У МОН назвали тих, хто створить відомству новий сайт

Відомство підписало меморандум про співпрацю з Асоціацією «Інформаційні технології України»

У МОН назвали тих, хто створить відомству новий сайт

Міністерство освіти і науки підписало меморандум про співпрацю з Асоціацією «Інформаційні технології України». У відомстві зазначають, що спільна робота МОН та асоціації буде спрямована на створення сучасного освітнього середовища, запровадження ефективного регулювання ринку освітніх технологій, сприяння розвитку цифрових компетенцій та електронного навчання в суспільстві.

За словами міністра освіти Лілії Гриневич, сьогодні цифрові освітні технології набувають неабиякої популярності.

«Вони допомагають створювати інтерактивні та цікаві матеріали для учнів, забезпечують доступ до якісної освіти, дають змогу вчителям дистанційно підвищувати кваліфікацію, відкривають нові можливості для навчання впродовж життя», – зазначила Гриневич.

У Міносвіти повідомляють, що одним з центральних проектів, до якого будуть залучені експерти Асоціації «Інформаційні технології України», стане створення електронної освітньої платформи та розвиток ринку електронних підручників.

Окрім того, члени асоціації зможуть взяти участь у створенні ефективної системи збору та аналізу статистики щодо інформаційно-комп’ютерних технологій в українській освіті.

Як відомо, видатки з державного бюджету на створення національної електронної платформи заплановані на рівні 54,6 млн грн.

Освіта.ua
07.03.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
soverin
на облаштування 1 класу відповідно до вимог НУШ треба близько 100 тис грн, обрахувати не складно скільки кабінетів можна оновити...
Никита
Очередным E-Ticket-ом из Харькова запахло XD. Будет работать через пень колоду. Да собственно и ходить далеко не надо, новая система электронной подачи заявом на ЗНО тем летом показала все их способности.
св.павло
тендер вже провели? А електронні підручники будуть також швидко оновлюватись як паперові? Дякую.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!