Школи Дніпра відкриються 12 березня

За словами мера міста, документ МОН про відновлення навчання мерія отримала у суботу в 16.52

Школи Дніпра відкриються 12 березня

Навчальний процес у школах Дніпра відновиться 12 березня. Про це повідомив мер міста Борис Філатов на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, документ МОН про відновлення навчання мерія отримала у суботу в 16.52, і ніхто у міністерствах не подумав, що батьки вже змінили плани.

«Знаєте, в чому основна проблема нашої країни? Ні, ні, не в сусіді, корупції і «тяжкій спадщині минулого». А в тому, що нами керують ідіоти. Причому ідіоти, які страшно далекі від народу», - написав Філатов.

«Заняття в школах поновлюються тільки 12 березня. У кого-кого, а у ідіотів ми на поводу ходити не будемо», - написав мер Дніпра.

Як відомо, у п'ятницю ввечері Міністерство освіти і науки, посилаючись на рішення Кризового комітету при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості, рекомендувало всім закладам освіти призупинити роботу до 7 березня.

Через добу у Міністерстві освіти і науки ухвалено рішення про відновлення роботи закладів освіти на всій території України у понеділок, 5 березня.

Освіта.ua
04.03.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ААА
Респеки і шана меру Дніпра! Хоча б один самостійно мислячий чиновник знайшовся у нашій країні! Дуже багато втратили б учні за 2,5 дні? Чому з половиною? А ви хочете сказати, що 7 березня буде повноцінний робочий день???
Світлана
Для ААА: Може у вас скорочений день,а у нас всі уроки за розкладом.Не рівняйте всіх по собі!
Коментувати
Злий вчитель
Який безпорядок робиться!!!!! У пятницю всіх дітей відправили до 12 березня на вимушені канікули...Всі діти розїхалися хто куди.....А сьогодні повідомили що в понеділок на заняття!!!! Як не соромно так робити по відношенню до батьків і дітей!!!!
Краля
У нас до понеділка був карантин. В суботу дзвоню батькам сказати, що до вівторка не навчаємось і у вівторок повідомлю чи йти в середу в школу. В неділю вже дзвоню сказати, що в понеділок все таки йти. Мені МОН поповнить телефон? А в кого 30 дітей - це що немає що робити вчителям - по півдня сидіти на телефоні і пояснювати, що ми не ідіоти(((
Olha
Для Краля: А создать классную группу в Facebook или Viber и туда бросать все объявления? Не?
Наталка
Для Olha: А чому всі батьки повинні мати Інтернет? Можливо ним дехто не користується із релігійних поглядів, дехто не реєструється у Фейсбуці. Чому вчитель має бути зареєстрований у Фейсбуці?
Коментувати
вчитель
Мер Дніпра, звичайно, має рацію. Жаль лише, що допис у фб не державною мовою. Але реформу в освіті потрібно починати із наведення порядку. Насамперед у Міністерстві. Не штампувати щодня Листи рекомендаційного характеру, а підписувати Накази. З мудрістю. А інакше хаос. Наприклад, у Дніпрі прагнули допомогти країні зекономити газ. А тому призупинили навчання на три дні, як РЕКОМЕНДУВАЛО Міністерство. У інших містах не дуже й виконували РЕКОМЕНДАЦІЇ. А ще гірше у вищій освіті, де кожен ректор - сам собі "Міністр". А в школах як? Коли канікули - це вирішується на педраді. Одна школа вже на канікулах, інша через тиждень. В одному селі канікули 2 тижні, в іншому 3, а ще десь лише 1. Це нормально?! А з підручниками що? Замовляємо підручники нім. чи англ. мови, які лежать у бібліотеках. А батьки купують інші. Шановні працівники МОН, зверніть увагу і донесіть Міністру та всім заступникам!!! Наболіло...
Местный
Для вчитель: "не державною мовою" о ужастЪ, о жестЪ. Спасите-пАмагите! Карауууул!
Коментувати