У Києві започатковують тестування директорів шкіл

Директори шкіл, з якими планується переукладання контрактів, мають пройти тестування

У Києві започатковують тестування директорів шкіл

Директори столичних шкіл, з якими планується переукладання контрактів, мають пройти комп'ютерне тестування. Відповідний наказ підписаний директором міського департаменту освіти і науки, молоді та спорту Оленою Фіданян.

Метою тестування є перевірка керівників закладів освіти на знання законодавства України та принципів сучасного педагогічного менеджменту.

Також, для подовження терміну перебування на директора посаді, шляхом анкетування буде вивчена думка батьків дітей, які отримують освітні послуги у навчальному закладі.

Отже, на керівників чекає три етапи випробувань: анкетування батьків, тестування та публічний звіт про діяльність на посаді керівника закладу.

Освіта.ua
05.06.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Елена
Директор не должен быть завхозом. а предводителем и эталоном в организации учебной деятельности . в проведении внеклассных мероприятий. в работе с родителями .а не сидеть в кабинете и дать указания. Каждый педагог знает свои функции. и нужна только справедливая оценка работы! Назначить согласно конкурсу невзирая на возраст!
Семён Николаевич
Для Елена: Предводителем во внекласных мероприятиях - короче, свадебным генералом...
Коментувати
Громадянин
У більшості сільських шкіл на директорських посадах перебувають пенсіонери-маразматики.Вони по 30 років сидять на одному стільці і думають ,що школа це їхня приватна власність.Під їхнім чітким керівництвом суспільство наслідків реформи(позитив чи то негатив) не помітить.Де ж обіцяні міністерством відкриті конкурси на ці посади.
Таня Христофор
Для Громадянин: Дуже влучно підмічено. Тих, хто засидівся в кріслі і не здатен сприймати оновлення в освіті, вже слід міняти негайно.
Коментувати
Oleg
А як же міністр говорить, що із нинішніми директорами автоматично заключать контракт(договір)? Люди, що працюють на керівних посадах мають відповідну освіту. В освіті нічого не змінилося. Закон Про освіту дає автономію закладу, департамент не може з цим змиритись?
Володимир
Небагато! А де ж загальний рівень інтелекту? Невже він не має ніякого значення?
Witalina
Для Володимир: Кому він потрібен,той інтелект?
Коментувати
Ольга
Давно треба міняти директорів шкіл , особливо тих. Хто довго сидить у своїх кріслах і особливо по селах!!!
TQCK
Складається враження, що розробники питань зовсім не знайомі з такою наукою як тестологія. Їх складали дилетанти, які поняття не мають як розробляються питання. Взяти хоча б перше питання: "1. Якою є територія України в межах існуючого кордону?" на яке можна дати відповідь: 72658 км². Якщо ж розробники питань хочуть, щоб була дана відповідь: "Територія України в межах існуючого кордону є цілісною і недоторканною" , то треба правильно ставити питання: " 1. Якою є територія України в межах існуючого кордону відповідно до Конституції України?"
Алла
Якщо контракт закінчується, то потрібно йти на конкурс вакантної посади. Чи не так за новим Законом про освіту, Положенням про конкурс?