У МОН обурились політичною агітацією у школах

Відомство просить вжити заходів щодо недопущення у закладах освіти політичної агітації

У МОН обурились політичною агітацією у школах

Міністерство освіти і науки засуджує розміщення будь-якої партійної агітації у закладах освіти, проведення політичних акцій та залучення до них учасників освітнього процесу. Про це йдеться у листі відомства, що надісланий на адреси обласних та Київської міської державних адміністрацій.

У Міносвіти зазначили, що до відомства надходить інформація щодо залучення учнів закладів освіти до участі в акціях і заходах окремих політичних партій та поширення у закладах освіти партійної агітації.

Посилаючись на норми нового Закону України «Про освіту» у міністерстві наголошують, що політичні партії не мають права втручатися в освітню діяльність закладів освіти.

У зв'язку з чим, керівництву закладів освіти, педагогічним, науково-педагогічним і науковим працівникам, органам державної влади та органам місцевого самоврядування, їх посадовим особам забороняється залучати здобувачів освіти до участі в заходах, організованих політичними партіями (об’єднаннями), крім заходів, передбачених освітньою програмою.

«Міністерство засуджує розміщення будь-якої партійної агітації у закладах освіти, проведення політичних акцій та залучення до них учасників освітнього процесу.

Просимо вжити дієвих заходів щодо недопущення у закладах освіти політичної агітації, просування політичного брендингу та використання приміщень закладів освіти для розміщення громадських приймалень», - наголошують у Міністерстві освіти і науки.

Освіта.ua
26.06.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Правдоруб
Тільки Шоколадний Петро (він же Петро Панамський, він же Петро Інкогніто) має право піаритися на відкриті спортзалу в якійсь провінційній школі. Всім іншим зась!
Володимир
Не жаль цього ляшка! Але якби агітація була за антинародний фронт яйценюка, тоді були б інші акценти.
Родион
Так завжди було перед виборами. Забороняли агітацію всім, крім провладної партії. Тільки тоді начальник відділу та директори драли горло за партію регіонів і проффесора, тепер за тих на кого тоді плювали. Люди вже зрозуміли: мерзоту від корита не відігнати. Хто б до влади не прийшов. І лист міністертва "обурюємося - просимо" це вже передвиборна робота на партію влади.
адмін
Для Родион: І тепер за партію регіонів, тільки у нових обличчях
Правдоруб
Точно-точно, якщо хтось забув, то "Партію регіонів" заснували Азаров, Порошенко і Рибак.
Коментувати