей № 27), Артем Янчак (Львівський фізико-математичний ліцей) – «срібло».

На Міжнародній олімпіаді з фізики, що відбулась у Лісабоні, змагались близько 400 учасників з 90 країн. За результатами олімпіади українські школярі отримали 5 медалей.

Так, Сергій Кригін і Іван Рідкокаша, учні Харківського фізико-математичного ліцею № 27, та Олександр Сулима з Рішильєвського ліцею м.Одеса здобули «срібло». А випускники Львівського фізико-математичного ліцею Олег Кузик та Назарій Фортуна вибороли «бронзу».

Олімпіади проходили у два тури – теоретичний і практичний. Під час першого учасники вирішували задачі, а під час другого виконували лабораторну роботу. За підсумками обох турів журі визначало результат кожного учасника в індивідуальному заліку.

Освіта.ua
30.07.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель математики
А чому цей сайт проігнорував успіх на Міжнародній олімпіаді математиків - із шести учасників чотири золоті та дві срібні медалі і четверте місце в загальнокомандному заліку?
Яна-вчителька
Пишаюся перемогою земляків із Харкова. Дітки, ви молодці! Вчителі, які Вас навчили, молодці! Батьки, які вас підтримують, молодці! Урядовці, зробіть все для того, щоб такі розумні голови залишилися в Україні і мали достойну роботу! І не забудьте про підтримку вчителів!
Елена
Для Яна-вчителька: Присоединяюсь к Вашему комментарию. Очень радостно на душе, что у нас так много умных и талантливых детей! Молодцы! Так держать! Искренне хочется, чтобы впредь у детей, которые стремятся, трудятся и развиваются все всегда получалось. Везёт сильнейшим!!!!
Правдоруб
Приєднуюся до поздоровлень і щиро бажаю талановитим діточкам якомога швидше звалити з україни на Захів, де вони зможуть отримати справедливу винагороду за свою працю.
Коментувати
1
І шо, кому це треба, крім них самих. Привезли медалі, вдома на стінку повісять. Чи, може, тут є держава, яка цінує цих учнів? Може, їх прийняли в найкращі університети без усіляких ЗНО чи дали дійсно достойну премію? Ага, два рази... Нікому вони тут потрібні. В кращому випадку зберуть їх в одній кімнаті, де вони прочекають кілька годин, поки нарешті зявиться якийсь можновладець, що затримався у своїх "важливих" справах, потім вручать по шматку паперу, який назвуть грамотою, ну, може, ще стипендію у цілу тищщу (ого скільки) виділять. А про їхніх вчителів взагалі ніхто й не згадає, бо підготували, ну і йдіть собі лісом.
Галина
Для 1: може тобі скажете і спортсменам на змагання не їздити? І на всілякі творчі конкурси-фестивалі? Людина приймає участь у будь-яких змаганнях перш за все для себе. Коли мій син приймав участь в олімпіадах, він менш за все думав про державу або щось подібне. Перш за все для нього це була можливість краще вивчити предмет (до того ж школа давала йому змогу робити це замість фізкультури та подібних предметів). До того ж учасників міжнародних олімпіад дійсно приймають поза конкурсом у виші
Правдоруб
Люди приймають участь у змаганнях, для того щоб прославитися і отримати змогу з’їбати з україни нахуй.
Коментувати
Іван
А чому ніде не пишуть загальні показники? Ми там досить скромно виглядимо,далеко від перших позицій.Перші американці,китайці,індуси...Україна нижче 50 місця.
Правдоруб
Для Іван: бо сайт прагне втюхати лохам думку про те, що під мудрим керівництвом вальцмана і гройсмана ми рухаємо до процвітання семимильними кроками.
Коментувати
Правдоруб
Значить скоро ці школярі з’їбу.ться з України нах.й. Бо що їм тут робить? Міняти памперси старому ідіоту патону за зарплату молодшого наукового співробітника (180 доларів в місяць)?