«Учитель року» покликаний виявляти новаторів, - Гриневич

У заключному етапі конкурсу «Учитель року-2018» змагатимуться 100 вчителів

«Учитель року» покликаний виявляти новаторів, - Гриневич

21 квітня стартував заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018». За інформацією Міністерства освіти у ньому змагатимуться 100 вчителів, які здобули перемогу в обласному турі конкурсу. Змагання триватимуть впродовж тижня, до 28 квітня.

«Конкурс «Учитель року» покликаний виявити учителів-новаторів, здатних випереджати час і закладати нові моделі мислення. Такі педагоги конструюють траєкторію майбутнього нашої країни, формуючи в учнів і учениць ціннісні орієнтири, їхнє ставлення до життя і різних його виявів», - наголосила міністр освіти Лілія Гриневич.

Конкурсні випробування проходять у номінаціях: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика» та «Фізична культура» - у кожній змагаються по 25 учасників. Їм запропонують тести з фахової майстерності, методичний практикум та практичну роботу.

Далі у кожній номінації визначать 12 лідерів, які  продовжать змагання у фіналі. Вони братимуть участь у конкурсних завданнях «Урок» та «Навчальний проект». Найвищі бали журі надасть конкурсантам, які доведуть свою професійну майстерність та презентують новаторські ідеї.

Для того, щоб змагання проходили прозоро та відкрито, відеозаписи конкурсних випробувань та оціночні відомості будуть доступні на сторінці конкурсу та сайтах Обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти.

Освіта.ua
23.04.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
мама
Хотілося б знати , вчитель приймає участь у конкурсі, хто в цей час проводить заняття? Чи може дітям, його уроки взагалі не потрібні?Як показала практика, вчителі-новатори проводять тільки половину своїх уроків, за командировками не до дітей
MEAE
Для мама: Слушно підмічено! За підготовкою до конкурсу нема коли і уроки проводити!
Коментувати
Василь Шминдрук
Учителька року-2016 із міста Берегово Віолетта Македон реально довела, що вона є не тільки «Заслуженим учителем Україн, але і «Заслуженим новатором України». Бо на практиці довела, що в рідній країні вона працювала б за копійки, а у Великій Британії її праця гідно оплачується. І справа не тільки у професії. Файно живуть у нас лише злодії і казнокради при владі.
Катерина
Ось де потрібна декомунізація! У головах у першу чергу. Вчителі вже "виють" від ваших конкурсів, а ви все тягнете і у НУШ "такі милі, такі звичні всім потрібні" конкурси. А ви вчителя запитали: хоче він ось саме таких за організацією і змістом конкурсів?
василь
Для Катерина: На практиці таких конкурсів бояться вчителі, які є абсолютно не професійними по своєму предмету
Местный
Министерские боты подключились.
Коментувати
Михайїл
та займіться ви нарешті ділом, а не конкурсами. Освіта валиться як "карточний домік".Всі ж знають, що за конкурси, як проходять і що нікому вони не потрібні.
Местный
Знаем все мы куда потом все новаторы бегут как можно дальше от этой системы образования.