Для зарахування дітей до шкіл медична карта не потрібна

Форма Медичної карти дитини визнана недійсною і заклади освіти не мають права її вимагати

Для зарахування дітей до шкіл медична карта не потрібна

«Медична карта дитини» для вступу до дитячого садочка або школи більше непотрібна. Про це у своєму Facebook написала в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

За її словами, форма Медичної карти дитини визнана недійсною і навчальні або дошкільні заклади не мають права вимагати її від батьків.

«Тепер перед вступом до дитячого садочка або школи достатньо надати довідку від лікаря про стан здоров’я», - повідомила Супрун.

Зокрема, при зарахуванні дитини до дитячого садка батькам необхідно надати довідку щодо здоров’я дитини, яку має видати педіатр або сімейний лікар.

У разі, якщо дитина має захворювання, про яке варто знати медичним працівникам садочку, то за рішенням одного з батьків або іншого законного представника дитини це також можна позначити в довідці.

Перед вступом дитини до школи необхідно буде пройти профілактичний огляд.

«В медзакладі, де ви його пройдете, вам нададуть форму № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду». За рішенням одного з батьків або іншого законного представника дитини, в цій формі також можна позначити інформацію щодо захворювань, про які слід знати медичним працівникам школи», - зазначила в.о. міністра охорони здоров'я.

Далі отриману довідку необхідно передати шкільному медичному працівнику.

«Крім того, у батьків можуть попросити надати інформацію щодо вакцинації дитини. Адже карту профілактичних щеплень ведуть і в навчальних закладах. Інших форм, талонів і папірців у садочках та школах не мають права вимагати від батьків», - наголосила Уляна Супрун.

Дізнатись більше

Освіта.ua
03.04.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іван
Це все добре, якби не одне але. Діти приходять різні. Медичний огляд обов’язковий. Має оглянути і психолог і психіатр. На ранніх стадіях є можливість скорегувати виховання дитини. Бо дитина прийшла і навчається і виникають проблеми . Агресивність і неадекватність. А без згоди батьків, щось вирішити ну просто ніяк. При попередньому тестувані вчитель вже знає ,що є особлива дитина. Психолог розуміє як побудувати супровід цієї дитини. які надати рекомендації.
алекс македонский
правильно. долой медкарты. заплатили за справку, чтоб ребенка приняли в школу и вперед. зачем подделывать целую медкнижку....