У Київ доставили першу чергу допомоги від LEGO

1 вересня кожен український першокласник матиме для навчання набір «6 цеглинок»

У Київ доставили першу чергу допомоги від LEGO

На склад у Києві доставлено першу чергу благодійної допомоги від LEGO Foundation - всі набори LEGO «6 цеглинок», які вже 1 вересня 2018 року отримає для навчання в школі кожен український першокласник. Про це повідомили у Міністерстві освіти.

Також вже доставлені набори «LEGO Play Box» для шкіл 7 областей та міста Києва, які надаватимуться на кожен 1-й клас.

Надалі обласні державні адміністрації та місто Київ мають забрати вантаж для подальшого розвезення.

За словами міністра освіти Лілії Гриневич, 1 вересня кожен першокласник матиме для навчання набір «6 цеглинок». Разом з тим, доставка «LEGO Play Box» здійснюватиметься залежно від виробництва – та до повного забезпечення усіх перших класів.

Усі конструктори надаються The LEGO Foundation безкоштовно, на підставі Меморандуму про взаєморозуміння між організацією та Міністерством освіти і науки України.

Планується, що конструктори LEGO застосовуватимуться в усіх 1 класах України як дидактичні матеріали для впровадження методик ігрового та діяльнісного навчання.

Освіта.ua
26.06.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
НЕБАЙДУЖИЙ
І що,це вирішить проблеми в Україні? Напевно треба було зробити матеріальну базу нормальну , зробити зарплату гідну,а то декларуєте підняття зарплати голосно,а тихенько кажете, в межах фонду оплати праці.Але де чиновники з МОНу будуть вникати в суть. В них 6 цеглинок і все!
Пенсіонер
Мабуть, у когось явно не вистачає шести клепок у голові, якщо він робить ставку в освіті на набори з шести цеглинок і ще цим дуже козиряє.
Правдоруб
Для Пенсіонер: У лільки гриневич в голові замість мізків шість цеглинок.
ну это точно
позняковскийвзгляд на ситуацию да, Правдоруб? Что там Позняк, жив ли? Здоров ли?
Коментувати