Рейтинг шкіл за результатами ЗНО-2017

Батьків можуть зацікавити результати навчання у школах, до яких вони віддадуть свою дитину

Рейтинг шкіл за результатами ЗНО-2017

Незабаром українські школи розпочнуть процес зарахування дітей до перших класів. Планується, що цього року у школах при вступі до перших класів не будуть проводитись конкурси для майбутніх першокласників, а родини можуть скористатися правом вибору школи без жодних обмежень.

Зарахування дітей до початкової школи планується здійснювати на засадах її територіальної доступності. Тобто кожна школа має прийняти дитину, яка живе на території її обслуговування.

Разом з тим, батьки можуть скористатися і правом особистого вибору, обравши будь-яку іншу школу для зарахування на вільні місця.

Враховуючи це, багатьох батьків можуть зацікавити результати навчання випускників шкіл, до яких вони планують віддати свою дитину.

Освіта.ua пропонує до ознайомлення Рейтинг найкращих шкіл за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання випускників 2017 року.

Рейтинг шкіл за результатами ЗНО

Освіта.ua
16.04.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Єля
ЗНО робота дитини вчителя репетитора,хитрі вчителі ,це ставлять собі як заслугу,хоч більшість,особливо в місті не переймаються на уроках про знання дитини ,а пропонують свої послуги після уроків,як репетитора
Та я це
До чого тут рейтинг шкіл? Якийсь недалекий автор. Шкода, що цей сайт таке публікує. Ви що, з іншої планети? От начитаються цієї дурні бюрократи від освіти і повторюватимуть...
Ego
Говорили-балакали, сіли та й заплакали! До osvita.ua ще не дійшло, що ЗНО, насправді, не відображає рейтингу школи? Так хоча б освітнього міністра почитайте (на своєму ж сайті!) https://osvita.ua/school/56225/