Osvita.ua Середня освіта Затверджені підручники, що видадуть за кошти бюджету
Затверджені підручники, що видадуть за кошти бюджету

Усього до переліків літератури, що буде видана за кошти бюджету, включено понад 170 підручників

Затверджені підручники, що видадуть за кошти бюджету

Міністерство освіти і науки затвердило переліки підручників для 5 і 10 класів, що видаватимуться за кошти державного бюджету в 2018 році. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Також відомством затверджені переліки підручників для 5 і 10 класів, що перекладатимуться мовами національних меншин та видаватимуться за кошти державного бюджету у 2018 році.

Усього до переліків навчальної літератури, що буде видана за бюджетні кошти, включено понад 170 підручників.

Інституту модернізації змісту освіти доручено здійснити видання та придбання підручників відповідно до потреби в таких підручниках.

При укладанні договорів про видання підручників буде передбачене передання видавництвами права на розміщення підручників в електронному вигляді для безоплатного використання користувачами мережі строком на п’ять років.

Переліки підручників

Освіта.ua
01.06.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Шестопалов
МОН, похоже, нахимичил с информатикой 5 класс, химией и биологией. Я так предполагаю, что будет отдельный приказ, который разъяснит ситуацию. Возможен даже повторный перезаказ трёх учебников (информатика, химия и биология). Но это мои фантазии.
Шестопалов
Для Шестопалов: Наказ МОН від 01.06.2018 № 567 "Про здійснення повторного вибору підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти"
Коментувати
о!
Чому поміж затверджених немає підручників біології і хімії рівня стандарту, а тількі профільні? Тепер що, усі вивчатимуть ці предмети на профільному рівні?
?
А де підручники хімії та біології? Вони не затверджені? Чому? А де підручники хімії та біології? Вони не затверджені? Чому?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!