Затверджені підручники, що видадуть за кошти бюджету

Усього до переліків літератури, що буде видана за кошти бюджету, включено понад 170 підручників

Затверджені підручники, що видадуть за кошти бюджету

Міністерство освіти і науки затвердило переліки підручників для 5 і 10 класів, що видаватимуться за кошти державного бюджету в 2018 році. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Також відомством затверджені переліки підручників для 5 і 10 класів, що перекладатимуться мовами національних меншин та видаватимуться за кошти державного бюджету у 2018 році.

Усього до переліків навчальної літератури, що буде видана за бюджетні кошти, включено понад 170 підручників.

Інституту модернізації змісту освіти доручено здійснити видання та придбання підручників відповідно до потреби в таких підручниках.

При укладанні договорів про видання підручників буде передбачене передання видавництвами права на розміщення підручників в електронному вигляді для безоплатного використання користувачами мережі строком на п’ять років.

Переліки підручників

Освіта.ua
01.06.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Шестопалов
МОН, похоже, нахимичил с информатикой 5 класс, химией и биологией. Я так предполагаю, что будет отдельный приказ, который разъяснит ситуацию. Возможен даже повторный перезаказ трёх учебников (информатика, химия и биология). Но это мои фантазии.
Шестопалов
Для Шестопалов: Наказ МОН від 01.06.2018 № 567 "Про здійснення повторного вибору підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти"
Коментувати
о!
Чому поміж затверджених немає підручників біології і хімії рівня стандарту, а тількі профільні? Тепер що, усі вивчатимуть ці предмети на профільному рівні?
?
А де підручники хімії та біології? Вони не затверджені? Чому? А де підручники хімії та біології? Вони не затверджені? Чому?