Десять способів створити саморобні квіти із паперу

Оригінальні проекти, що дозволять разом з дитиною створити декоративні квіти з паперових елементів

Десять способів створити саморобні квіти із паперу

«Розвиток дитини» пропонує батькам, вихователям та вчителям десять цікавих творчих проектів, що дозволять змістовно й цікаво провести дозвілля, створюючи елементи декору для інтер’єру.

Спільне виконання запропонованих проектів сприятиме налагодженню тісного зв’язку з дітьми, розвитку дрібної моторики та таких необхідних якостей, як терпіння, уважність, охайність, формуванню в дитини естетичного бачення.

Прості квіти-саморобки з кольорового паперу. У результаті елементарних дій вийдуть красиві квіти, які можна подарувати близьким або використати для прикрашання оселі.

Композиція з листочками із кольорового паперу. З кольорового паперу дуже легко зробити виразні об'ємні листочки. А потім з них можна викласти щось на кшталт колажної композиції. Причому перекладати елементи «колажу» можна багато разів, кожен раз отримуючи нове зображення.

Саморобні квіти із паперових елементів. Прекрасні квіти з паперу робляться просто: 8 елементів із квадратних аркушів кольорового паперу склеюють послідовно. Проект на уважність та охайність. Тренуються навики креслення, вирізання, склеювання.

Як зробити великі паперові квіти своїми руками. Хід роботи досить простий: виріжте невеликі квадрати з паперу, коло з міцного картону, накрутіть конуси, приклейте конусоподібні пелюстки до основи. Проект розвиває терпіння, моторику, естетичне бачення.

Білосніжні квіти-кали із підручних матеріалів. За допомогою ватних дисків, ватних паличок, трубочок та шматочка зеленого фетру зробимо прості квіти кали своїми руками. Додатково знадобляться жовтий фломастер, ножиці і клей (або степлер).

Як зробити штучні квіти із журнальних сторінок. Поетапне створення декоративних квіточок розвиває дитячу уважність, посидючість, вправність рук, уяву і естетичне бачення. Тренуються навики вирізання ножицями та делікатного приклеювання тонкого журнального паперу.

Паперовий віночок з квітами для дитячої творчості. Пропонуємо створити паперові квіти, які можна перетворити на віночок, подарувати у вигляді саморобного букету або прикрасити ними будинок. У процесі ви зможете потренувати навики роботи з циркулем, вирізання кіл, складання об'ємних елементів та їх приклеювання.

Квіти своїми руками зі скрап-паперу й трубочок. Для розвитку фантазії корисно уявляти, які контури між собою схожі. Наприклад, п’ять пальців дитячої ручки можна порівняти з квіткою. Додавши стеблину з трубочки та паперове листя, створимо саморобні квіти і прикрасимо інтер’єр.

Квітчаста фоторамка: розвиваємо дрібну моторику. Якщо ви любите прикрашати дім дитячими фотокартками, цей проект для вас. Проста рамочка з картону стане цікавішою, якщо декорувати її ніжними квітами із кальки. Вирізання таких квітів — простий процес, який до того ж розвиває дрібну моторику рук дитини.

Квілінг — мистецтво скручування паперових смужок. Приєднуйтеся до простого, цікавого та ефектного мистецтва скручування паперових смужок, які здатні об’єднуватися в неповторні композиції, як плоскі, так і об'ємні. Створити неповторну літню композицію можна, й використавши готовий набір смужок.

Освіта.ua
24.07.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
пролетарий
Да, да,,, еще раз ДА, но НЕТ, как говорил Голохвастов из фильма "за двумя зайцами" только цветы спасут хохла от уничтожения, жыдва нам высокие цены на ЖКХ, а мы будем изготовлять цветы, они нам АТО , а себе мальдивы, а мы опять цветы, нам не нужны заводы и фабрики мы хотим изготовлять только цветы...