Обираємо підручники з англійської мови для НУШ

Британські видавництва Cambridge University Press та MM Publications беруть участь у відборі підручників для 1 класу

Обираємо підручники з англійської мови для НУШ

Вперше в історії України в батьків і першокласників з’явиться можливість отримати підручники з англійської мови від британських видавництв.

В суспільстві є запит на якісну освіту, в тому числі, англійську мову.

Більшість вчителів англійської погоджуються з тим, що українські видання для навчання англійської не можуть конкурувати з автентичними підручниками, а отже, переконують батьків закуповувати комплекти підручників за свій кошт.

Батьки зазвичай скаржаться на те, що вони вимушені купувати підручники, а те, що дає держава, стоїть на полицях шкільних бібліотек.

Cambridge University Press та MM Publications подали на державний конкурс підручники для навчання англійської мови в першому класі. Це безпрецедентний випадок, адже до цього жодне британське видавництво не погоджувалось працювати з державним замовленням через низьку ціну закупівлі та складні тендерні процедури.

Наразі конкурс відбору підручників для Нової української школи розпочато, пройдений перший етап. У другому турі, котрий відбудеться 14-18 травня, вчителі шкіл мають проголосувати за підручник, з яким вони будуть працювати в першому класі у новому навчальному році. Серед претендентів — Cambridge University Press та MM Publications — єдині британські видання, адаптовані до нових програм і стандартів, які пройшли національне пілотування в 100 школах України.

Як дізнатися про підручники більше?

Методисти видавництв підготували для вас безкоштовні онлайн вебінари, присвячені перевагам і особливостям роботи зі Smart Junior та Quick Minds:

Коли: 10 травня (17:00 – 18:00).
Тема: 10 Reasons to Work with Quick Minds in the New Ukrainian School.
Спікер: Анна Шовкалюк – методист Cambridge University Press в Україні.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Коли: 11 травня (15:00 – 16:00).
Тема: Teaching basic competencies with Smart Junior.
Спікер: Анна Гезь – методист-консультант видавництва MM Publications в Україні.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Детальна інформація про конкурс, Sample Pages, а також відеоогляди підручників доступні на інформаційному порталі для викладачів іноземних мов linguist.ua.

Освіта.ua
07.05.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
РОМАН
Одна беда: нигде не указано, как будет проводится голосование.Таким образом, проголосуют за больную на голову Калинину и Карпюк, т.к. голосуют непонятно кто.
Илья
Для РОМАН: оставьте электронку, я вам сброшу инфу
Коментувати