Курс про "Сексуальну освіту" від Prometheus

Prometheus презентував перший в Україні масовий безкоштовний онлайн-курс "Сексуальна освіта"

Курс про "Сексуальну освіту" від Prometheus

Prometheus презентував перший в Україні масовий безкоштовний онлайн-курс «Сексуальна освіта». Курс є інтерактивним посібником, який дає підліткам відповіді на найпоширеніші запитання про секс, розвіює усталені міфи та допомагає батькам розпочати розмову на тему сексу з дітьми.

Формат курсу – відеолекції, онлайн-тест та форум, на якому можна анонімно поставити запитання фахівцям Фонду. До створення курсу були залучені відомі спеціалісти в галузі медицини та психології, а у запису відеолекцій взяли участь популярні телеведучі та лідери думок.

Лекторами курсу стали телеведучі В'ячеслав Соломка, Кароліна Ашіон та Уляна Пчолкіна, шеф-редактор журналу XXL Дмитро Максютенко, акторка Карина Гаврилюк, психолог Вікторія Любаревич-Торхова, лікар Тетяна Шевчук та психотерапевт Ольга Семенова, тренер-консультант Валентин Бобруйко, громадські активісти Яна Панфілова та Даня Столбунов, директорка Фонду Олени Пінчук Ольга Руднєва.

Курс розрахований, перш за все, на підлітків, які тільки-но починають цікавитися питаннями власної сексуальності та відкривають для себе нові сексуальні практики. Тому інформація курсу є максимально легкою для сприйняття, та одночасно – спирається на експертизу фахівців у галузі медицини, психології та сексуальної освіти. Кожен, хто пройшов курс та відповів на контрольні запитання, отримає сертифікат.

Також курс буде корисним для батьків та вчителів, які мають намір встановити довірчі стосунки з дітьми. Батькам можна переглядати лекції курсу «Сексуальна освіта» разом з дітьми як початок розмови про секс.

Курс створений у партнерстві Фондом Олени Пінчук та онлайн-платформою Prometheus. Фонд має багаторічний досвід роботи з молоддю та їх батьками у профілактиці ВІЛ/СНІДу, просуванні здорового способу життя та безпечного сексу. Prometheus є найбільшою в Україні платформою, яка публікує безкоштовні масові онлайн-курси та надає безкоштовний доступ до них всім охочим.

Курс розглядає не лише фізіологічні та емоційні аспекти сексу – велику увагу приділено практичним питанням безпеки, взаємодії з однолітками та батьками.

Окрім базових знань та навичок, автори розкривають найактуальніші теми, що диктуються сьогоденням та навіть майбутнім. Вони закликають не лише вивчати своє тіло та прислухатися до власних бажань і потреб, але й вчитися адекватно реагувати на різноманіття поглядів і вподобань інших людей.

Перейти до курсу

Освіта.ua
10.05.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
TKEU
Я вибачаюсь, а хто отримає сертифікат, його безплатно і першочергово будуть обслуговувати в борделі? І ще дуже цікавить, чи можна із сертифікатом влаштуватися помічником тренера-консультанта з безпечного сексу Валентина Бобруйка? Бажано не консультантом, а тренером.
К
Для TKEU: а ви видно про секс тільки в такому виді знаєте. До шлюба ні, ні. І що презервативи то погано, бо секс, то щоб дітец робити. Сексуальна освіта повинна бути. Щоб історії в дусі "підліток навіть не помітили, що вагітна" не було. Люди далеко від природного і на одних інстинктах секс вже не може існувати. Дитяча смертність настільки мізерна, що дітям, які тільки зрозуміли, що їхн’ тіла може "Навіть так" розповідати про відповідальність, про приємність, а не бити по рукам чи тікати від відповідей
Коментувати
Андрій
У відео: "Про це вам не розкажуть батьки"... Це ж про що? Про гидоти і мерзоти і як їх робити - да про це не буду! А про секс між чоловіком і жінкою в ШЛЮБІ - обовязково розкажемо! А не про те як бігати блудити, хвороби збирати, психологічні розлади і т. д. ВИ ЩО ТАМ З РОЗУМУ ПОСХОДИЛИ? вчили б краще, як берегти "незайманість", повагу один до одного, до батьків до старших, простосунки між ЧОЛОВІКОМ І ЖІНКОЮ і т.д. - в суспільстві є багато проблем, на які варто звернути увагу!
Лена
Для Андрій: цнота, то не товар і не щось таке цінне, що потрібно берегти. Виховувати треба відповідальність. Щоб кожен учасних СА знав на що йде і був відповідальний. Чому дівчата повинні берегти цноту? Заради чого? Заради чоловіка? Щоб одружувалися лише з тими з ким позбувалися цноти? Чи ще гірше: секс лише після шлюбу? Ви розумієте, що багато пар страждають від того, що в них немає сексуальної гармонії, тому що такі чоловіки як ви, Андрію, вбиваєте маленьким цівчатам в голову історії про якісь там квіточки! Шлюхи- не ті, хто сплять до шлюбу, а ті хто не думаючи це роблять. Секс - це приємно і зараз не ті роки, щоб відмовлятися від цього. Вже не стоїть питання продовження роду. Лише приємне з приємними людьми. Тому пройдіть і Ви курс, може трохи вимкнете цей патріархальний шовінізм, і зверніться до сексолога, можу навіть одну порекомендувати. Вона швидко вбиває стереотипи і розповідає про розумне, приємне і відповідальне.
Пані
За цей патріархальний шовінізм вам прийдеться відповідати перед Богом. Рівень проституції в Україні почався з таких просунутих, як ви, коли Божі Заповіді замінили "абчечєловєчеськими цінностями", які окрім розпусти і морального занепаду не мають ніякого відношення до духовного розвитку людини. Тільки коли, чоловік вам зрадить, подумайте, що сексуальне виховання починається з формування цноти і поваги до інтимного як таємниці, яка стосується подружжя, а не загалу.
Олена
Це перед яким таким богом? В того де історій про гвалтування незайманих тьма? Якщо ви вжаєте, що непорочне зачаття це реальне, то мені з Вами, пані, немає про що говорити. Якщо мій чоловік з кимось переспить, то флаг йому в руки. До лікаря сходить, справку пред’явити і на тому все. Інтелект партнера (навіть якщо це вона) мене цікавить більше. Про загал ніхто не говорить. Нікого не заставляють світити всім на ліво і направо. и говориться про обдумані і зважені рішення. Думати треба. 1 Не маніпулюйте моральними аспектами релігії, бо завірю вас їх там немає. Ви самі собі придумали казку. Не витрачайте час на ці брєдні. І почитайте хороших книг (особливо з еволюційної біології, етології. Докінз буде вам корисним)
Коментувати
Володимир
Так, ця освіта є першочерговою й важливою! Інакше, хто ж нас таких неосвічених в Євросоюз візьме?
Марта
Вы там уже совсем охренели? За доллар уже рады и детей своих в топку? Засуньте свои европейские ценности сами знаете куда......
Травень
Для Марта: не подобається, в Росію все ще віза не потрібна. На Владівостокє, кажуть дуже гарно :)
Липень
Марта- кому не подобається Європа і європейські цінності- мандрують у ..., кому хочеться європейських цінностей - борделі відкриті за безвізом
Коментувати